0 oy
405 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (134 puan) tarafından
Kızlar evde lazer epilasyon aleti aldım. Rowenta marka. Çok kıllı bı yapım var ve yıllardır tüm vücudumu jiletliyorum. İlk denememi yaptım cildimde hiç acı yanma kızarıklik olmadi. İlk başta iki haftada bir yapılması gerektiği yazıyor ama daha sık yapsam nolur. Haftada bir yapmak istiyorum deneyen var mı

5 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Ben denemedim ama ev tipi olanların atışı kullandığın sürece etkili dışarıraki cihazlar gibi değil diye duydum. Benimde öyle çok kıllı tipim var birde doğumdan sonra kalınlaştı. Şuan endokrine gidiyorum böbrek üstü bezlere kortizol ve progesteron takibine başlayacak dr. Sana tavsiyem sende bir dr a görün. Hormanal birşeyse o kıl kökü her zaman çıkar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de vardı canım baya bi süre çıkarmıyor ama sonuç olarak yine çıkıyor sonra düzenli kullanmak gerekiyor
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım bende alacaktım ama bir arkadaşımla araştırdık emziren annelere kullanmasını tavsiye etmiyorlardı.ikimiz de emziriyoruz arkadaşımla vazgeçtik.dedik bişey kalmadı memeden kesince alırız artık.
0 oy
tarafından
Haftada bir lazer yapılmaz canım 21 gunluk dongu olması lazım onların uygulaması oluo play storede ındır sana tarıh verıo bende aldım hamıleyım ama eşim ve ben aşırı kıllıyız onda deneyelım dedım inan koltuk altı sırtı ve gogusu çıkmıo inşallah benımkıde oyle olur senınkıde 3-4seansa bıter belkı eşime şimdi çıktıkça yapıyorum 
0 oy
(535 puan) tarafından
Canım ben braun aldım 300.000 atımlı . Kullandım bacaklarım çok iyiydi 3 ay felan kullandım hamile olduğumu öğrenince bıraktım şu an kızım 10 aylık olacak doktorum başlayabilirsin emzirmeni etkilemez dedi. Kullanmadığım sürede bacaklarımda çok olan kullarım acayip seyrek çıktı ve arka taraflarda neredeyse yok ben memnunum şimdi tekrar baslicam inşallah 
(134 puan) tarafından
Hangi sıklıkta kullandın canım
(535 puan) tarafından
İlk başlarda haftada bir yapıyordum kitapçığında bazı süreleri vardı şu an hatırlamıyorum daha sonra iki hafta da bir en son ayda birdi
(219 puan) tarafından
Hangi marka acaba
(535 puan) tarafından
Braun 300.000 atımlı olan şu an yeniden başladım hatta

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
13 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azizeak (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
30 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
13 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Snmlck (41 puan) tarafından soruldu

376,816 soru

11,277,032 cevap

34,669 kullanıcı

...