0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Selam kızlar.  Başlıkta da yazdığım gibi içinizden biriyim. Uzun süredir aktifim. Fakat anlatamadigim konular oluyor. Çünkü çok fazla arkadaş edindim burda. Bazı şeyleri bilip benim adima uzulsunler istemiyorum.

İsmim önemli değil.  Ayşe fatma Betül dilek  hiç önemli değil. Sadece biraz yazabilmek içimi dokebilmek rahatlayabilmek istedim o yuzden yeni hesap actim ...

Çok yorgunum kızlar. Minik bir bebeğim var. Üstelik kolik bir bebek. Gece gündüz birbirine girdi. Kendimden geçtim.  Yemek temizlik ütü kişisel temizlik hepsi böyle saniyelere sigdirilmaya çalışılıyor. Dün tirnaklarimi 1 saatte kese bildim. Çünkü sürekli uyaniyor ağlıyor. 

Çocukla ilgili dert yanmayacagim çünkü bir çoğunuz zaten benimle aynı şeyleri belki de daha fazlalarini yaşıyor.  Rabbim yavrularimizi korusun bize bagislasin acılarını gostermesin insallah.

Mesele eşim ve annesi kızlar. Diyeceksiniz ki kimin değil ki. :'(

Beni anlamiyorlar. Kendimi çok değersiz hissediyorum. Kaynanamla aynı sokakta ama ayrı evlerde yaşıyoruz. Ama hiç bir zaman düzenim olmadi. Canı ne zaman isterse o saatte çıkıp geliyor. Özel gunlerimizin bile hiç bir anlamı yok. Gelir yer içer yatar uyur gece 1 gibi kalkar evine gider. Yemin ediyorum yalan söylemiyorum.

Evet oğlunun evi gelsin yediğin de içtiğinde asla gözüm yok helal hoş olsun oğlunun evi tabiki gelecek. Ama birazcık değer görmek istiyorum.

Değerden kastım ne biliyor musunuz. En azından geldiği gittiği saati ayarlasin ne bileyim haftada 7 gün varsa 5 günü garanti bizde. Daha az gelsin. Biraz beni düşünsün bebek uyuttu mu yorgun mu yemeği var mı yok mu evi dağınık mi yatıp dinlenmek mi istiyor kocasıyla çay keyfi mi yapmak istiyor misafiri mi gelecek ..... ne biliyim birazcık düşünsün istiyorum. 

Bu rahatsızlığımı eşime dile getirdim. Annen gelmesin demedim ama söyle söyledim. Hayatım bende ailen için ozenmek sofra hazırlamak arayıp davet etmek istiyorum. Ama fırsat olmuyor. Yada bi büyük olarak biz onlara gidelim istiyorum ama annem sağolsun sürekli geldiği için biz gidemiyoruz. Bide yanlış anlama ama ben dinlenmek istiyorum. Senin gelmeni iple çekiyorum biraz çocuğa bak azıcık uyuyum diye. Ama annemde geldiği için hiç dinlenemiyorum biraz beni anlayın lütfen dedim.

Bana demedigini bırakmadı.  Sen kim oluyorsun da annen gelmesin diyorsun burası onun evi dedi :'(

