0 oy
1,407 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba şimdi çok utanaraktan söylüyorum yanlız fikir verin bana bmben eşime diyemiyorum özel  isteğimi  ben söylemesem de o hiç yanaşmıyor isteksizlik var sanki onda rahat 1 aydır birşey yasamadik eşimle geliyor işten gece uyuyor yorgun oluyor anlıyorum ama olmadığı zamanlarda oluyor hani ben gecelik felan giymeye çekiniyorum niçin çekindiği mi de bilmiyorum kocam sonuçta benim bu konuda  özgüven eksikligum var o kesin ne yapsam eşimi kendime çekebilirim cilve yapmayı da beceremiyorum ki :/ :D

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
kuzum 1 ay çok uzun ya normal değil bence sen gecelik giyip yaklasirsam tepkisi ne olur diye cekiniyosun yoksa insan eşinden utanmaz çekinmez ki 
(67 puan) tarafından
Bilmiyorum canm ya çekiniyorum düşünüyorum acaba oda istiyirda benim adım atmami mi bekliyor çekiniyor söylemeye ben yanlış anlarım diye
tarafından
ya yanlış anlama düşüncesi de normal değil insan eşini yanlış anlamaz ki boule bi konuda neden konusmayi denemedin bi sor yüzyüze yapamiyosan msj at ozledim seni sanki biraz uzak mı kaldık falan de bakalım ne düşünüyor
(67 puan) tarafından
Mesela dün duşa girdim mini şortumu giydim dantelli atletimi giydim  saçlarım açık uzun baya birde hafif makyaj yaptım işten geldi kapıdan güler yüzle karşıladım sırf yanaşmak için yanına geçtim sokuldum konuştuk uyudu :/  yani anlamıyorum insan anlar yani ilgimi isteğimi yok
tarafından
ya senden bekliyor ilk hamleyi yada bi sıkıntısı var uzak duruyor kötü düşünmeyelim hemen ama önce konuş açık açık varda bi sorun doktora anlatın yada psikologa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız hiç utanma giy geceliğini yap makyajını sık. Parfümünü de çık karsinina hiç giymediysen tuaf gelebilir ama alisirsiniz 
(67 puan) tarafından
Gitmedim desem :D
tarafından
Kız git belki o da senden böyle şeyler bekliyor 1 ay uzun bir süre çünkü kuzum yanlış anlama ama konuşman lazım bu konuyu
0 oy
tarafından

Bnde hiç giymedim utniyorunn :D

0 oy
(70 puan) tarafından
Tatlım bende beceremem cilve naz yapmayı bizim adam yanaşır genelde çok nadir ben isterim onda da direk gider bi kere öper söylerim yok falan derse git çayını kendin al derim ona  En büyük işkence ben biraz odunumda hatta baya öyle direk söylerim ışte 
(70 puan) tarafından
Gidiyorum yanına öpüyorum ben acıktım hadi gidelim diyorum tutuyom götürüyorum itiraz ederse o yanıma geldiğinde kirpik diplerim ağrıyor olmaz diyorum zaten kirkta yılda bi olduğu için fazla naz etmiyo :D
(70 puan) tarafından
Napim kiz ne naz niyaz çekecek halim nede yapacak halim var olursa olur olmazsa koy dötüne :))
(106 puan) tarafından
Yaaa çok güldüm gercekten hayatmda olmasını istediğim netlik :D :D
(70 puan) tarafından
Fazla şii etmiyorum olsada olur olmasa da olur  1 seneye yakındır uykuya hasret kaldım tek istediğim 4 saatten fazla deliksiz uyumak
0 oy
tarafından
Canım sen kendin yanaş süslen puslen belki adamın hoşuna gidecek senden bekliyordur belkide 
(67 puan) tarafından
Canm yapıyorum ama görmüyor adam resmen uyuyor hazırlanıyorm hep yatıyor
tarafından
Yatmadan önce yap canım bekle beni 2 dk de mesela biseyler şöyle:D
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Ben odada çocuğu uyuturken yani ayağımda sallarken mesaj atarım eşime :D çocuk uyuyunca geçerim yanına 
(67 puan) tarafından
Ne diyorsun mesela:)
(2,115 puan) tarafından
Öpüşelim mii :D Acı Tatlı Ekşi diye bir filme gitmiştik o filmden kaldı bu şifre :d
0 oy
tarafından
Utanıosanda op sarıl yaklas yanına olay zaten oraya gıder :)
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Canim esin o senin çekinecek birşey yok. Belki de yoruluyorsun diye yanaşmıyordur.  Benim ki öyle mesela çocuklarla yoruluyorsun kıyamıyorum sana diyor. O beni idare ediyor bu konuda:))
(67 puan) tarafından
Bilmiyorum vallahi cnm benm
0 oy
tarafından
Gülüm eşinden neden cekiniyorsun. Bence kendini buna alistirman lazım. Eşine karşı gerekirse susleneceksin makyaj yapacaksın. Güzel kokular sureceksin. Onu kendine çekeceksin. Diğer türlü soğukluk giriyor araya. 
0 oy
tarafından

