0 oy
303 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,172 puan) tarafından

Hanımlar a101e bu persembe mama sandalyesi geliyo ben aldım dün esim orda calistıgı icin :) internetten baktım fiyatları en düsük 150 falan bende surekli kullanacak degil nasılsa ama olsun diye aldım a101de 45 liraya almak isteyen varsa simdiden alsın şok'ada geliyo sanırım oda yarın satılcak 40lira onu sonradan gördüm bi bakın derim az geliyo her magzaya bi tane bide minderi yok bunların ben diktircem hem daha yumusak olur 

6 Cevaplar

0 oy
(336 puan) tarafından
Bebek nevresim takımı yorganı battaniyeside gelicekmiş..insallah bitmeden yetisebilirim:)
(806 puan) tarafından
Ne zmn gelcek
(336 puan) tarafından
Bu perşembe A101e canim
(336 puan) tarafından
Allah kolaylık versin..benimde ikiz herşey 2 katı mecburen..allah saglik sıhhat versin gerisi hallolur insallah..oturdugun yerde muhtarlığa başvursan belki yardım yaparlar
(336 puan) tarafından
Bunda utanılıcak bisey yokki..bende ikizlerim dogduktan sonra devlete başvurup sansımı deniycem bu benim hakkım sonuçta..bide okuyan kızım var ne bezlerine nede mamalarına yetişebiliceğimi düsünmuyorum..hayat çok pahalı yapicak bisey yok devletin sunduğu imkanlardan faydalanıcaz :)
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
canim şoka ne zaman geliyo bulamadim ben bilgi verir misin almak istiyorum da
(2,172 puan) tarafından
A101den cıktık şoka girdik orda tanıdık vardı o dedi bizede geldi diye bu hafta icin olması lazim kataloglarına bakmadım internetten bakıyım ne zamanmış
(24 puan) tarafından
canım bi bak da bana haber verir misin
(2,172 puan) tarafından
Baktım kuzumda cumartesi gunu geliyomuş şoka 69.90 fiyatı renkli pembe ve mavi beyaz almak istersen
(24 puan) tarafından
canim nerden buldun ben bulamadim bakiyorum bulmiyorum link atabilir misn
(2,172 puan) tarafından
Googleden şok marketin sitesine girdim orda kataloglar var yada şok yakınsa bi broşür vardır yada ürün gelmiştir magzalara
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Bende onu bekliyorum 2 haftadır canım. Yarın bitmesse mutlaka alacam:)

0 oy
(2,865 puan) tarafından
Evet bende gördüm broşür de fiyatı da çok uygun bulursam alıcam inşallah bi de bebek küveti filan gelse çok iyi olucak ya onlarda çok pahalı heryerde onu da alırsam eksik biticek gibi
(2,172 puan) tarafından
Evet a101e uygun geliyo bende onu bekliyorum öncekinde almadım erken diye keske alsaydım ama yine gelir diye bekliyorum :) esime dedim sakın kimselere satmadan bize al en guzelini :)
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Benim kaynimda a101de çalışıyor Perşembe gelince bana ayıracak bi tanidikta döşemeci minderini akrabamiza yaptircaz:)  daha uyguna geliyo gerçekten daha erken 23 haftalık hamileyim ama olsun ucuz mal göz çıkarmaz :)
(2,172 puan) tarafından
E bende 22 haftalığım ama napalım uygun olunca :D bide hep gelmiyo a101e falan denk gelmişken yapıştıracan iyi yapmışsın :D bende minderi babaanneye diktircem yünden bakalım dikerse :D
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Bende mama sandalyesi almayı düşündüm de bebekler dusuyorlarmos galiba hareketlenince plastik olanaklardan 
(2,172 puan) tarafından
Hepsi plastik degilmi ama ustunde guvenlik kemeride var bunun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy