0 oy
1,043 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından

Kızlar bu benim oturma grubum buna nasıl bi perde gider spor mi düz mu bide kanat gibi tül var onlar gitmez mi

image

9 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Renkli oldukları için düz bir perde kullan bence birde tekli koltukları camın önüne al oraya büyüğün birini al
(271 puan) tarafından
Yok bu düzenlememiş hali ama salon tam kare bi salon  acaba masayı nasıl kursam güzel olur 6 kişilik masa
(25,224 puan) tarafından
Karşı tarafta boş yer var mı oraya da TV gelirse masaya yer kalmaz gibi
(271 puan) tarafından
Büyük koltuk varya sağda onun arkası cam ve boş hala on tarfata var boşluk masa sığacak kadar ama masayı kanepelerim arkasına mi koysam yok foto çektiğim on tarafa mi
tarafından
Canım bak gözümde canlandiriyorum denemek istersen camın önüne berberleri çapraz köy ortaya servis sehpaların karşılıklı 3lu kanepelerini köy maşayla tv de bos kalan yere köy.
tarafından
Resimde at
-Reklam-
0 oy
tarafından
Koktuklar sade olduğu için hareketli fonlar daha vuzel olur diye düşündüm şuan.
(271 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm cunki masam da koltuklar gibi kremsi hareketli diye düşündüm ama bilemedim
0 oy
(26 puan) tarafından
Öncelikle fon kullanmayı düşünürsen renkli alma kullanışlı olmuyo farklı halı serıosun uymuyor vs, ama koltuğunun açık tonu vizon rengi galıba o ton her mobilya ya uyar o renkte fon yaptır derim canım 
(271 puan) tarafından
Çok sade olmaz mi bu sefer de ya
(26 puan) tarafından
Emin ol pişman olmazsın renklıyı bı ıkı sene sonra bıkarsın modası geçer fılan bide her zaman perde yaptırılmıor
(271 puan) tarafından
Yani ne renk yaptırayım mesela
0 oy
tarafından
Koltuğunun renginde vizon yaptır pudra rengi de perde mandalı alırsın çok uyumlu olur
0 oy
tarafından
Yaaaaa rengi çok tatlıymış 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Düz ve sade gider canım fonu koltuk renklerine göre alabilirsin düz renk 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Düz perde ve sade fon perdeler iyi gider

benim koltuklarım da düz renkli sade renk de fon kullanıyorum çok şık duruyor odamda 
0 oy
(557 puan) tarafından
Cnm çok boğuk olmuş ya berjeri ikisini de camın önüne al ışık olur içeri düz güzel bir perde al iki fon perde dikdir yastıkların renginde çok güzel olur  benim fikrim   
0 oy
tarafından
Benimde salonum buna benziyor ben krem pudra pembe tül den diktirdim pudra pembeden fon kremdende boydan boya tül diktirdim çok sık duruyor tac in simli uçları dantelli serisinden 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
10 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu

379,264 soru

11,352,543 cevap

34,824 kullanıcı

...