Yaklaşmaya calis hani , biraz etkilemeye calis , illaki tepki verecektir , o kadarda odun olamaz ya 

(67 puan) tarafından
Yani orası öyle de ne bileyim şaşırdım kaldım ya
tarafından
Bu durumu senin yerine koyman gerek ...
(67 puan) tarafından
Haklısınız vala
0 oy
tarafından
Canım senin bunu asman lazım bende öyleydim ilk başlarda suslensen felan bu sorun düzelebilir utanma kendini yen
0 oy
tarafından
Canım gecelik gıyıp karşısına çık ee sen gıymezsen ev kıyafetıyle oturup adım atmazsan o da atmaz nıyeaatmıyo bılmıyorum ama ben duşa gırıyorum hazırlanıyorum bornoz altına gecelıkde olmazsa guzel bı takım gıyınıp şakalaşarak açıyorum tmm utanılıo ama 5dk falan sonra akışına bırak (biraz açık oldu ama boyle boyle tahrık et) 
0 oy
(588 puan) tarafından
Ya bendede oluyo o bazen giyineyim diyorum ama ya beğenmezse diye bazen çekiniyorum ama bazende önemsemiyorum giyip çıkıyorum bende ayarlarım kaçıyo bazen bazende normale dönüyoruö
0 oy
(274 puan) tarafından
Ben kızımı uyutup mesaj atıyorum canısı ni gelsene diye geliyo bakıyor ben yataktayım TV yi ışığı kapatıp geliyo
0 oy
(3,618 puan) tarafından

Bizdede esim yanaşır ben yanaşmiyorm pek hamileyim hic istek olmuo ilk gebeligimde kanamam oldu die oda korkuyor  yanaşmaya pek ama 2 gün once dio kaç sene oldu yapmayali unuttum dio :D halbuki hafta dolmamış o bile uzun gelio adama :D bide enerji var ısınmiyor şohben yok  varda ev sahibi kurdurmuyor onlarin dogalgaz gel su asagidan gotur dio mal kari gece gelem kapina su mu istim sobanın ustune su katiyoz oda iki kişiye yatmio birazdan bu yüzden istemiom dogrusu :(

(3,618 puan) tarafından
Korktum bi kere kiz sokmam evime Ev sahibi mak kurdurup sohbeti duvar delinmesn die
(274 puan) tarafından
Amma o nasıl ev sahibi ya mecbur olması gereken bişey bi ihtiyaç
(3,618 puan) tarafından
Ya kiracılık kadar berbat bise yok gelin su aşağıdan alın dio demio bunlar nasıl abdest alcak
(274 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm
(3,618 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(2,885 puan) tarafından

Öyle şeylerden utanbilirsin ama konusabilirsin eşinle yani hayırdır bir ay oldu beni istemiyon mu falan şakayla karışık söyle:)

(67 puan) tarafından
Ya aslında ben de öyle bir yapıya sahibim ki bir şey söyledikten sonra yapılmasından hiç hoşlanmıyorum ondan adım bekliyorum bu sefer de söylemek istiyorum söyleyin diyorum ama söyledikten sonra yapıldığında da bu sefer de isteksiz oluyorum sanki ben zorluyor muşum gibi
(2,885 puan) tarafından
Yok zormalak değil sadece işte sen beni ozlemiuon mu hiç falan de
0 oy
(121,293 puan) tarafından
Keske bende de azcik cekinme olsa yaa
tarafından
Hahahahah tek değilmişim :DDD

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 402 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melisadogan (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy