0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğimi alıyım hava iyiydi babanneye gideriz dedim komşu varmış onlarda aldı bebeğimi kucagına bağıra bağıra seviyor sağır olacak hey Allahim sinir oldum bisey diyemedim alınmasın diyede sizinde başınıza geldimi bağıra bağıra sevilir mi yaaaa

12 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Benim çocuğumu babaanesi hep bağırarak seviyor bi yaşında bisey olmadi olmadi merak etmeyin.
tarafından
Çok bağırıyor yaaa karşısındaki duymuyor mu saniyor
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
kiz ne kadar bağırmıştır ki bilemedim Allah 'ın izniyle bisey olmaz bazıları böyle olcusuz seviyor iste 
0 oy
tarafından
Allah Allah olaya bak sen sevgiden cocuk sağir olurmu ya 
tarafından
Bağırmasından demistim
tarafından
Bisey olmaz canim birak sevsinler fazlada pimpirikli olmayalim sevgi olsun
0 oy
(481 puan) tarafından

Detaya geldim de çok detay vermemişin yahu :D:D:D ekşın var sandımdı. Bişey olmaz sevsinler bebeğini. Sevmeseler daha mı iyi :D

tarafından
Güldürdün bu durumda bile hahahaha
0 oy
tarafından
Kulağında bağırmasn bişey olmaz kulağı zarar görmesin cnm
tarafından
Kulağınin yaninda bağırıyor
tarafından
Cnm allahın izniyle bişey olmaz inşallah biraz daha sessiz sevsin bizimde döverek seviyor napacas bilmiyorum
0 oy
tarafından
Allah'ın izniyle birşey olmaz kuzum
0 oy
tarafından
düzenlendi

Kızz nolcak bağırmak denilince avazının çıkdığı kadar değildir heralde belki öyle seviyodur  gözünden sakındığın için öyle gelmiş olabilir sana annelik içgüdüsü ya 

0 oy
tarafından
Normalde karşımda ki kırılmasın diye Bn de sessiz yapım vardı ama oğlum olduktan sonra tırnağını sakınırım kim kırılmış umrumda olmaz direk söylüyorum 
0 oy
tarafından

Nasıl bağırdı ki ,

Yüksek sesle sanırım sevmiş biraz bebeği ,ama bebek için yüksek ses pek iyi değil çocuklarda bazen korku oluyor 
tarafından
Bende aniden bağırarak severim içten içten benim çocuklar da alıştı artık gülüyorlar :)) ama daha zevkli oluyo ikide poposuna vursun mu ohh
tarafından
Tabi sadece kendi çocuklarımı başkasının çocuğuna dokunmaya fazla bakmaya kıyamam
tarafından
İnsan kendi sevince bişi olmaz diyor , ama başkası elleyince canından can gider insanın ☺☺☺
tarafından
Annelik iste Allah a emanet olsunlar nazar değmesinde onun dışında bişey olmaz inşallah
tarafından
Amin amin. Amin. İnşallah
0 oy
(181 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de bağırarak sever. Benim bile kulaklarım acıyor bağırınca
0 oy
tarafından
Bagirmaya hic takilmadim da agzina kadar girip nefesini vererek sevenlere gıcık oluyorum
0 oy
tarafından
simdi hayal edemedim ne kadar bagirmistir ki ortalık mi inledi :) annelik iste bebegi herseyden sakinmak demek te abartma canim hirpalamasinda severken 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
0 oy
15 cevap 574 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu