0 oy
994 göst.
Aile kategorisinde (3,669 puan) tarafından
Kizlar arkasımin 3 çocuğu var  6...4... yaşında en küçüğü  7 aylık

Eşi defalarca aldattı bi ayrıldılar bi barışlar ama erkek hiç bir zaman onu istemedi hep gözü disardaydi arkadaşta bunu eve bağlamak için hep çocuk yaptı daha 20 yaşında 

Şimdi adam yeni kız bulmuş foto çekip karısına atmış biz artık beraber yaşıyoruz çocukları bırak git hayatını yada demiş bırakacağı kişide yaşlı ama babası ama çocuklara bi eziyet sormayın ve hayatta okutmazlar özellikle kızı

Arkadaşım kesin kararlı boşanacak çocuklara bakmadı mümkün değil çocuk esirgeme iyi bakıyor mu diye bana soruyor çocuklar psikolojisi berbat kız konuşmayı bıraktı sürekli tırnak yiyo bu yurt meselesini size sormak istedim kızla görüşemiyorum tel hariç eşim izin vermiyo kocası ....... olduğu içi n. Uzun oldu kusura bakmayın benim fikrim devlet en iyisi hem okurlar hem destek alırlar arkadaşım hep koca derdindeydi biz ona defalarca ayrıl dedik gitti isteyerek gene çocuk yaptı pişman oldu

16 Cevaplar

+1 oy
(373 puan) tarafından
benim çocuğum var ama 7 aylik olanı bana versler ben bakrim  ona anne baba olurum 
(373 puan) tarafından
bende istanbul  bagcilardayim
(3,669 puan) tarafından
A yakın sollyleyecegim yarin
(3,669 puan) tarafından
Ama vermez onu biliyorum gene  de belli olmaz
(373 puan) tarafından
cocuk esirgemye vermesini bilor garibanim annesiz babaaiz buyuceginebiz anne baba olurz
(3,669 puan) tarafından
Düşünceniz için tesekkur ederim keşke elimden gelen bisey olsa
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
O 3 cocuha uzdum yaa
(3,669 puan) tarafından
Hic sorma esim bile ağlayacak nerdeyse
tarafından
Ben ağlıyorum bile şu anda
(3,669 puan) tarafından
Ne diyim bilmiyorum ki zor allah yardımcısı olsun
0 oy
tarafından

Tek kelime Al işde olan çocuklara oldu bitti çocukların hayatı maffolacak o yurtların nasıl biyer olduğunu bilmiyo ki boş atıp tutuyo iyimiş kocam adam olsun pat bi cocuk olmadımı belki ikincide olur pat iki çocuk yo yo olmadı bir tane daha yapayım bu kez olcak olcak pat 3üncü cocuk amannn bu böyle olmuycak en iyisi gidim yurda vereyim ben bakamıyorum nasılsa cocuklara dimi allah ıslah etsin:angry:

(3,669 puan) tarafından
Hiç hayatları olmadı ki herseyde gözleri kaldi
tarafından
Yavrum yaaa ağladım gece gece gözlerim doldu
(3,669 puan) tarafından
Hayat malesef bazen şansız olabiliyor insan
0 oy
tarafından
Allah arkdsi bildiği gbi yapsın emi insan çocuklarını harcarımi be yazık valla  adamı bağlamak için çocuk yapmak ne sonra bakma yurda ver 
(3,669 puan) tarafından
Ben çok uyardım hatta bana diyodu sen nie çocuk yapmiyon ben dedim bakamayacağım çocuğu niye yapayım 7 yıl sonra yaptık şükür rabbim hemen nasip etti ben çocuklarımın göz yaşına kiyamiyorum
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Ne o ******** birşey olur ne arkadaşına olan çocuklara olur o kadar 
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle fotoları bana attı beyninden vutulmusa döndüm
(4,678 puan) tarafından
Yüce rabim yardımcısı olsun inasalah başka bir yöntem bulur da çocuk esirgemeye vermez
(3,669 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasıp etsin
(4,678 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(445 puan) tarafından
Ne denir ki bilemedim hiç bir bilgim yok ama çok üzüldüm Allah kimsenin eline bırakmasın çocuklara yazık arkadasin çocukları bugün bıraksa çok geçmeden pişman olur ama çocukları da ona düşman olur Allah kimseyi bu durum da bırakmasın yar ve yardımcısı olsun olan çocuklara oldu
(3,669 puan) tarafından
Ewet ama anne bakamaz mantığı su ben büyütürüm babası sefasını sürer bide kızın babası istemiyor cocuklari
0 oy
(964 puan) tarafından
O değilde yaşa takıldım ben. 20 yaşında diyorsun 6 yaşında çocuğu varmış.  14 yaşında anne olmuş 1 yaşında mi evlendi ??

Çocukları da versin yurda. Yoksa perişan ederler yavruları.  En azından bi devlet memuru olurlar. Yurt çıkışlı olacakları için. 

Babadan Hayır yok. Ana desen 20 yaşında en fazla duracağı 2 sene. Sonra gidecek tekrar evlenecek adam bu 3 çocuğu istemeyecek en iyisi hiç çocukları rezil etmeden direk versin devlet korumasina
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle hayırlısı ne diyim
tarafından
Dimi ya devlet sahip çıkar sıcak yatakları karnilari tok olur huzurlu yasarlar valla çok üzüldüm ya çocuklara çok zor annesiz babasız bi an kızın çocukların yerine kendimi koydum çok zor gerçekten caresiizlik
(964 puan) tarafından
Zor tabikide cnm. Ama o çocuklarla kendi çocuklarımızı bir tutmayalim. Şimdi bizimkiler alıp yurda verseler allah korusun kafayı yer yavrularimiz da bizde. Neden ? Çünkü sıcak yuvalarından ailelerinden ayrılıp bilmedikleri bir yere gittiler.
Ama o çocuklarda bir aile yok. Yurt onlara eğlence gibi gelecek. Çok çabuk adapte olup mutlu bile olabilecekler bence
(3,669 puan) tarafından
Inşallah öyle olurlar tek isteğim okusunlar
(964 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Evligini kurtarmak için çocuk yapan gerizakalidir uzuldum kiz icinde cocuklar icinde Allah yardım etsin arkadaşına inşallah çocuklarını bırakmaz  
(3,669 puan) tarafından
Bakalım bizi hiç dinlemedi ama artık dinlemek istiy çünkü çok çaresiz
tarafından
Valla çok zor durum gerçekten kız içinde çocuklar içinde kızıda suçlayamam çünkü çaresiz kız kim isterki hayatı böyle olsun valla çok üzüldüm Allah yardım etsin
(3,669 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Ailesi gibi bakar mı kimse yazık ya allah yardım etsin çok üzüldüm 
(3,669 puan) tarafından
Bazen insanlar aile kurbanı beceremiyor birbirlerini sevmeye bilirler ama çocuk için herşeye katlanılır ne diyim hayırlısı
tarafından
Canım arkadaşın Kendin e yazık etmiş adam baştan belli ne olduğu bir çocuk bile çok öylesine yaşı da çok küçük of kötü bi durum
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle kızım ablasi da koca kurbanı oldu bana geçen msj attı benim kocam da ablam gibi beni öldürür mu gönül dedi yüreğim parçalandı akılsız basın cezasını cekiyor
tarafından
Ay allah korusun ya allah yardım etsin insallah
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Hadı kocası adam degılmıs de arkadasın da ana olamamıs
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle eşim de bu yüzden görüşmeme izin vermiyor
0 oy
tarafından
O 3 küçük çocuğa yazık allahom kimsenin başına vermesin ama ha 1 ha 2 ha 3 ne farkeder adam değişmemiş işte ama ne olursa olsun çocuklarına baksın nasıl kıyanilcek onlara çok küçükler savunmasıslar anası babası yokmu. Yapmasın bnce 
(3,669 puan) tarafından
Var ama kimse istemiyor
tarafından
O zaman kendi bakması lazım çocuklarına vicdan azabı çeker pişmanlık duyar ama iş işten gecer
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim çocukların yardımcısı olsun :((
(3,669 puan) tarafından
Amin sağ ol
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Arkadaşının yayı 20 olduğunu sanmıyorum. Kendi aklının ceremesini çekilor ama tüm bunlara rağmen hayattan birşey öğrenememiş. Öncelikle bir anne per zaman huzurlu mutlu güvende olmuyor anvak çocuğu için her zaman fedekarlık yapar. Arkadaşın genç yayta evlendiğinden çocuk yapmıy ama kendiside çocukluktan çıkamamış. Anne olmuş ama tam olarak yetişkin olamamış. Bu yüzden ben genç yaşta evlilik ve çocuk yapmayı çok erken buluyorum. Devlet sahip çıkıyor. Ancak bu sahiplik karın tokluğu sıcak yir yataktan ibaret. Psikolojik destek bir özgüven bir yegkat eli tamamen şans. Yani böyle bir personele denk gelirse olur yoksa bu modda gider bebekleri. 7 aylık çocuğu hastaneye gidip sosyal hizmetler birimindeh evlatlık verebilir. Nasıl olsa kuruma veriyor en  azından anne baba ollak için dünyalarını veren insanlar var onlardan biri sahip çıkarsa bebiş için daha iyi olur.
(1,865 puan) tarafından
Benim akrabam evlat edinmek istiyorlardı başvurdular sonra bir hastaneden aradılar doğum yapan anne 40 günlük bebeğini vermiş. Tabi aileler birbirini görmedi. Şuan akrabam çok güzel bakıyorlar ve bizde sanki yeni doğmuş bebiy gibi ziyarete hayırlı olsuna gidiyoruz. Arkadaşın bunu düşünebilir. Diğer bir secenekte ailesine gitmesi çocuklarıyla ve çalışması. O çocuklar için kardeşler bir arada anne bir arada sıcak bir ortam gibisi daha güzel olur.
(3,669 puan) tarafından
Evet haklisin sahiplenme fikrimde iyi yani koruyu aile bulabilir söyleyeceğim kendisine ama mal kocası sıkıntı çıkarır devlete nasılsa gücü yetmez
0 oy
tarafından

