0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından
Kızlar subat in son haftalari bebegim.olacak nasipse kalin battaniye bi tane yeterli mi sizce hastane icinde kullanmak için yoksa su pelus battaniyelerden bi tane koymali miyim.

11 Cevaplar

0 oy
(1,639 puan) tarafından
Canım kalın battaniyede koy peluş olanını da biz 3 adet battaniye götürmüştük valla çok çabuk kirleniyo basina iş geliyo
(947 puan) tarafından
Hastane de mi cantama sigmicak gibi kaba oluyor ya onlar bi nohut battaniye bi de pelus koydum polar tarzi hasteneden çıkarken esim.getirebilir aslinda ama hastane içinde lazim olur mu bilmem kararsiz kaldim
(1,639 puan) tarafından
O zaman bir tane götür bir de yedek az daha incesini götür canım ☺️
(947 puan) tarafından
Oyle yaptım canım:)
(1,639 puan) tarafından
Allah sağ salim kavuştursun canım benim ☺️
(947 puan) tarafından
Amin canim insaallah ;):)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Polar battaniye al bitane varsa o yeter iki 3 battaniyeye gerek yok bence 

(947 puan) tarafından
Bi nohut battaniye oluyor ya ondan koydum.bide polar vardı arkadasim almisti ondan koydum.
0 oy
tarafından
yedekte olsun kuzum nolur nolmaz ince 1 tane de battaniye koy hastane odalari sicak oluyor genelde
(947 puan) tarafından
Bi hastane cikisinin var onu koydum.bide nohut battaniye koydum bi tane de polar battaniye koydum.
tarafından
yeter kuzum Allah izin verirse 1 gecede cikarsin insallah fazla alip ta kendine yuk etme
(947 puan) tarafından
Zaten hastane cok sicak oluyor yeter insaalah canım
0 oy
tarafından
Bi ince Bi kalın koy bence ben öyle yaptım
(947 puan) tarafından
Bi ince var takimin penye ni nohut bide polar var
0 oy
tarafından
Canim benimkide 16 subatta oldu bi ince battaniye idi onunla kundak yaptik bide kalin battaniye yeterli oluyo zaten en fazla iki gun kalican iki gunde kirlenmez ki cok yük etme bence kendine iki tane yeterli
(947 puan) tarafından
Tm canim biri hastane cikisinin zaten ince biri nohut battaniye bide polar koydum.
tarafından
Aynen yeter canim zaten daha yeni dogmus oluyo kussa azicik islak mendille silip  peteklere koyarsin kurur gider baskada ne olacak ki kirlensin zaten el kadar bebe yerinden kipirdiyamiyo :)))
(947 puan) tarafından
Aynen canim bide takimin penye battaniyesi var:)
0 oy
(455 puan) tarafından
2 tane götür bence canım ne olur ne olmaz. Hastane odasında peluşu kullanırsın. Çıkarken de kalın olanı 
(947 puan) tarafından
Kalin olani esim puseti getirirken de getirebilir aslında
(455 puan) tarafından
O da olabilir canım. Zaten hastene odası sıcak oluyor
(947 puan) tarafından
Anladim canim sagol
0 oy
tarafından
Biz bi örgü battanite 1 pelus battaniye 2 tane de penye battaniye götürdük. Hastane sicak olur zaten merak etme 1 tane yeter pelus
(947 puan) tarafından
Nohut goturucem bi tane bide pelus battaniye
tarafından
O nohut battaniyeler cok kayiyo canim ya bi tanede penye koy bebegi sararak tutmak daha kolay oluyo emzirirken. Nohut battaniyeyle zor olur
(947 puan) tarafından
Hastane cikisinin penye battaniyesi var zaten
0 oy
tarafından
1 tane yedek al kuzum yanına 
(947 puan) tarafından
Bi penye bi nohut bide pelus koydum canim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum battaniye çok lazım oluyor alt oeğiştirirken falan heran batabiliyor. Hastane çıkış paketlerindekinden birde nohut battaniye kesin bulundur, olursa fazlasıda iyi olur. Nohutlar hem hafif ince ve çok socak tutuyor yumuşacık. 
(947 puan) tarafından
Bi tane koydum zaten canim nohut bataniye
0 oy
tarafından
Ben tane polar koydum 2tanede penye battaniye koydum benim 10 marttmartta uygulamaya göre 
(947 puan) tarafından
Benim de subat sonu uygulamada ama.tabi nasip
tarafından
Ayn canım hayırlısı inşallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Okadar gerek yok bence canım ya 
(947 puan) tarafından
Kac tane koyayim canim peki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 73 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu

374,597 soru

11,203,874 cevap

34,506 kullanıcı

...