0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Etrafımda çevremdeki insanlar hep hali vakti yerinde insanlar ama bu zamana kadar kimseye özenmedim allah biliyor eşyada parada pulda hiç bi zaman gözüm olmadı... 10 senelik evliyim daha yeni yeni aldım bir çok şeyi onuda ihtiyaçtan aldım hala çatal bıçak kayınvalidemin verdikleri şükrettim... Eşim asgari ücretin bi tık üzerinde alıyor çok kez bunaldı bende girdim işe çalıştım sıkılmasın üzülmesin diye çok çabaladım çok emek verdim ama artık kendimede kızıyorum... Bu sabah tartıştık post açmıştım onun üzerine birde halı yüzünden tartıştık şagi halı var bende çok toz topluyor kullananlar bilirler eşime dedim yazın bunu değiştiririz beni mahfediyor süpürmesi ayrı dert silkmesi ayrı 5 yıl önce bilmediğimden aldım görüntüsü hoşuma gitti... Eşimin dediği tabi canım tabi alırsın çok para varya her zaman bunu yapıyor ulan doğru düzgün zaten bişey yapmıyorsun benim gezmem yok kuaförüm yok hiç birşeyim yok ne var alırım tamam desen ölürmüsün alma yine ama tamam de... Öylemi canım öyle ben ***** kafam sadece bir petek yakıyorum evde aman kocam sıkılmasın bunalmasın diye açtım her yeri aldım 60 dereceye bundan sonra düşüncesiz olacağım düşünceli insnn böylelerine yaramıyor.. Şeytan diyor topla pılını pırtımı git annenin evine gir işe çalış buda kendi çalışsın yesin valla bıktım artık 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,769 puan) tarafından

Allah sana sabır versin inşallah canisi ayne  böyle devam kendini düşün salla erkek milleti değil mi hep yüz verdikçe tepeye çıkıyor 

-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Evini düşünmeyen erkeği sen hic düşünme canım boswer 
+1 oy
(79 puan) tarafından
Canım halın olur elbet bak bn kiradayım süpürge yok evin en çok ihtiyacı köyden çeyizimi getirim dedim bi tek ***** olmadığım kaldı unuttum gitti huzurunu bozmaya değmez dediğin gibi burdaki eşyalar sağdan soldan pek bisey de yok şükürler olsun bütünümüze boşver 
(728 puan) tarafından
Canım benim derdim inanki eşya değil ama o iğneli konuşmaları varya bir gün katil edecek beni
(79 puan) tarafından
Bnde eşyada değilim konuşmaları bitiren ama bn bisey demiyorum allaha havale et
+1 oy
(119,248 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun zor yaa
0 oy
(759 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kalk bi çay demle bi bardakta benim için iç:) 
0 oy
tarafından
Dur kiz sakin ol biyere gitme mali mulku kendine dert etme rabbim saglik sihhat vermis cok şükür elimiz ayagimiz tutuyor gözümüz görüyo bundan daha iyi nimet olabilir mi birak halida toz tutsun ne olacak supur sende onu gorecek gözün var sukret supucecek kol bacak vermis rabbim ayrica zenginlerin imtihani fakirlerden zor diyor rabbim ihtiyacsizlik azginliga sevep olur maazallah kötü düşünme oda senin imtihanin sabretki cektiginin degeri olsun 
0 oy
(98 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaptım ama boş erkek milleti anlamaz... Eşim kayınbabamın sigarasina kadar al dolaplarina kadar doldurur. Kayinbbamda guvenmis benim kocaya kahveden çıkmaz çalışıyım da evime bakiyim demez iki tane çocuğum var yazık günah banada... 
0 oy
(976 puan) tarafından
Halı örtüsü alın bence, bende de var aynı sorunlu halılar. Çok güzel halı örtüleri var yanları lastikli, onlardan alacağım inşallah. Durumunuzu bilmiyorum ama biz de benzer bir durum yaşıyoruz. Umarım bu sıkıntılı günler geçer. Eski taşı sıksa suyunu çıkaran adamlardan pek kalmadı maalesef. Şimdi kadın çalışmadan olmuyor. 
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim sadece esim calisiyorsa yetistiremem diye korkuyordur ondan oyle demistir. Bi de erkeklerin genel dusuncesi bu ne gerek var diye dusunuyorlar. Benim esim de iyi kazanmasina ragmen bisey alalim dedigimde ne gerek var diyor hemen sonradan ikna ediyorum almaya. Iki sene oldu evleneli yatak odasinda eski pusku bir haliyla kilim duruyor.  Ve hali alalim dedigimde para mi var diyor ama baska seylere para bulabiliyor. Ben de cikarsam cok kavga cikarcak sebep var da ugrasmiyorum inan ki
0 oy
(59 puan) tarafından
Erkeklerle anlaşmak için hiçbir şey istemeyeceksin her dediklerine he diyeceksin yemeklerini vaktinde vereceksinekstradan da yokmuş gibi davranacaksın bu yani tersini yapıp da bir yere ulaşan görmedim
0 oy
(586 puan) tarafından
Senmi benmi hiç deme keko :///
0 oy
tarafından

İnternet üzerinden para kazanıyodun bi ara bırakdınmı o işi bilgi istedim ama geri dönmedin postunuda bulamadım

(728 puan) tarafından
Admin kaldırmış postumu demekki görmedim.. Ben devam ediyorum işe

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 409 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nefessss123 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 762 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,796 göst.
0 oy