0 oy
656 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,940 puan) tarafından
Kızlar e bebek e baktınız mı çoook indirim var hayatımın en uygun kıyafetlerini aldım 4 tulum 2 pijama takımı 2 kazak 2 kadife pantolon 6 çorap 3 zıbın hepsi 213 tl tuttu .bakin derim çok indirim var 

8 Cevaplar

0 oy
(3,209 puan) tarafından
Outlet kismindami abla yoksa kiyafeg sayfaindami
(5,940 puan) tarafından
Hepsinde hemen hemen var ama uygulamayı indirdim canım direk tekstil indirimi hız kesmeden devam ediyor yazıyor oraya tıkladım
(3,209 puan) tarafından
Aa tamma abla baiyorum hemen
(5,940 puan) tarafından
Bak kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok iyiymiş abla hemen bakayım bi çok sağol 
(5,940 puan) tarafından
Ne demek canim benim öyle ince de degil pamuklu ürünler tulumlar harika
0 oy
(53 puan) tarafından
Pazar günü gidicem ne kadar devam ediyormuş indirim acaba inşallah bitmez çok iyiymiş güle güle giysin bebiş
tarafından
Mağazada değil canm sanırım ben mağaza geçen hafta gittim her şey etes pahası saadece nette sanirim
(5,940 puan) tarafından
Canım mağazalarda olabileceğini sanmıyorum bugün şampuan ve oyuncak almaya gittim yağmalamışlar inan ki .Bende internette bedenleri vardı alayim dedim.ne zaman a kadar devam ettiğini bilmiyorum malesef
(53 puan) tarafından
Eyvah valla yandık ya 20 günüm var doğuma puset falan alıcaktık Allah yardımcımız olsun masraflar çok ağır
(53 puan) tarafından
Teşekkür ederim hayırlı olsun sizinkiler
tarafından
Evet abla mağazada yok ben geçen hafta gittim indirim felan yoktu ama uygun seylerde var tabiki kızıma bi tulum aldım 40 tl çok ta güzl yıkadım ne çekilme ne renk solma hiç bişy yok
(5,940 puan) tarafından
Anne bebek çantaları 20 30 tl bile vardı internette canım yenidoğan çok alma 0-3 ay 3 takım.aliyorsan  gerisini 3-6 ay al.cok güzel fazla parçalı hastane çıkışları aziz bebek in 78 tl di internetten al bence
tarafından
Ben puset ve bebek arabasını başka bir mağazadan aldım cnm daha uygun ve çokta güzl
(53 puan) tarafından
Evet e bebek kaliteli Allah için ben 2 oğlumdada herşeyi ordan aldım şimdi yeni bebişede alıcaz yapacak bişey yok canları sağolsun
(5,940 puan) tarafından
Mucizem canım şimdi tulumlar 16 tl 20 tl 30 tl
tarafından
Evet abla gördüm nette de ışte bnm eşim netten takıntılı bişy alma diyo anlatamıyorum bi türlü dinlemiyi beni malesef☺️ keşke dinlese neler beğenmiştim nette ama alamdım
(5,940 puan) tarafından
Iste mağazalarda da kalmiyor ki ama canım.
tarafından
Ya nette çok güzl şeyler var di yazlık takımlar 13 tl felan da kızıma alcaktım bütün  yazliklarini  ama eşim dinlemedi çok beğenmiştim sortlu takım 12 tl ye çok ta güzl di 30 tl ye çok tatlı elbiseler var di
(5,940 puan) tarafından
Bende bugün çok yoğundum ama 1 yaşına girdi oğlum 1 buçuk yaş oluyor bazen 2 yaş ta yazlıklar çok indirimde yarın bakacağım kuzum bende yazlıklara mutlaka 2 veya 2 bucuk yaş alacağım bir kaç parca
tarafından
Aynen benim kzim da mayista bir yaşına gircek bende 1.5 yas alacağım hep mağazadan alırım ama bn kalıpları uyuyor genek de e bebeğin genel olarak zaten e bebek ve lcw  den alıyorum bebek kıyafetlerini lcw nin bebek çocuk kıyafetleri çok güzl oluyor ama kadın kıyafetleri iyi değil niye bilmiyorum ama evde giymek için aldığım tişörtler hep deliniyor
(5,940 puan) tarafından
Benim de tayt tshirt sokuluyor lcw aldığım ama h&m den aldıklarım 4 yıllık olan bile taş gibi.lcw evet çok güzel çocuk kıyafetleri  ben genelde panço dan alıyorum arkadaşım müdür orada 800 tl lik toplu almıştım 500 e bırakmıştı 8 ay hiç birşey almadım baya eşya vardı aldığım
tarafından
Panço burda yok canm bilmiyorum orayi h&m den bişy almadım henüz ben kapalıyım bide genelde tesettur mağazalarından alıyorum ama çok merak ediyorum acaba niye deliniyor kafamada hep soru işareti oluyor o ☺️
(5,940 puan) tarafından
Kumaşlara  fazla boya koyulduğu için deliniyor canım.tek iplik geçiyor lcw bazı tshirtlerde .h&m de çok güzel uzun tunikler hırkalar var kuzum
tarafından
Hım bi bakayım burda varsa tabi  h&m sanmıyorum hiç görmedim avm de felan ama bakayım yinede varsa
(5,940 puan) tarafından
Internetten de bakabilirsin canım.
tarafından
Ah ışte kocam izin verse ah yok diyo nete sanki bişy olcak git mağazadan bak ne alırsan ama netten olmaz diyo bnm eşimin  tpik bir kafası var canm biraz farklı düşüncelere sahip  :(
(5,940 puan) tarafından
Olsun canım inşallah değişir düşünceleri
tarafından
Inşallah biraz sosyallesur ya inşallah
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Ya çok iyiymiş hemen bakayım teşekkür ederiz canım 
(5,940 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek o kadar güzel şeyler aldım ki bir tulum vardı 65 tl aman sonra alırım dedim aa bir baktim internette 19.90  a düşmüş beden de vardı nasıl mutlu oldum ;)
(2,772 puan) tarafından
Çok iyiymiş canım sana da iyi denk gelmiş arada oluyor zaten takip etmek gerek
(5,940 puan) tarafından
Valla bana da ablam dedi canım
0 oy
(518 puan) tarafından

Hemen bakıyorum :)

(5,940 puan) tarafından
Bak canim indir uygulamayı yoksa tekstil indirimi yazan yere tıkla
(518 puan) tarafından
Baktim canim benim ilk adım ayakkabisina ihtiyacım var civilde numaralar yok. Bayada uygunmus yarin esime soylicem zaten cok merakli ogluna alışveriş yapmaya. Kısa girerken 4 5 tane mont almış giyiyormu hayir 1 tanesini giyiyor :))))
(5,940 puan) tarafından
Ah ah inan benim de öyle küçüğe alınca büyüğe almamak olmaz ama mont 2 tane aldım dönüşümlü giyiyor mağazalarda kalmamis olabilir ama kuzum.ilk adım ayakkabısını tek kelime ile vicco  al tam ortapedik ayakkabılar
0 oy
tarafından
Abla internet üzerinden mı aldin yoksa mağazaya mı gittin 
0 oy
(798 puan) tarafından
Netten bebegime alamiyorum mazsa diye gidip magazasina bakiyim:)
0 oy
(6 puan) tarafından
Kargo ücreti sabit mı, belli bir alışveriş miktarından sonra ücretsiz olmuyor mu
tarafından
Sabit sanorım canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
16 Haziran 2024 Diğer kategorisinde asllyd (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu