0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar buraya yeni üye olmuştum daha yeni bir post açtım ve neticede linç yedim kimi yazık sana demiş kimi Allah sana neden çocuk vermiş demiş kimi sen çocuk yetistiremezsin demiş kızlar bende bir annenin ben kimseyi kırmadan yanlış birşey söylemedim daha önce o linç yerken savunduğum insanlar şimdi beni kiniyor ya ben yanlış anlattım kendimi herhalde çok üzüldüm kızlar kendinize iyi bakın ama nolur anneligimi sorgulamayin zaten oğlum ağır bir hastalık geçirdi o yüzden hala kendimi suçluyorum siz böyle dediniz diye artık bende kendi anneligimi sorguliyacam hoşçakalın 

16 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Şuan bu postu açıp burdan gitmende çok saçma. Kabul et ki açtıgın o post anlamsız ve saçmaydı. Sen senin başına yarın ne geleceğini bilmeden yaşıyorsun ve dünyada sapık var diye asla cocuk yapmam diyorsun. O zaman kimse yaşamasın madem yarın o sapığın seni bulmayacagı ne malum Allah korusun. Çocuk ister yap ister yapma bu kimseyi ilgilendirmez, yapılan yorumlar senin düşünce tarzına zaten. Gitmek istiyorsan hoşçakal... 
(3,617 puan) tarafından
En doğrusu bu canim kiz erkek fark etmez edebi namusu ogrettik mi dünya cok güzel olur.
(9,209 puan) tarafından
Aynen oyle..oğluşun çok yakışklı bu arada maşallah..gordum dun ☺❤
tarafından
Beniiimdee kızım olucak insallahhhh :) ve cok mutluyuummm onunla herseyimi paylasicam saclarini oricem herseyini konusucam oyunlar oynicaz danslar edicez cok hevesliyim :) ve onu cok merak ediyorum ❤⚘
(9,209 puan) tarafından
Ben son haftalar deliriyordum doğsa artk çok merak ediyorum die :)) annelik mucizevi bişey o kdar guzel ki ❤
(3,617 puan) tarafından
Sağol teyzesi rabbim herkese hayirli evlat nasip eylesin
-Reklam-
+1 oy
(1,983 puan) tarafından
Canim yanlış anlama ama başlığın dikkat çekici lakin içeriğin anlamsız ve gereksiz 
+1 oy
(481 puan) tarafından
Eleştiriye açık olmak gerekir. Üstelik sanal ortam burası. Çok da şaapmamak lazım. Bugün tartıştığınla yarın yine iyi oluyosun burası bi değişik yav :)) Demem o ki gitme kal akışına bırak 
+1 oy
tarafından
Kiz annelerini üzdün benide dahil bu yetkiyi sana kim verdi bilmiyorum benim bildigim tek şey kız evladi cennet müjdeliyor biraz araştir ogren sonra gel.. Güle güle..... 
(2,201 puan) tarafından
Bende boyle düşünüyorum bizimde kizimiz var ..
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Yorumlara baktimda seni kiricak bi yorum goremedim

Yada bu kadar kendini sorgilayacagin bisey

Başlığın cok dikkat cekici ama icerigi boş o yuzden boyle hissetmis olabilirsin 
(49 puan) tarafından
Yok uyarı geldi öyle bana
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Sende öyle bir post acmissin ki ama kiz çocuğu doğuran annelere helal olsun yazmışsın kiz çocuklarını kınar gibi iyi ki oglan dogurmusum demissin yani linç yiyeceğin her kelimende belli canim kaldır postunu bence daha iyi olur 
(49 puan) tarafından
Doğuran demedim büyüyene  demistim
(3,617 puan) tarafından
Canım tekrar tekrar okudum doğuran yazmissin
0 oy
tarafından

Konuyu özet geç ne olduki böyle oldu birden bire

(3,617 puan) tarafından
Asla cocuk dogurmuaycam daha yazmis iyi kiz degil erkek olmus cocugum kiz doğuran annelere helal olsun tecavüz vs kiz çocuklarını kınar gibi yazmış herkes laf soledi uyarı aldi
(1,262 puan) tarafından
Kız çocuğuna kim tecavüz ediyor peki kendi erkek doğurduğu için gurur mu duyuyormuş
tarafından
Hee ama çok yanlış şu gerçek varki kız çocuğunun başına gelen erkek çocuğunun başınada geliyo yanlız biraz kelimeleri kullanma tarzı yanlış olmuş keşke kız evladım olsaydı nasip değilmiş 2 erkek evladt nasip etti allah kızda erkekde bir benim için
(1,262 puan) tarafından
Aynen kesinlikle rahime  ayrımcılık yüzünden devrimiz kötüleşti erkeklere kız çocuklarını farklı gosteriliyor
(3,617 puan) tarafından
Iste erkek olduğu için mutluymus ama farkında değil tecavüz edenlerin erkek olduğunu ve artık kiza erkeğe degil hayvana bile tecavüz ediolar önemli olan kiz erkek doğurmak degil onemli olan ayibi günahı öğretmek doğru yetiştirmek
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Seni tanımıyorum ama burda iki üç kişi eleştirdi seni diye gitmek de ne bileyim yani.... Eleştiriye de açık olmak lazım. Kim ne dedi konu ne bilmiyorum ama. Aldırmak lazım böyle şeyleri. Birisi sana kötü dedi diye kötü olmuyorsun sen. Ayrıca kimse kimseyi yargılayamaz kime ne 
(49 puan) tarafından
Hayır ağır uyarılar geldi yazık senin gibi anne falan
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı 
0 oy
(15,672 puan) tarafından
Seni kıracak bi yorum yapmadık ki yani giderken buradakileri suçlayanlar da anlamıyorum bişey paylaşırken  eleştiri alacağınızi da unutmayın 

Kal sağlıcakla 
0 oy
tarafından
Kimse kötü birsey yazmamis 

Ula benim gibi linc yeseydiniz napardiniz acaba
(25,224 puan) tarafından
Hahaha sen linci yedin kız :D nasıl kaçırdım ben inana haber verir :D
tarafından
Cook eski bacim :D temmuz aylariydi :D
0 oy
(283 puan) tarafından
Canim sen buraya neden bu kadar takiliyosun..bilmem Kaç tane uye vardır 1 2 tanesi bisey dedi diye.. haddine degil anneliklerini sorgulamak ama sen sanki hadlerine gibi cok umursuyormuş gibi tavır almışsın.. yanlış..
0 oy
tarafından
Burda elestirye acjk olmak gerekir seni tanimiyorum hoscakal
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Postunda aksi bir durum görmedim ben ne diye linç yedin anlamıyorum zaten burda çoğu insan sırf laf sokma peşinde millet kendi hesabıyla bir derdini anlatamıyor farklı hesap açıp geliyor çok karektersiz insan var burda ben bunu çok iyi anladım Allah ıslah etsin onları
(49 puan) tarafından
Aynen puan ve yandaş icin
(1,348 puan) tarafından
Puan yapmak isteyen insan yorum yapar aklı başında saçma sapan değil
0 oy
tarafından
Kendine iyi bak 
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Kızım olacak dimdik duracak ayakta dünya sapkın doğru fakat sen sanırım haberleri çok da izlemiyorsun sadece kız çocuklar mı taciz edılıyo sanıyorsun? Sen oğluna ahlak değerlerini öğret gerisi hikaye 

İlgili bir soru bulunamadı

379,561 soru

11,362,362 cevap

34,839 kullanıcı

...