0 oy
926 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
dün ilk defa eşim iş çıkışı bir saat işim var askm dye mesaj attm ne işi oldugunu sordm mahallede olucam arkadasla dedı gec kalma ddm tmm ddi hc yapmadıgı bi hareket.. neyse bekledm gelmedi arıyorm acımıyor msj atıyo gelıcem brazdan bı saat oldu ıkı saat aryorm acmıyo kaynpederm arıyo acmıyo ya kapalı ya mesgul yada calıyor acmıyo sureklı boyle oldu 3 saat artk tedirgın oldk takıldıgı kahve vardı ordamı dye kardesı baktı yok hc ugramams neyse ben ve kardesı aramaya cıktk bn tek o tek bdha arym ddm actı gelıyorm 2dkkya ddm nerdesn dyorm yuzume kapatıyo eve geldım arkadaslaydm ddı bagrdm nye bakmyosn tele meraktan olduk karn olarak ben cıkıp senı aradm utanmadınmı ddm dalga gecıyo resmen karsımda hc bsy olmams gibi dayanamadm telımı fırlattm geldı yanaşmaya calısıyo onun telını duvara vurdum camı kırıldı ulasamıcaksam bosuna tasıma ddm ama hc yapmadıgı bsy içmiş güya bır bıra arkadsyla  ben alkol kokusundan rahatsz olan bırıym hemen anlarm ama gram koku yoktu cok suphe duyuyorm annesı evın arka trafndan geldıgını soyluyor oyle gorms konusmuyorm dünden berı oda konusmuyo delı olucam

22 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Açıklama yapmadı mı ?

Yalan mı söyledi yani ?

Anlamadım 
(59 puan) tarafından
hayır hiç açıklama yok  pişkin pişkin polisede haber verseydiniz bilmem ne bu şekilde
(3,446 puan) tarafından
Peki arkadaşıyla mıymış
-Reklam-
0 oy
tarafından
ne diyecegimi bilemedim kayinpederin falan takip etsin ne yapiyor çıkar kokusu yakinda
(59 puan) tarafından
etmez canım oglu gorsede gelip bana demez
0 oy
tarafından
Nereye gitigni söylemedimi yani
(59 puan) tarafından
hayır hiç bir acklama yapmadı
tarafından
Telefonunu karistrdinmi
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Degisik ne yazcami bilemedim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ne yapmış olmasından supeleniyorsun canım 
(59 puan) tarafından
eski sevgilisyle cok yakn oturuyorz ve bu kız biz evlyken bile eşimin nosunu istems baskasndan
(6,053 puan) tarafından
Umarim öyle bisey yoktur kuzumm ya
(59 puan) tarafından
umarm yoksa cok fena seyler olur
0 oy
tarafından
Canim insallah umdugun gbi kotu birsey yoktur bazen benim esimde gider ama cok skmamak lazim bazen birakmak lazim hersey olacagina varir zaten olacaksada engel olamazsin sen onu biraz sıkma yada mesafe koy arana hatasini anlayip dönecktr evliliklerde oluyo malesef boyle seyler
(59 puan) tarafından
canm sıkmyormki aksine o beni sıkıyor yoksa cıkıyom dedimi cıkar benımı dınler ama iş çıkışı ilk defa oldu bole
tarafından
Ya inanki bu erkek milleti durumsuz telefonunu filan sakliyormu sifreler filan varmi hani sakincali biseye denk geldinmi
(59 puan) tarafından
saklamaz sıfrelerınıde blyorm ama ynede şüphe girdi içime işte
tarafından
Telini filan saklamiyosa tavirlari eskisi gbiyse seninle ilgiliyse suphelenmene gerek yok ama senden uzaklasiyosa gecikmeler cogalirsa anlarsin zaten ama insallah uzulecegin bi durum yoktur canim
0 oy
(481 puan) tarafından
Çok şüpheli hareketler bunlar zubololoploplop
(984 puan) tarafından
Niye dalga geçtiniz onu anlamadım
0 oy
tarafından
Bu işte başka bişey var senin istemediğin bişey olmuş demek ki açmadı bakmadı ve senin arattigini anlamış olabilir