Ben bunu demek istemedim ama beni anlamiyorlar 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkekler hemen istemiyosun sen annemi der konuyu kapatırlar haklıyken haksız konumuna düşürür çok üzüldüm senin adına benim eşimde kaynananin evinin altını yapalım oturalim dedi ben diretiyorum  halen oturmam diye çünkü iyi olmuyor yakınlık hiç bi zaman hayır madem geliyor 1 e kadar yatmasinda  ki sebep ne? Yatacaksa gitsin kendi evinde yatsın madem.. kayınpederin felan yok mu?
(8 puan) tarafından
Kayinpederim gece çalışıyor. Oda yanlız kalmayim diye hep bize geliyor. Gerçi kayinpeder evde olsa da onu takmiyor adam gitme rahatsız etme diyor ama o yine de geliyor. Oğluyla da çok düşkün değiller birbirlerine. Sürekli kavga eder dururlar. Ama o kadar Gamsız ki kaç kere kovdu eşim yine de geliyor kadın ya
tarafından
Aaa bide kovmuş eşin he tövbe tovbe nasıl bi kadınmış sen peki hiç dedin mi böyle böyle diye
(8 puan) tarafından
Dedik cnm yorgunum uyumaya ihtiyacım var anne hiç halim yok dedim. Git yat bende burda yatarım dedi gitti odamdan pike aldı geldi salona yattı uyudu.
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ahhh canımmmm senin gene haftanın 5 günü sende canım benim kaynım her gün bizde biz işten gelmeden geçer bize oturur oyun oynar film izler daha önceleri kayınvalideme anahtar vermiştim eve göz kulak olsun çamaşırımı toparlasın falan diye sağolsun asla vakitli vakitsiz girmez evime ama o anahtarı kaynım sahiplendi neler dedik kayınvalidem ayrı eşim ayrı bir gün trip yapar ikinci günü gelir ve biz evdeyken dahi anahtarla girer daha bir şey demiyorum anlamıyor çünkü balkona geçer oyun oynar orada her daim bizde yani bizden çok bizim evde yaşıyor..
(2,593 puan) tarafından
haklısın canım inan çok haklısın sabrımın sonuna geldiğimde daha kötü olacak o zamana kadar tatlı tatlı vazgeçirmeye çalışıyorum helal olsun olur mu öyle sen sen hakkını helal et asıl
(79 puan) tarafından
Helal olsun cnm sabrın sonunda ins selamete çıkarsın ama olmadı dediğim gibi kiliti değiş eşinle konuş oda anlar
(2,593 puan) tarafından
İnşallah canım onuda deneyeceğim teşekkürler
(79 puan) tarafından
Rica ederim cnm mutlu olman yeter
(2,593 puan) tarafından
Hepimiz mutlu huzurlu olalım inşallah canım
0 oy
(434 puan) tarafından
Çok yanlış yerden bakmış eşin olaya. Benim de kolik bebeğim var. Kaynanam da her gün evimde ama Allah razı olsun bakar çocuğuma. Böyle durumlarda insan birine ihtiyaç duyuyor gerçekten. Allah yardımcın olsun inşallah seni anlarlar.
(8 puan) tarafından
Yoo hastalığı umrunda değil ki. Ne olduğunu bile anlayamıyor
(434 puan) tarafından
İlginç yani
(8 puan) tarafından
O kadar ilginç ki kimse akıl erdiremiyor. Farklı bir insan. Aslında ahic birseyime karismaz kaynanalik yapmaz isime de yardim etmez isime de karismaz. Bir tas yemek de yapip getirmez 5dk cocuguna bakiyim sen git yemek yap da demez. Farkli bir insana. Kendi kafasina gore yasiyor.ama bu gelip gitmesi herseyi bitiriyor.
(434 puan) tarafından
Allah sabır versin ne diyelim
(8 puan) tarafından
Allah razi olsun canım
0 oy
tarafından
