0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Merhaba kızlar saçlarım aşırı dökülüyor haddi hesabı yok bildiğin kel kaldım kafamı sıfıra vurmak istiyorum ama eşimin tepkisinden çekiniyorum beni öyle görürse soğur mu acaba sadece kafamın arkasında saç var diyebilirim yanlar elim gibi saçsız ne yapabilirim şu kardeşinize bi el atın sarımsağı denedim ile yaramadı

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence çözümden önce sebebini bı araştır derim neden bu kadar aşırı dökülme oldu ...
(10,411 puan) tarafından
Sebebin anemi varmış ve bebeğimi sütten kesersem öyle tedaviye başlarız dedi doktor
tarafından
Anladım çok geçmiş olsun o zaman sütten kesene kadar idare etcen
(10,411 puan) tarafından
O zamana kadar 3 tek saçın kalır heralde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dokdora gitinmi canım? 
(10,411 puan) tarafından
Gittim bebeğini sütten kes öyle gel dedi çok ciddi saç kaybın var dedi saç kıranda  değil
tarafından
İnsllh iylsrsn cnm kestnmi peki suuten
(10,411 puan) tarafından
Yok kıızzz bebişin daha çok küçük 8 buçuk aylık
0 oy
(451 puan) tarafından
Bnde hamile kaldigimdan beri saclarim cok dokuluyo esimde birakmiyo keseyim belime kadar uzamis kesemiyomda sacim var yine ama cok dokuluyo
(10,411 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan önce çok dökülüyordu hamile kalınca saçlarım gürleşti yeni yeni saçlar çıktı doğumda görünce çok şaşırmıştı saçlarım çok güzel olmuştu ama gel gmrki şimdi saç kalmadı
0 oy
tarafından
saçkıran mi oldun canim sarımsağı zeytinyağında bekletip suruyorlar
(10,411 puan) tarafından
Doktor saç kuran değil dedi  sarımsağı yok yarın alırsam söylediğin gibi denicdenicem canım teşekkürler
tarafından
pnun suresi var bekletme suresi ogrenmek lazim
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bence doktora görün belki vucudundaki bişey in eksikliğinden dökülğyordur
(10,411 puan) tarafından
Gittim canım sadece anemi çıktı saçları beslemek için yazılmış ama bebeğimi sütten kes öyle gel dedi
(3,458 puan) tarafından
Çinkolu şampuan kullan belki fayda eder bende alıcam inşssllah
0 oy
(849 puan) tarafından
Sebebini arastir canim ben arastirdim hersey normaldi zamanla duzeliyor galiba ama ben zinxx cinko bioblas sac dokulmesine karsi kullanıyorum ama o zinxx cinko cok ama cok iyi geldi yanlarimda erkek saci gibi kisa kisa sac cikiyor bebegin kac aylik 
(10,411 puan) tarafından
Bende sadece anemi çıktı o kadar o yazdığın kampuanmı yoksa serummu
(849 puan) tarafından
Zinxx soruyirsan hap canım
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Dermatolojiye gittinmi benimde asiri dokuluyo bi kac aydir aloevera aliyom ucundan kesip icindeki jeli sac diplerime surup aksama kadar bekletiyom bana fayda etti dokulmem azaldi 

Burda turkan yazi 0 sifir kan guruplari icin iyi degil dedi ben A grubuyum sen sifir degilsen dene
(10,411 puan) tarafından
Benimde A + pozitif bi araştırma gerek
0 oy
(557 puan) tarafından
Kansızlik ve b 12 vitamin eksikliğinden dökülür bunun için cildiye dr gitmen gerekiyo  o sana tedavi önerir cnm geçmiş olsun
(10,411 puan) tarafından
Gittim ama bebeğimi sütten kesmemiş söyledi öyle tedaviye başlayabilirmiş bebeğime daha 8 buçuk aylık ne yapacağını bilmiyorum
(557 puan) tarafından
Bilemedimki cnm rabbim şifa versin
0 oy
(59 puan) tarafından
canım senin baya dökülms anlattgna gore benımde avuc avuc gelyodu saglk ocagı bemıks bepanten evigen ampul verdı sampuana karstrdm hepsnı kullandö dokulmem durdu şükür
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ya bende bu postu açacaktım saç aşırı dökülüyor eşim gördü  bir süru fırça attı hastane ye gitmiyorum diye randevu alcam ama nereye bilmiyorum saçıma elleyince birsuru geliyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum yorumlarda okudum tedaviye başlayamasanda bu anemiye yöneyik beslenmeye çalış. Eşinle sıfıra kesme durumunu konuşmadanda yapma. Sen bir obje değilsin ama saçsız sir kadın erkeklerin gözünde cazibesini yitirebiliyor. İkinizde hazır olmadan yapma. Bu konuda özgüvenin etkilineyorsa saçına evde aksesuar tarzı şeylerle süsle.  Dökülmüş açık yerlere dikkati dağıtırsın.
0 oy
tarafından
Sarımsak kullanma kiz yakiyor saç diplerini ayrıca kazımak da öyle çok ise yaramıyor. Şu arap sabunları var ya kalıp onlardan kullan sonrasında krem kullan ama boya da varsa çok sertlestiriyor 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim oldu olası dökülürdü :/

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
0 oy
0 cevap 101 göst.
14 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Saliha (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,742 cevap

34,832 kullanıcı

...