Gösterdiğin davranış çok yanlış ben olsam hangi arkadaş derim aratirim şarjım sizde mi kalmış sesi de hoparlöre aldirtirim her şey çıkar ortaya o zaman bu hareketi çeksen daha iyi olurdu canım .
(59 puan) tarafından
o an insan düşünemıyorkı ya
tarafından
Şuan yap bence canım içinde kurt kalmasin
(59 puan) tarafından
yaptırıcam smdi ypmzda yarn konusmaya calısır ozaman yaptırırım
tarafından
Arkadaşını arar tembih eder falan geç kalma
(59 puan) tarafından
tmm cnm sagolasn
0 oy
(379 puan) tarafından
Vallah bole durumla karislasmadim esimden yana( ama eskiden benzer olayi esimden onceki erkek arkasimla yasamistim ;) eski aklima geldi. Bizimki ev ortami degildi ama yakin olay habersiz is yapmisti ulasamamistim falan ;) ayni duyguyu yasatmistim....  ben ustune gitmezdim onun evde oldugu bir gun bende disari cikiyorum derim ama hazirlanirken bole gozune batacak sekilde ic camasimi vs guzel giyinirdim kizlarla goruscem derim aynisi yapar delirtirim sonra sen gecende ne yaptin derim anlat bakalim nasil oluyomus insan derim. Hemen parlamam ama hic bir seyi unutmam kisa zamanda burnundan getiririm. Ruyada bile habersiz bisi yapamaz ;) hemen ustune gidip parlamak adami kiskirtir benim dusuncem sakin olup sinsice intikam . Tabiki merak eder insan basina bisimi geldi diye sorarsin ama ole cok ustune gitmeden ufaktan ufaktan okuyacaksin caninin
0 oy
tarafından
Kafası mı güzel
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yani neden sıkıyorsun ki bu kadar. Bence rahat ol yani. Sen kız arkadasinlayken o böyle ortalığı velveleye verse sence tuhaf olmaz mı. Sürekli yaptığı bisey değilmiş zaten sürekli dibimde otursun olmaz bence biraz rahat ol hiç sorunda etme bunu tekrarlarsa sürekli o zaman konuşmazsın surat yaparsın 
(59 puan) tarafından
canm malesef benım sosyal hayatm yok onla gorsme bunla gorüsme diye diye uzaklaştım smdıde bebegm var hc bsy yapamıyorm ve benle dgl kahvede olur arkadslaryla balıga gder oyle sıkıntıya gelmez ama gttgi yer belli olurdu sorun işim var dyor arkdsşa mahalledeym dyor arıyorz acmıyor msj atıyor  ve ilk kez iş çıkışı
0 oy
(259 puan) tarafından

Bazwn asiri abartiyonuz hanimlar:angel:

(427 puan) tarafından
Bence sen cok sakinsin arkadasın anlattiginda ne gibi bi abartı görüyorsun adam supheli hareketler sergilemiş sen olsan sessiz mi kalıcaksın.
(259 puan) tarafından
Accik nefes alsinlar
(427 puan) tarafından
Bu sekilde alicaklarsa almasınlar bence aynı durumu biz onlara yaşatsak onlarda pek sakin kalmazlar
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cok enteresan bende okurken sasrdm cnm ne diyim allah yardmcin olsun takip et onu gözn hep onda olsun
0 oy
tarafından
Kari kiza gitmesinde
0 oy
tarafından
Canım seni üzmek.istemem ama bi iş var bence eşinde 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bi iş var ki ondan bu hareketler bidaha gidince takip et video çek 
(21 puan) tarafından
canim senin esinle durumun ne oldu inan cok merak ettim seni paylasmistin ya uzulmustum
0 oy
tarafından
Git sen konus o zaman canim neymis derdi anla 
0 oy
tarafından
Dalga geçiyorsa yapmıştır bir şeyler erkeklerde ciddiye almıyor gibi yapmak bir savunma mekanizması emin ol
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben erkek milletinden herşeyi bekliyorum valla canım ne desem boş yani 
0 oy
tarafından
Telefon dokümanına bak iş çıkışı kimle konuşmuş mesajlaşmış sonra hangi arkadaşı ise rehberden kontrol et o numara mı yoksa başka bir numara mı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 682 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...