0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi soru sorim bari:)))eşiniz babasına her ay para verir.mi?☺

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye versin ki maaşları + oğulları da gindeiri kendi maaslari krediye gidiyo digeride onlara kaliyo bizde kredi oduyoruz onlar bize versin benim çocuğum var :D
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim hayınpederim çalışır ama daha fazlasını harcar üstelik 9 senelik geliniyim elinde bi kilo meyveyle eve geldiğini görmedim
tarafından
Cimrii yaa☺☺☺☺☺
(10,411 puan) tarafından
Valla hiç cimri değil öyle harcıyoki haddi hesabı yok ama kaynanama şimdiye kadar 1 çift çorap dahi almamış kendi evine bile ekmek almaz
tarafından
Yaaaaa nereye harciyo o zmn kiz
(10,411 puan) tarafından
Sigara içer kahveye gider arabasının deposunu doldurur kıyafet ayakkabı çok alır  bide sevgilisi  var diye şüpeleniyoruz günahı boynuna
0 oy
tarafından
Benim bildiğim vermiyo bilmediğim görmediğim yerde veriyosada haberim yok;D
0 oy
(253 puan) tarafından
Yoo vermez versede karısmam kwndi blir
0 oy
tarafından
Vermez mi tam tersi maş kayın pederimin elinde o bize harçlık veriyo :(  eşimin işi birlik artık peder ne verse Allah kerimdir :( diyoruz her hafah 
0 oy
(382 puan) tarafından

Benimki vermez  dıgruya dogru o bize versin:D:)

0 oy
(849 puan) tarafından
Vallahi hayat sartlari git kanaat geciniyoruz kayinbabamin durumu cok iyi durumları olmasa olani yari yariya pay edecek kadar genis yurekliyim ama malesef esim 5 ay issizdi acmisiniz tokmusunuz diye sorulmadi ama ben biraz safim darda olsalar esimden once gene ben kosarim ah benim minnos vicdanim ne geldiyse basima bundan geldi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 480 göst.
0 oy
19 cevap 157 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 515 göst.
30 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu