0 oy
432 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlar 20 gunluk bebegim.var ... rezenee cayi iciyorum.hurma yiyorum sut yapan seyelri yemeye cakisiyorummm ... gecen hafta baya stres yasadim.sutumu etkiledi azaldi biraz ..... isirgan otunu deneyim dedim .. bahceden topladim ama ne kadar yapmam gerekiyor.ne kadar su girecek .. nasio yapcam bilen varsa lutfen yazabikir mi ..... ve bide sabahtan yaosam  bi surahiye koysam aksama kadar icsem faydasi olur mu yomsa surekli taz emi yaomam gerekiyot 

10 Cevaplar

+1 oy
(9,215 puan) tarafından
Isırgan otunu bilmiorum hiç denemedm fakat çorekotlu su çok guzel süt yapıo. Burda bi arkadaş demişti denemştm bnde gerçekten etkisi oldu Allah razı olsn
tarafından
o nasil yapiliyor peki .. susam tahin sut yapiyor diye bikiyorum ama corek otunu da ilk kez duydum
(9,215 puan) tarafından
1 2 litre suya 3 4 tatlı kaşığı çorek otu attm ben. 2 saat fln dnlendirp gttm geldm birer bardak içtm. Hmen btmesne gerek yok 2 gun içjnde oçebilrsn. Bn fydasnı gordm
tarafından
cok tsk ederim bunda deneyecegim :)))
(9,215 puan) tarafından
Rica ederm. Bol bol sutlern olsn inşallah ☺
-Reklam-
+1 oy
(588 puan) tarafından
Ben hipp in anne çayını içmeye başladım sütümü baya artırdı.
tarafından
hipp ilk kez duydum bunu .... nerde satiliyor
+1 oy
tarafından
Ben kurusunu almistm aktardan. Rezeneyle karistip yapabilirsn tadi çok kötü oluyo tekken çünkü. 2 3 yaprak yeterli 1 fincan icin 1 tatli kasigi da rezene ekliyorum. Günde 3 kez icebilirsin. Bana faydasi olmustu. Bi de kesinlikle Tahin helvasi denemelisin. Bi daha dogurucak olursam hastane cantama koyucagm ilk sey tahin helvasi olur
tarafından
tahin var evde midem almiyor zorluyurum kendiimi ....kurusu degilde bizim.bahced ecoo varrr ... rezene de sallama kuolaniyotum o olmasa sutum kururdu herhalde ....
tarafından
Ekmek arasina alip yiyebilirsin tadi cok baymiyo öyle. Bi de aslina bakarsan olacağı varsa oluyo. Benim arkadasim su bile icmezdi hic oyle ozel bsey yemezdi ama masallah cok guzel sütü vardi. Ben süt olsun diye diye herseyi yedim ictim ama olmadi yetmedi bi türlü
tarafından
hic sorma yaaa ... gidip gelip.yiyorum aklima su bile icnek gelmeyen ben gunde 3 litreyi buluyor icmem simdi ... ama gogsum dol.uyor bi turlu aglamak.uzereyim yaaaa .... yumasak.hamur.gibi gogsum...... ne zaman dolacak dogumuma iki ay kala sutum geliyordu ama sagmigordum.erken dogumu tetikliyor diye ...  simdide psikolojim.bosuldu yaaaa feniyorum yiyiyorum iciyorum  bi turlu olmuyor
tarafından
Heh bendeki hesap. Benimde 25. Haftada gelmeye basladi sütüm herkes kimseye söyleme sütün cok.olucak demek ki derdi. Ama yok yani olmadi. Dogum.kilolarimin hepsini verdim hatta daha altina düştüm ama süt olsun diye diye yemedigim.kalmadi tekrar 10 kilo aldim :( sadece psikolojik olarak etkilendim
tarafından
aynen yaaa kesinlimle ..... kiximin cok.gazi da var bilmiyorum.sutum.mu yaramiyor acaba .... pzrtesi.hastaneye gotrcem.... doktora daniscam.artikk .. belki.dotoru.bi tavsiye de bulunur ...hani.sutten bluzu islanan anneler yokmu cok.ozeniyorum onlara yaaa ..
+1 oy
(588 puan) tarafından

image

hastaneden  vermişlerdi ama nette de satılıyo canım
tarafından
peki geecekten faydasi.oluyirmu
(588 puan) tarafından
Oldu bende baya içinde zaten ısırgan  rezene anason melisa kimyon falan var
tarafından
bunun disinda bisey icmene gerek kallmiyor o zaman .. hepsi varmis icinde .... pki fiyati endr bnn
(588 puan) tarafından
Migrosta 1 kutusu 33 lira
tarafından
peki.cok tsk.ederim:))
+1 oy
(588 puan) tarafından

İçeriği de bu

image 

0 oy
(10,046 puan) tarafından
İsirgan otu çayı süt kanallarını açıp aktif ediyor çok yararli içebilirsin canım:) ben rezene, ısırgan ve anason karıştırıp içiyorum :)
tarafından
rezene sallama var bemde .. gunde iki bardak.iciyorum ... bazen d e bi defa ..... ama isirgani tek deneeyecegim bahceden topladim taze taze isirgani cok seviyorum.ben tadi rahatsiz etmez beni ;)
0 oy
tarafından
Cnm ben karışım yapıyorum biraz ısırgan otu rezene çayı kimyon ıhlamur katıp içiyorum göz kararı hepsinden biraz beş dkika kaynatıp içiyorum
tarafından
rezene sqlalama var bende .. rezeneyi ayri yaoarim .... digerli ayri yaoarim artik ... kimyonda bazen ayri yaoiyorum.bazen karistiriyorumr ezeneye
tarafından
Olur cnm bn rezene tohumunu kullanıyorum ondan katıyorum
tarafından
pki cok tesekkurler yaptim.insallah fayda eder
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(656 puan) tarafından
Rezene cayi ic tatlim bende bir sut yapti goguslerimi tasiyamiyidum bu arada hakkini helal et postu okurkan osurgan otu ne diyorum kendi kendime :)))
tarafından
ay allah seni :))))oyle mi yazmisim kiz ben hic farketmedim .... hos helal olsun canmm ne demnn .... send ehelal et .... rezene iciyorum o olamsa kesilmisti simdiye .....
(656 puan) tarafından
Salavat getirerek elini goguselerine sur canim bide allah yardimcin olsun kuzunun rıskı kesilmesin insallah :)) olsun canim güldük sayende :)) helal olsun
tarafından
yaoarim canm oyle ... ya ilk.bebegimi emziremedim.3 ay surdu sutum azdi yetmiyordu ... bu yizden bunu 2 yila.kadar emzirmek.istiyotum ... sikinti yaoinca da azaldi iste sutummm .... kesiomesin insallah yaaa cok.sikinti yapiyorum sol.sutum gogsum yunusak hamur gibi yaaa ... sanki hic sut yok ..... rabbim.heo guldursun insallahhh :)
0 oy
(481 puan) tarafından

Allah affetsin osurgan otu diye okudum :D:D

tarafından
olmayan ot..:)))ya ben boyleyim.iste yaziyorum.yazdigimi hic okumuyitum ne cikarsa artik:))((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 477 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Berf (6,362 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu

379,773 soru

11,368,678 cevap

34,850 kullanıcı

...