Ne demek anasının evi ya o kadar meraklandıysa anasına evlenmeseydi başlarım bunların anasına danasina biz sanki bir ananın evladı değiliz canımızla zorumuz mu vardı geldik evlendik de bunların kahrını çekiyoruz herkes bi haddini yerini bilsin çok istiyosa defolsun gitsin anasının evine sanki 7/24 anasının yanında o duruyor anamı o hizmet ediyor madem öyle bırak kendi kendilerini ağırlasınlar yeter yav sabah bir arkadaşımda anlattı böyle şeyler saçlarım havaya dikildi sinirden 
(8 puan) tarafından
Sakın ol Ayşem :(  ben doluyum bide sen doldurma. Kaç kere bıraktım gittim bu kadın yüzünden ama kocami da seviyorum.  Ayy bilmiyorum yaa
tarafından
Kocanın hatırida bir yere kadar yavrum böyle nereye kadar devam eder illa kaynana olsun diye gözünün içine mı bakacaz anca öyle mi rahat edeceksin çok mu meraklılar gelin olsun diye gününü saydırmaya anlamıyorum ki yüzüne diyeceksin ya güzel güzel geçim 3tmek varken illa ol diye gözüne mı bakayım böyle olunca dahamı bir hoşuna gidiyor diyecen gitmiyorum ben burdayım ben gidiyim diye uğraşıyorsan diyeceksin sen bi ol ben sefami sürecem diyecen belki hasetinden çatlar ölür "D hahahahah tövbe yarabbim ya
(8 puan) tarafından
Daha beterlerini dedim ama anlamıyor :(
tarafından
Yüzsüz ellaham ki
(8 puan) tarafından
Fazlasıyla yuzsuz ve Gamsız bacim
0 oy
tarafından
O kadar haklisinki canim ama erkek milleti iste  guya annesini savunuyo halbuki biraz anlayisli olsa ne olurki o kolik bebeğe bakmak oyle kolay degil benimde oğlum kolikti esim cok destek oldu gorumcem koligin ne oldugunu bilmedii icin esime demiski siz baska cocuk yapmayin bakamiyosunuz demis esimde bagrms cagirms senden izinmi alcaz sanami sorcaz diye o yuzden onun tarafi bnm ustume gelemez keske senin esinde boyle olsa ama ne desinki gelmeyin diyemez en azindan sana guzel dille konussa kırmasa seni
(8 puan) tarafından
Ya aslında beni bu zamana kadar hiç ezdirmedi hep onları attı beni tuttu ana bu çıkışı beni çok kırdı
tarafından
Kırgınlığını belli et canım biraz sonra sorarsada soylersin beni yanlis anladin filan diye
(8 puan) tarafından
Edicem anlasın halimi biraz olsun
0 oy
(105 puan) tarafından
Cnım madem surekli gelıyıo anne ben hastayım uxancam de ya da o geldiğinde uzanmış ol iyi degilim de anlar herhalde o yorgunlukta her zaman ikram her zaman muhabbet zor olur zaten kendını yıpratma onu kırmadan kendi istegigini yap o da anlayacak pat diye gitmemesi gerektiğini.. Surat yapma cumku dogru degil hem de emegi n boşa gitmesin canm sedeve halin yoksa soyle 
(8 puan) tarafından
Çok söyledim canım.  Anne çok yorgunum çocuğu uyuttum tam yatacaktim dedim git çocuğunun yanına yat dedi. Sen ne yapacaksın dedim bende kanepeye yatarım dedi. Gitti odamdan pike aldı geldi. Sinirden kendimi banyoya kitleyip ağladım saatlerce.
(105 puan) tarafından
Ahh canm yaa. Belki senden başka kimsesi yoktur dur annen olsa annen gibi gor b senin imtihanın olabilir kuzum..
(8 puan) tarafından
Ben onu zaten annem gibi görmek istiyorum ama o beni hep gelin olarak görüyor.  1 eltim 1 gorumcem var ama kimse sevmiyor. Sigamiyir kimsenin yanına.  Yakında ben olduğum için hep bende onlara gidemiyor fazla
0 oy
(178 puan) tarafından
