0 oy
470 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (656 puan) tarafından
Kizlar oglum 21 mart dogumlu 2 ay sonra yasina gircek ama halen cok zayif cok şükür sagliligi yerinde ama herkez zayif iste hic 9 aylik bebege brnzemiyo falan diyolar surunerek emekliyo koltuklara tutunarak kalkiyo sirali gidiyo falan anlamadim ki cok mu kafama takiyorum kilo almasi icin ne yapmam lazim bilgili anneler guveniyorum size 

11 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen ne bakıyorsun  millete ALLAH aşkına  herkes kendi işine baksın  sen annesin  en iyi sen bakarsın elbet
(656 puan) tarafından
Kiz zaten ogluma sütüm yaramadi bide hamile akldim sutten kestim ne bulursam yediriyorum zu kaynanam en cokta beni deli ediyo anne olarak kafama takiyorum iste
(12,264 puan) tarafından
Yok canım sen güzelce bak yavruna kim ne derse dedim kulak arkası  yap insanlar böyle  
Bebeklere değil sadece  kız kardeşim  27 yasin da bu aralar kansız vitamin  eksikliği  var zayıf  düştü  gelen giden bu ne hal  hastamisin  
Eşimle sorun  mu un deyip duruyorlar  ben varsam  ağızlarının payını  akıtırlar tabi
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
Aynı durum bende de var 9 aylık bebeğim 9 kilo çok aşırı aşırı aşırı hareketli benimkine de herkes zayıf diyor bide dış çıkarıyor iştahsız bende kafama takıyorum ne yapacagimi bilmiyorum :(
(656 puan) tarafından
Aynen valla oyle hareketliki besikten dusmeye basladi düşün:( allah yardımcımız olsun bacim ne diyim
(112 puan) tarafından
Amin canım amin senin bebegin kaç kilo peki?
(1,567 puan) tarafından
Benim kizim 10 hucuk aylik 9.300 gr iyi bence kilosu gayet.
(2,423 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya yazımiyaym diyorum  da 9 aylık çocuk  kaç kilo olucak daha ya gayet iyi  kilosu allah başka dert vermesin bir yaş ortalama kilosu 10 zaten daha ne lütfen sağlıklı çocuğunuz olduğuna sükredin  takmayin
(1,567 puan) tarafından
Bnce de saglik çok önemli. Önemli olan sağlıklı olmasi. Emin olun kilolu olsa obez mi diye söylenirler.
0 oy
tarafından
Sen onu bunu boşver mühim olan bebeğin sağlığı canım
(656 puan) tarafından
Cok şükür saglikli yani drye goturuyorum gayet iyi diyo ama kafama takiyorum tabiki anne yüreği:(
tarafından
Hiç kafana takma onu bunu boşver kuzumm
(656 puan) tarafından
Saol canim benim
tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
tarafından
kilosu kaç ki.bukadr uzuldun canım maşallah kalkıyor gidiyor hareketli.bebek çok şükür kimisi.emeklemiyor bile bak bizde dün olctuk son 3aydie hep aynı kiloda 8bucuk kilo hala 
(656 puan) tarafından
Ayina gore iyimis canim zaten bu aylardan sonra azalirmis kilo almasi ama benimde gozume kucuk geliyo :( toplu olsun istyrm
tarafından
olsun kuzum sağlıklı olsunlar önce komplo olsalar bu sefer de üzülürüz acaba yanlış mı besliyoruz diye :))))
0 oy
tarafından
Milletin lafını takma canım onlardan etkileniyorsun bebeğin iyise sorun etme 
(656 puan) tarafından
Cok şükür kuzum iyi iste benimde gozume kucuk geliyo :)))
tarafından
Kaynan zayıf diyorsa anne biraz sana veriyim sen bak belki kilo alır de tatlı Bi dille ver bakim ne kadar bakacak
(656 puan) tarafından
Kiz zatwn benim ogluma deli oluyo is cikaririm ona :)))
tarafından
Verme  o zaman :))
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Millete gore yasicaksak iyi artik. Boşver onemli olan saglikli olmasi.
0 oy
tarafından
Oğlum 13 aylık olacak 9 kilo ama sağlığı yerinde çok şükür yemesi de iyi ama.hareketli tuvalete sık çıkıyor yani her bebek tombik olmak zorunda değil ki kilolu olunca sağlıklı olmuyor
(535 puan) tarafından
Sonra tombik bebişlere nazar ediyorlar zaten
tarafından
Ben hiç sevmiyorum kiloyu oglusumun kilosundan memnunum tombik olmasını istemezdim :) benden gelmez nazar :))
(535 puan) tarafından
Bende sevmem çevreye uyarak yaşasak halimiz harap valla. Senden demedim zaten Bi gören olsa aa nasıl tombik nasıl yanakları var bilmem ne çocuğu nazar ederler hemen :)
tarafından
Yok canım şakasına dedim ben de ama öyle gerçekten tombik olunca sanki çok saglikliymis gibi davranıyorlar zayıfsa hasta gözüyle bakiyorlar millette bir tuhaf :))
(535 puan) tarafından
Valla ya mesele ben biraz kilolu yum zayıflamaya çalışıyorum iyi zayiflamiyayim o zaman kilo iyiyse bana da ver diyorlar ama :)) millet bir tuhaf
0 oy
tarafından
Amannn boşver bırak kilosunu takma sağlıklı mı sağlıklı gerisini takma yavrum 
0 oy
(535 puan) tarafından

Benimki de 20 mart doğumlu :) kanepeden tutunup kalkıyor emekliyor benimkinin pek iştahı yok zaten hareketlendigi iicn artık zayıflıyorlar canım kafana takma  Kim ne derse nesin benim büyük oğlan da zayıf bana diyorlar bende baba tarafına çekmiş diyorum :)  

0 oy
(652 puan) tarafından
Şu zayıf diyen herşeye burnunu sokup yorum yapan insanları boğmak istiyorum hee çocuğun gelişimi farklıdır sağlıklı olsun yeter eğer çok takıyorsan zayıfsa doktora götür vitamin ilaçı verir balık yağı gibi bitkisel ilaçlar verir kullanırsın baktın onlarda yaramıyor çocuğunun bünyesi demek ki zayıf onada yapacak birşey yok ileride zaten kilo vermek için uğraşacak 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Kac kilo bebegin onemli olan ebeler ne diyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 480 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.