0 oy
897 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

image

Ben bıraktım maalesef. Hamile iken eşimle tartistm di isim konusunda insanlar zaten yeteri kadar kötü ediyordu beni onunlada tartisinca kendimi kaybettim cam şişe vardı kırdım ve iki kolumuda kestim canımın yanmasını dai hssetmedm 

Bi kolumda kalmadı neredeyse hiç iz ama bi kolumda kaldı o an ki ruh haliyle yaptım simdi uzuluorm görünce ama olan oldu tabi..

14 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından

Asla rabbimin verdiği emanet zarar veremem onun bile hesabı sorulacak ama benim istemeden bileğim kesildi kamyon teline takıldı küçükken asılıyorduk :)

Sizde hiç bisey için kendinize zarar vermeyin 

(3,769 puan) tarafından
Biliyorum bende istemezdim zarar vermek ama onu o an dsnemiorsn maalesef.s
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaaa çok yazik etmissin kendine ama ofke sinir konrtol altina alinamiyor bazen yani benim kuzenimde var jilet izleri her gordugumde tuylerim diken diken olur bir insan nasil bir konuma geliyor boylr seyler yapsada cani acimiyor mu diye dusunmuyor degilim ama yinede kendinize zarar vermeyin

(3,769 puan) tarafından
Acımıyor canım insanin canı daha çok yanarken o kesikler acitmiyor
Pişmanım bende tabi o ruh haliyle yaptım
tarafından
Yani zaten bilincli kim yapar ki ama biraz daha dikkat edin kendinize hic kimse sizin kendi caninizdan onemli degil
(3,769 puan) tarafından
Ah Ah işde bliorm da gelde anlat kalbe
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun insAllah nr skntiniz varsa.
(3,769 puan) tarafından
Yok  şükür artık ypk eski şeyleri astik şükür
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım çatlaklar başlamıştı vücudumda zamanında masaj uygulamadığımdan iyice yayıldı bu iz sayılır mı bilemedim  birde doğum dikiş izim oldu ama bundan pişmah,değilim. Hamileyken yapmışsın iyiki karnına yapmamışsın diyorum isimide merak ektim 
(3,769 puan) tarafından
Bendede var dikiş izo kız:) ondan bisi olmaz tkmiorm bile çünkü en güzel hatıra o:)❤❤
(3,769 puan) tarafından
Karnıma yapmam okdr kendimi kaybetmem.
Bemim ismimi mi:)?
(1,865 puan) tarafından
İsim konusunda tartıştım dediniz bebek için onu merak ettim. Bizde tartışmıştıkta
(3,769 puan) tarafından
Börte eflin olsun istiordm cnm
0 oy
(283 puan) tarafından
Canım seni anliyorum herkesin yasadıgı kendine sorumu fotoğrafsız sorabilirsin. Herkes cok anlayışlı değildir. Yuvanda mutlu huzurlu ömür geçirirsin umarım 
(3,769 puan) tarafından
Anlayış bekliyorm ama anlayış göstermeyende olursa gormemezlikten gelirim çünkü isteyerek yapmadım o anki ruh haliyle yaptım çok üstüme gelindi isim konusu çok üzüyordu bide ben eşime fazla düşkünüm o da ole olunca o an kendimi kaybettim
Amin Inşallah canisi allah razı olsun güzel kardesm
0 oy
(728 puan) tarafından
Pişmansan bu yara izleri için etkili kremler var canım onları bi araştır kullan geçer inşallah herkes öfkesini çıkartacak bişeyler yapıyor ya eşyadan ya karşımızdakinden alıyoruz yada kendi bedenimizden 
(3,769 puan) tarafından
Ben heryeri dağıtır bağırır kendi kendime hiç bilmiyorsam bi şekilde alırdım sinirimi ama evlenince yapamadm eşim buna da karışıyor üstüme iyice gliordu alıştı oda zamnla en azndn üzülünce üzülme ağlayınca ağlama kızınca kızma vs vs robot gibi yonlendrmior artık
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Dövme yaptırmıştım şuan çok pişmanım neden kendine böyle bir zarar verdin
(3,769 puan) tarafından
Kızıma istediğim ismi ailem dahil herkez birşey diyordu ailem hele ya hamile halime bakmadan ağlatıyorlardi neymiş yalanmi diyecklrms kotuyms sıfır moral vermek:(
Eşime karşıda aşırı hassas oldumdu hamile iken oda üzünce kendimi kaybettim
(12,856 puan) tarafından
Bidaha kendine zarar verme öyle bir anda temiz hava al derin nefes al
(3,769 puan) tarafından
Yaşamak çok güzel zaten.hele kızım varken kendime zarar vericgmi artık sanmiorm
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Öfkeni kontrol altına almalısın canım, kendine bir daha zarar verme bırak karşındaki üzülsün. Yapma bunu bir daha, Rabbimin emanetine zarar verme kır dök ama kendine kıyma 

0 oy
(2,596 puan) tarafından
Bu izden minicik bir izde bende var. Lisede cahillik etmiştim arkadaş falan bilirsiniz. Ama dikkatli bakmayınca belli olmuyor çok şükür ki
0 oy
(79 puan) tarafından
Evet var eski  sevgilimin bas harfini jiletle yazdım 
0 oy
(344 puan) tarafından
Bende kendime zarar verdim ilk evliligimde delirme noktasına geldim ve sadece ben değil oğlumda öyle oldu oda zarar aldı ailem arkamda olsaydı hiç durmaz hamileyken daha ayrılırdim 2 yıl önce o evlilik bitti ve şimdi ikinci evliligim çok mutluyum çok şükür  ama hayla psikolojim bozuk tabi  bu konuda eşim çok yardımcı oluyor saolsun
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Benim canim kıymetli asla yapamam yapanada hep kızmışımdır allahin emanet ettiği cana insan nasıl zarar verir ki :(

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Allah'a  çok şükür bir isim yok  hereim ameliyat li dikişli  bide ben iz bıraksam :D cakiye  dönerim  iyice :woot:

0 oy
(142 puan) tarafından
Bende bacaklarımı keserdim eskiden ama tabi çok eskiden evlenmeden önce hırsımı alamayınca 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 450 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 648 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,561 soru

11,362,433 cevap

34,839 kullanıcı

...