Bir çakacan kocanın agzına nerden geldigini şaşıracak ne demek yaa bura annemin evi diye deseydin kız ben annenle mi evlendim senle mi diye senden çok anneni görüyom diye g3lsin yardımcı olacasa çoöuga bakacasa ne bişeyim yemek yapıverecese gelsin sende dinlenirsin hem ama yee iç  git ohh nee agla nee memleket
(8 puan) tarafından
Çok dişli güçlü bir kadınım aslında.  Kendimi bu zamana kadar kimseye ezdirmedim. Onlara da ezdirmiyorum birsey dediklerinde hemen karşılarına çıkıyorum ama bu konuda yenik düştüm onlara. Çok uğraştım çok surat yaptım kaynanama gelme dedim kaç sefer ama olmadı.  En son kocamla konusuyum dedim oda böyle tepki verdi. Sustum artık
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Birak bosver anlattiklrni yasadm.hatta daha beterni ustelk ayni evde yasiyodum  kaynanam ve annesyle esim yanimdaydi ama bazn o bile anlmyodu beni anneme anltrdim sabret geccek derdi annem gelirdi surat asarlardi daha bi suru igrenc sey ama noldu sabrettim azmettim bi gun ole bi siy olduki ikisi birden defolup gitti ben bile anlmdm esimle tek kaldim simdi annem geliyo hatta kaliyo benle sukur sorunlar bitmedi hala biyerlerden  cekistirip duryolar ama mutluyum sonunda defoldular simdi sende sabret cnm merak etme bebegin duzelcek her sey birer birer yoluna gircek sende esini umursama bos ver naparsa yapson anasiyla 
(8 puan) tarafından
Mesele ne biliyor musun.
Şuanda bana muhtaç değil.  Kendi yemeğini temizliğini iyi kötü yapıyor.  Ama en fazla 5 sene sonra yapamayacak. Eli ayağı tutarken niye benimle iyi gecinmeyi düşünmüyor. Elden düşünce mecbur ben bakacağım ona. Şimdi beni rahat bıraksa da o zman geldiğinde bende içimden gelerek etsem onun hizmetini. Ama beni bitirdi artık.  Ben ona içimden gelerek nasıl hizmet edeceğim
(2,613 puan) tarafından
Aynen ole benimki yataklarada dustu yine akillnmdi yaraabbim zehir zikkim konusuyo sonrada orda burda gelinim bana bakmiyo benimle iyi gecinmiyo diyo ya gel seni yikayim banyoda dedim twmizligini yapmaz kes gibi kokar kendisi bana trip atti ben kirlimiyim ki diyo bana cekti gitti kardesinin evine simdi kardeslrnin esleri bana kusmusler kaynanaya bakmadin bizim ustumuze attin diye bende deliriyorum hakliyken haksiz oldum ama yok yeminle iyilik yaramiyo bacim birak ne hali varsa gorsun sana muhtac olcagi gunleri bekle o zmn sana ettiklerinden bin kat pisman olur insallah yani nebilim Allahtan korkuyosa olur belki
Benimkinden umudum yok artik bal veriyorum zehir verdin diyo esim bile birakti artik ugrasma annem icin o bole duzelmez diyo insallah senin kaynana ibret alir bi gun ama senin esinde yani gormuyomu anasinin tavrini
(8 puan) tarafından
İşte benimki çok farklı ne arkamdan lafımı yapıyor ne biseyime karışıyor geliyor yiyor içiyor yatiyo biraz şekerleme yapıyo gidiyo. Farklı bir durum anlatamıyorum bile. Sürekli gelmese kaynana şikayetim yok aslında benim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Içinde bulunduğun durumu çok güzel anlatmışsın evet kayinvalidenizin oğlunun evi gidip gelecek fakat herseyinde bir sınırı olmalı çok haklısınız.Emin olun kendi anneniz gelip gitseydi surekli sizin esiniz bu sefer rahatsızlık