0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (370 puan) tarafından
Kızlar evlendiğimden beri alıştırdım eşimi sbah ekmeği gep ben alırım asla almaz dışarı cıkarsa eğer direknişe gider kendi işi olduğu için istediği saatte gidiyo ama hamileliğimde bunalıyorum artık azcık yardımcı olsun istitorum ama yok sizde durumlar nedir

21 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla esim ekmegi hep kndi alir birsey lazimsa isten gelmeden once soylerim ya beraber gideriz yada kndi alip gelir sagolsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canım hep eşim alır :)
0 oy
(112 puan) tarafından
Benim hep eşim alır beni çıkarmaz kıskanç çünkü:)
(35 puan) tarafından
Aynen bendede var bitane oyle:)
(370 puan) tarafından
Keşke benimkide kıskansa :))
0 oy
tarafından
Hep esim alir o olmazsa kaynanam
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Akşam gelince 2 ekmek getirir birini yeriz biri sabaha kalır hiç gitmeyiz ekmeğe :D
(370 puan) tarafından
Birde oğlım var eşimde iştahlı malum bende iştahlıyım bu ara akşam getirdiği yetmez
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ekmegi kendim yapıyorum :D

(370 puan) tarafından
Oda güzelmiş :))
(1,025 puan) tarafından
Nasıl yapıyosun canım
(5,436 puan) tarafından
Nasıl anlatiyim ki :D
4 büyük tabak una bi yemek kaşığı tohum maya bi yemek kaşığı tuz ılık suyla yoğuruyorum kıvamı çok katı olmucak. Üstünü örtüyorum kabarınca fırın tepsilerimi yağlayıp 8 e bölüncek şekilde ayarlıyorum unla yuvarlak yuvarlak yapıp düzeltiyorum önceden isittigim fırına atıyorum 35-40 dakikada pişiyor pişince fırından çıkarıyorum üstünü bi bezle örtüyorum sonra afiyetle yiyoruz :D
(5,436 puan) tarafından
Cnm sormak istedgn bisi varsa cevaplayabilirim biz kalabaligiz 7 kişiyiz siz kaç kişisiniz
(1,025 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Esim aliyo oda 10 tane alır buzluğa atarım çünkü bakkal çok uzak 3 4 günde bir 10 ekmek alır
(370 puan) tarafından
Sonra nasıl yiyorsunuz canım sert olmuyomu
(3,617 puan) tarafından
Yok canim buzluktan çıkarıp tencereye su katiom üstüne süzgeç ekmek buharda çözülüyo pamuk gibi oluyo
0 oy
tarafından
Esim evdeyken kendi gondermez hatta ben yarinda cikamam derim aksamdan alir sukur sende soyle cikamiyorum artik aksamdan al de canim
(370 puan) tarafından
Akşam alıyo zaten ama birde oğlum var eşimde oğlumda ne zaman ne kadar yiyeceği belli olmadığı için az aldırıyorum yetmiyo genelde
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ben üşeniyorum sen git ben gideyim hesabıni yapınca eşime sen daha güzel gidiyorsun diyorum gider alır:)) Akşam bile caymiz bitti gitte doldur dedi sen daha güzel dolduruyorsun hadi sen git ne olur dedim ;)))
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Ben üşeniyorum sen git ben gideyim hesabıni yapınca eşime sen daha güzel gidiyorsun diyorum gider alır:)) Akşam bile caymiz bitti gitte doldur dedi sen daha güzel dolduruyorsun hadi sen git ne olur dedim ;)))

(370 puan) tarafından
Benimki asla gaza gelmez
(2,522 puan) tarafından
Benimki naz kur oyle yapınca dayanamiyor zaten hamile olduğumu öğrendiğinde boş bardağı taşıtmamisti dusun manyak  adam sonra normale dondu:)))
0 oy
tarafından

Yok hiç almaya gitmedim 

0 oy
tarafından
ben 1.5 yillik evliyim daha 1 kere ekmek almaya gittim esim saolsun hep sabah ise gitmeden alir gelir 
(370 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(119,251 puan) tarafından
En yakin turk marketi 4 kilometre uzaklikta ☺️ flaman marketi yolun karsisinda ama gavur ekmeyi yiyemiyoz esim sen git diyo bana arabayla alip geliyom hergun
(370 puan) tarafından
Yurtdışımdasın galiba, :))
(119,251 puan) tarafından
Evet belcikadayim
0 oy
tarafından
Hic almadim cnm esim alir asla birakmaz bni tek cikiyim:))))
(370 puan) tarafından
Sen yorulma istiyo demekki ne güzel
0 oy
tarafından
Bizim evin ekmeklerini kayınpeder alıyor rşim eve çıkarken kayınvaldem eline sıkıştırıyor ben ekmek yemiyorum ya ☺️☺️
(370 puan) tarafından
En güzeli aslında
0 oy
(61 puan) tarafından
Eşim alır akşam iş dönüşü bni göndermez malesef
0 oy
(771 puan) tarafından
aksam eve gelmeden arar bisey eksiki diye aksdan alir emek diye diger eksikleri felen  ben hastaneye felen gitceksem donuste ben alirim. Sadece
0 oy
(426 puan) tarafından
Sabah akşam ne vakit olursa olsun hayatta gitmem ekmek bizde eşimin işi :)
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Sağolsun kaynanam alır :) 
0 oy
(557 puan) tarafından
Normalde hep eşim alır evde olmadığı zamanlar ben gider fırından alirm cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 221 göst.
2 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 438 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,115 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aisem3155 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 807 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...