Zeynep Ergül meselesi gibi ya doğurmuş doğurmus ver yurda, tamam yasanilanlar kolay degil kinamiyorum da sahsen ama bence bir kadin dusunmeli ya ilk cocukta duzelmeyen adam zaten adam değildir  (.) Ilk çocuğuda gectim zaten basindan beri bozuk olan deger vermeyen adama sen 1.2.3 dogursanda bostur yani Allah yardim etsin yinede o kadina.

(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle adam 3 aldır demiş kız aldırmadı adam evladına bile kiymak istedi
tarafından
Iste basta korunması gerekti canim ya kadinin ama istr olan cocuklara olacak once o çocuklara sonrasinda da o kadina uzuldum Rabbim yardimcilari olsun ya
(3,669 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bence çocukları için ayakta durmalı. Çocuklar büyüyünce anneyede küserler bıraktı bakmadı diye .sırf o adamın yaptığına ınat hayata sarılması gerekir güçlü olmak zorunda o mahsum çocuklar için 
(3,669 puan) tarafından
Keşke yapabilse arkadasın da kimse olmadığı için yaoamyr
0 oy
(79 puan) tarafından
Ya ne demek 3 çocuk ne demek adam iyi değil bu çocukta düzelir 

Düzelmez kardeşim ya düzelmez ne diye 3 çocuk kadın evlenir koca evlenir ya çocuk savunmasız masum bebek onlar napıcak  

Yok kardeşim o çocukları bırakma hakkına sahip değil  gitsin kadın sığınma evine 6 ayda iş bulsun ev bulsun yaşasın doğurup atmak analık değil Kaçmış demişssin bide kaçmasaydı başta adamı bilmiyor muydu ya gerizekalı 
(3,669 puan) tarafından
Kadın sığınmada çocukları yanına alabilir mi acaba
(79 puan) tarafından
Müge anlida  alır diyodu maması bezi herseyini karşılar dedi bnde araştırdım en az 3 en fazla 6 ay duruyo o süre icinde ona iş imkanı sağlıyorlar gitsin bugün araştırsın yazık çocuklara babası istemiyo anası da tekme vurmasın
(3,669 puan) tarafından
Tamam soyleyecegim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
+3 oy
0 cevap 170 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
22 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Seda çolak (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...