duyacak gelip size söyleyecekti.Annen sürekli  geliyor rahatsızlık duyuyorum diye.Bazı eşler maalesef böyleler empati maalesef yapamıyorlar.Yerinizde olsam bu durumu eşinize  daha fazla dillendirmezdim kayinvalideniz geldiğinde yine buyur ederdim fakat kimseye hissettirmeden sadece onun hissedebileceği şekilde rahatsızlık duyduğumu hal ve hareketlerimle kirmadan hissetirirdim.Aslinda durumumuz ayni sadece biraz farklı ben farkli ildeyim gorevde kayinvalidemlerde baska ilde ara tatillerde normalde oraya giderdik fakat o kadsr cok hisim akraba es dost komsu var ki her aksam eve 10 15 kisi geliyor misafir abartmiyorum inan ki.Benim kayinvalidemle sorunum yok esimin ailesi ile de sorunum yok ama ara tatilde gitmek artik istemiyordum cunku rahat olamiyordum bazilarida yatili kaliyordu inanir misin gece tuvalete kalkmak icin gecelik cikarip habire normal kiyafet giyiyordum sagdan soldan gece gece insan cikiyordu...Orasi benim evim degil karisamam ama ben rahat edemiyordum simdi de bebegim var hic rahat edemem esime soyledim kisin zaten gitmek istemiyordum bir yere gitmek gittigim yerde de evde oturacaksam ne gerek var.Birde evde soba var diger odalarda yok esime cocuk hasta olur dedim biraz onu bahane ettim biraz kendi rahatligimi dedim rahat olamiyorum kisin size giden gelen cok oluyor sizin evinize misafirinize karismiyorum ama ben rahat edemiyorum o evde dedim birde surekli herkes herseye karisan tipler sen okumus bir insansin ogretmensin hic takmiyorlar cahil bir insanmisim gibi sacma sapan laflarini cekiyorum.Yani millet kaynanasindan ceker ben misafirlerinden;) esim tamam dedi madem istemiyorsun ben seni zorla goturemem dedi ne yapmak istiyorsun kendi ailene git dedi bende kisin hic bir yere gitmek istemiyorum oraya da gitsem oturacagim evde dedim mart nisan gibi gitmek istiyorum dedim tamam dedi konu kapandi sukur olsun.Bana gidecegiz edecegiz mecbursun deseydi ailesi daha baskin daha onemliynis gibi konussaydi kesin tartisirdik ama esim aileci pek degil sukur;) ara tatilde gitmiyoruz oturduk orlturdugumuz yerde
(8 puan) tarafından
Canım kaynanama tatlı dille de çok belli ettim tavır yaparak da çok belli ettim. Önlerine sofra kurup kendim oturmadim. Siz yiyin benim istahim kaçtı bile dedim. O kadar çok şey yaptım ki annem duysa beni evlatliktan siler. Ama kadın Gamsız yine geliyor yine geliyor
(1,240 puan) tarafından
Hadi yaaa yani bildiğin yüzsüz heee...Işin zor ama ipleri ele almak istiyorsan esin ile iyi ol her anlamda o zaman ona yaptiramayacagin sey yoktur...Kusura bakmasin tamam annesi ama gelip gitmenknde bir ayari olur
(8 puan) tarafından
İpler zaten bende. Maddi manevi herseyi ben yonetiyorum eşim de onlara karşı hiç ezdirmez hep arkamda durur. Bizim daha doğrusu benim tek derdim sürekli çat kapı gelip gitmesi. Bunu kaynimla konusmustum abi olmuyor böyle ben söyledim ama yine aynı diye. Oda konuştu annesiyle gitme sürekli rahat bırak biraz diye oda fayda etmedi. En son eşimle konuştum oda bana patladı :(
0 oy
tarafından
İnsan iyi oldukça tepesine binerler ...deveye diken hesabı...
(8 puan) tarafından
Malesef öyle oluyor
0 oy
tarafından

Yaaa ben bu erkekleri anlamıyorum.  Senin  bu söyleminden sonra bunları söyleyebiliyor yaa , ne diyeyim. 

Yaa gelsin  torunudur görecektir sevecektir gerekirse hergün  gelsin  2 de gelsin  5 gitsin. Ama sen bunu bil.   Oğlunun  evidir gelecektir. gelsin sabah gelsin.  Bu kızcaaz çocukla uğraşıyoru her gün  gidiyorum  haftada 2 gün  de erken  den gideyim   temizliğini yapayım  yemeğini  yapayım desni sabah gelsin  öğlen gitsin.  

Buyursun gelsin  kızın  çok yoruluyorsun  iki saat ben ilgineyim çocukla  sende biraz dinlen  desin.

Anlayış bunu gerektirir hoşgörü bunu gerektirir özetle insanlık bunu  gerektirir.

Kafana göre çık git , evde canın sıkıldı çık git, İzleyeceğin bi tv programı yok bari gideyim  de çık git. 

Gerçekten  bu şekilde insanların  duygusuz düşüncesiz olmalarına çok üzülüyorum. 

Eşinin sana şunu dese yine anlarım. Canım benim seni anlıyorum  ama ben ne yapayım. Ana işte ben nasıl gelme diyeyim. nasıl anneciğim  şu vakitler de gel diyeyim dese yine bi nebze anlayacağım. Ama sana tepki vermesi çok üzücü :( 

(8 puan) tarafından
Sana yemin ediyorum muslumansan inan bana. Kızıma bebek mevludu yapacaktim sezeryanliyim daha kendimi tam toparlayamamistim. Başladım temizlik yapmaya yavaş yavaş yapiyim dedim çocuk da durmuyor. Neyse odaları hallettim. Sıra geldi mutfaga. Girdim mutfağı temizliyorum saat 15.30 da geldi. Napiyorsun dedi mutfağı temizliyorum dedim. İyi ben kıza bakiyim yanında duruyum sen işine bak dedi. Kızı pusete koydum kaynanam da yanına oturdu. Elleri çok titriyor hasta o yüzden kucağına aldirmiyoruz düşürüyor çünkü.  Neyse girdim mutfaga başladım islere. Sana yemin olsun 15.40 da yani 10dk sonra geldi yanıma.  Ben gidiyorum dedi. Ne oldu dedim gidiyim baban ise gidecek yemek hazirlayim dedi.
Anne dalga mi geçiyorsun ben sen oturuyorsun diye mutfaga başladım dedim. Gidiyim sonra yine gelirim dedi. Ertesi gün geldi. Hiç bir işime yaramıyor.  Diyorum ya hasta ben ondan yemek temizlik hiç birşey beklemiyorum. Yada gelsin çocuğa baksın da az yatiyim da demiyorum. Sadece gelmesin daha az gelsin bana yeter başka hiç birşey istemiyorum allah için ya
0 oy
(79 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya eşinde en kısa zamanda anlayışlı olsun inş 
(8 puan) tarafından
Ya böyle diyince üzülüyorum.  Çünkü anlayışlı bir eşim var her konu da. Ana kuzusu da değil sürekli kavga eder yerler birbirlerini. Ama bu konuda neden bana anlayış gösteremedi inan anlamadım.  Dondum kaldım hiç beklemiyordum bu çıkışı
0 oy
tarafından
Şu şekilde güzel dilden söylemişsin ve ters anlamış ben yeminle olay çıkarırım ne demek onun evi o mu doğurdu bnm çocuğunu o mu uykusuz kaliyo derdim

Anan gelince yatıp uyuycm siz ana oğul evinizde takılın der çeker cikarim s*carim ağızlarına 
(8 puan) tarafından
Yapıyorum.  Arada gidiyorum yatıyorum onlar oturuyor ikisi çay içiyor. Ama kimse benim tavirlarimdan anlamıyor.  Sofraya oturuyoruz yemek az bugün az ye diyorum eşime. Kaynanam atliyor olsun kızım ne varsa onu yeriz diyo. Yeme oturma sofraya bir kere de tokum de. Ben evde hazirda ne varsa koyuyorum sofraya demiyor ki oğlum işten geldi karnını doyursun. Oturuyor bir güzel yemek yiyor tok olsa bile
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Cnm çok çok çok haklisin erkek milleti böyle hemen analarını babalarını korumaya alırlar hiç eşlerini dinlemezler halbuki eşler daha önce gelmeli ömür boyu bir yastığa baş koyucak eşler aynı evin içini paylaşacak yine onlar ne diyim ki sen çok haklisin senin kaynananlar 5 gün geliyomuş benim her gün geliyolardi ama anlayışlı insanlar gelince bebeği tutarlar sen git yat uyu dinlen kızım der peder bey kayinvalidem sofra atacağım zaman kayinvalidem yardim eder bulaşığa  kayinbabam bende yikiyim der eşim sağolsun hep yardımcı şanslıyım bu konuda 
(8 puan) tarafından
Ayy allah onlardan razı olsun. İnan is guc yardım yada çocuğa bakmalarini istemiyorum da beklemiyorum da. Sadece beni bana bıraksın biraz tek istediğim bu
(1,134 puan) tarafından
Bazen o banada oluyo biliyo musun insan bazen ailecek kalmak istiyo yada çocuğuyla birlikte olmak istiyo bazen abartı gelmeleri bıktırıcı oluyo tabi ister istemez kayın baba kaynana ayakta oluyon çay koy ikramlık ver topla yıka onlarla bir otur yorucu oluyo zaten bebek yoruyo çok iyi anlıyorum bazen bende öyle hissediyorum
(1,134 puan) tarafından
Bazen o banada oluyo biliyo musun insan bazen ailecek kalmak istiyo yada çocuğuyla birlikte olmak istiyo bazen abartı gelmeleri bıktırıcı oluyo tabi ister istemez kayın baba kaynana ayakta oluyon çay koy ikramlık ver topla yıka onlarla bir otur yorucu oluyo zaten bebek yoruyo çok iyi anlıyorum bazen bende öyle hissediyorum cnm
(8 puan) tarafından
Haftasonu 2 geceli gündüzlü kaynanamda kaldık.  Evini dip köşe temizledik. Dün evime geçtim dinlenmek için.  Bizim ev sahibi kalp krizi geçirdi. Akşam kaynanamlar oraya gidecekmis. Yolda eşimi görmüşler. Ordan da size gelicez demiş.  Daha yemek bile yememistik. Koştur Koştur yemek yedik çay koydum bekledik gelecekler diye. Saat 11 buçukta geldiler 2 de gittiler.
Ne gerek var gelme işte. Bizde bekliyoruz çaya gelecekler diye. Strese girmekten başka birşey değil yemin ederim.
O saatte çocuk mu kalır.  Çocuk seveceklermis. Uyuyor dedim. Bekleriz uyansin diye diyor bide.
0 oy
tarafından
Bende rahatsızdım afedersin tuvalete bile gidemiyordum eşim annemlere gidişim dedi görmüyor musun tuvalete gidemiyorum ne annesi dedim sen benim annemleri sevmiyorsun onların yanına gitmek istemiyorsun bilmem ne bilmem ne diye hepsi öyle hepsi 
(8 puan) tarafından
Anlayışlı bir eşim var aslında.  Ben şikayetçi değilim ama bu konuda beni anlayamadı çok sasiriyorum bu davranışına :(
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim öncelikle yardımcın olsun annesi bu kadar kiymetliyse gitsin annesinin ewine annesi oğlundan oğlu annesinden hevesini alana kadar yasasın sizi özlesin kim istemez ayağını uzatıp yatmayı zaten bebek zor yoruluyor yıpranıyor insan bi gülüşü dünyaya bedel ama 1 saatte olsa biri dinlendirsin kesintisiz uykusu olsun istiyor gelsin gelmesin deil ama bi saati bi zamanı olsun ister insan ben seni çok iyi anlıyorum rabbim sana dayanma kuvveti eşine seni anlayacak vijdan wersin canım benim 
(6,053 puan) tarafından
Işte kuzumm o ne kadar anlaşamasada sen deyince kötü olun kıymetli olur :(
(8 puan) tarafından
Aynen öyle oldu valla
(6,053 puan) tarafından
Bizimde evlatlarımız war Allah benim yüzünden hic kimsenin gözünden yaş doldurmasın beni nefsime yenik dusurmesin
(8 puan) tarafından
Amin canım ne güzel dua etmissin
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canım
0 oy
(335 puan) tarafından
Erkek kafası işte. Hey allahım 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 615 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy