0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar... Ben 10 yıldır evliyim.. Malum 3 tane paşam var.. Simdiki evim 3+1 ama çocuklarım için daha büyük bir eve taşınıyorum... Dublex aldık. Evimi baştan sona yeniliyorum.. Şimdi size sorum.. 

Yatak odası hangi renk olsun sizce? 

Oturma hangi renk yapıyım? 

Salon mutfak bir hangi renk olsun? 

Çocuk odaları var 2 tane hangi renk yapıyım? 

Halılar ve perdeler odalara uygun yoacam bu arada.. Ferah olsun istiyorum bütün ev sizce hangi renk alıyım hepsini? 

13 Cevaplar

0 oy
(481 puan) tarafından
Allah huzurla mutlulukla oturmak nasip etsin. 3 oğlanla beyaz renkli mobilyalar çok zor olur krem kahve tonları daha uygun gibi :)) Gönlünce yenileyesin ağız tadıyla oturasınız inşallah :)
tarafından
Çok teşekkürler cnm benim Aminn inslalh... Aslında aklımda gümüş. Kırmızı.. Siyah var ama kararsız kaldım işte.. Ferah görünsün istiyorum.. :)
(481 puan) tarafından
Siyah çok toz belli ediyo hergün toz alman lazım. Siyah mobilya tercih etme. Çocuklar evin içinde koştukça toz ayyuka çıkıyor. En orta yolu krem kahve mis :)))
Halıları bazı odalarda yıkanabilir seç at makinaya yıka tertemiz olsun. Silme derdin olmasın. Benimde iki paşam var üçüncü yolda erkek çocukla çok zor ☺☺
tarafından
Haklısın cnm benim... Degerlendirecem fikrini cnm... Zaten benim yardımcım var evde cnm temizlik derdim yok çok şükür ama işte yinede dediğin gibi silinebilir ve yıkanabilir alıyım en iyisi cnm... Allah kurtarsın şimdiden cnm benim kesinlikle çok zor erkek çocuk 3 tane paşam var.. Yardımcım olmasına rağmen bitiyorum valahi:)).
(246 puan) tarafından
Cnm sakin siyah alma cok kullanişsiz toz tutuyo silsen bile belli etmiyo valla krem kahve tonlari cok hos benimde otrma grubum oyle
tarafından
Tamm cnm degerlendirecem bu fikrini :))
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
İnstagrama bak bence harika tasarımlar var oradan yardım alabilirsin. Şimdi burada herkes kendi zevkini yazar senin kafan karışır. Ama orda bakınca gözüne hoş geleni evinde uygularsın
tarafından
Haklısın cnm benim. Bakıyım Bi orayada.. :))
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Koyu renkler seç mutlaka eşyalatını pişmanım ben 
tarafından
Açık renk çok kır gösterir haklısın cnm.. Aklımda aslında gümüş kırmızı siyah var ama karar veremedim iste:)
(1,466 puan) tarafından
(1,466 puan) tarafından
Zevklerimiz aynı ☺☺☺☺
(1,466 puan) tarafından
Ya da bu aklım çıkıcak ☺☺☺☺☺https://www.yildizmobilya.com.tr/massa-dugun-paketi-pmu6782
tarafından
Degerlendirecem fikrinizi kızlar harika Vala beğendim :)). Bitince evim foto Atacam size :))
0 oy
(2,484 puan) tarafından
3 cocuk varsa koltuklarin kolay silinebilme ozelligi olmasi lazkm

Halilarda makinaya atilabilcek halilae olursa senin icin iyi olur

Ben krem rengiyle sutlu kopuklu rengi var cok hosuma gider

Yada krem ve gri 

Cok yakistiriyorum

Yatak odasini beyaz mat tercih ederdim suanki aklim olsa hem cok toz tutmaz hem ferah gosterir baslikta sevdiginiz bi renk olsa daha iyi olur

Yada yatak ortulerine yakisabilcek yakin bi renk olursa

Cocuk odasida bebe mavisi tavanda bu yapiskan yildizlardan guzel olabilir

Mutfak kesinlikle bembeyaz 

Mutfak masasida bu duvara monte edilebilenler cok hosuma gidiyo benim

Merdivenlerinize korkuluk yaptirmayi unutmayin kucuk cocuk icin

Bunlar geldi aklima benim evim oyle olsa boyle yapardim

Gule gule oturun insallaah

Rabbim banada nasip etsin lutfen dua edermisin❤
tarafından
Ay evet harika fikirler cnm degerlendirecem bunları.. Zaten salon ve oturma takımlarını su geçirmez alacam cnm çocuklar için bide silinebilir alacam.. Sağol cnm benim. :)))
0 oy
tarafından
Yatak odasında açık tonlar kullanabilirsin canım salonda biraz daha koyu tonlar olabilir cocuklar var çünkü benim yatak odam krem rengi salonum mavi ve ahşap spor bi salon iyi ki de öyle yapmışım tek oğlan batırıyor etrafı koltuklar özellikle kir tutmaması çok iyi oluyor
tarafından
Haklısın cnm çocuk olunca malum... Sağol. Cnm degerlendirecem :)
0 oy
tarafından
Ferah istiyorsan 

Oturma odası beyaz krem gri pudra pembe tonları olabilir 

Yatak odası zaten mobilya beyaz olur yatak başlığı da sana kalmış 

Çocuk odası da mavi beyaz gri yada sarı beyaz gri olabilir 
tarafından
Sağol cnm benim degerlendirecem fikrini :)) mavi gri beyaz harika fikir çocuk odası için :)
tarafından
Rica ederim kuzum güle güle otur inşallah
tarafından
Aminnnnn cnmm benimm:))
0 oy
tarafından
Ayy saglikla huzurla oturun canım tek hayalim dublex darisi basima .trendyola bi bak istersen guzel seyler var ben kendi hayallerimden bahsedeyim mutfak siyah beyaz kirmizi salon kiremit ve haki yesil cocuk odalari gri ve acık mavi gri lacivert renk tonlarinda yatak odası uyunasi huzur verici bi renk bana gore pudra tabi sen genel seyleri bi ton ayarlarsin gerisi kolay mesela mutfakda hali perde masa sqndalye bi butun olsun gerisi goze carpmiyo pek 
tarafından
Çok sağol cnm benim amin insallhhh :). Allah sana daha iyisini nasip etsin inşallah :).bi bakıyım cnm.....
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben mobilyayı beyaz sevenlerden im. Hem toz belli etmiyor sakin siyah alma rezil eder. Salon takımım benim hardal sarısı ve yeşil. Oturma grubunuda kullanışlı ama kiri belli etmeyen renklerden seç.  Mutfağım bembeyaz halı ve mutfak araç gereclerimle bide masa sandalye ile renklendirdim. Mutfak dolaplarim altlı üstlü  bembeyaz beyaz esyalarimda aynı en azından temizlik yapnca mis gibi oluyor
tarafından
Haklısın cnm benim... Teşekkür ederim degerlendirecem fikrini cnm :))))
(2,575 puan) tarafından
Güle güle otur güzel günlerin geçsin evinde canım
tarafından
Aminnnnn. Cnm benim inşallah :)))
(246 puan) tarafından
Aynen cok dogru katiliyom valla
tarafından
:) ❤️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hatırla sağlıkla öte canım  yatak odanı açık renk al bence ben bambi  aldım çok memnunum   mutfağı  ise mor veye pembe  yapabilirsin  
tarafından
Sağol cnm benim... Bakıyım ben Bi bu renklere hoş duruyorsa Vala neden olmasin:))   teşekkür ederim canım benim degerlendirecem fikrini :)))
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Hayirli olsunn canımm rabbim güzellikle döşemeyi nasip etsin :)<3

tarafından
Aminnnnn cnm benim çok teşekkür ederim :)))
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Eğer durumunuz müsait ise bi mimardan fikir alabilirsiniz 
tarafından
Çok şükür cnm iyi durumumuz.. Aynen iç mimardan da fikir aldık zaten ama renkleri bana bıraktı işte oyuzdrn karar veremedim :))
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Oturma odası için siyah gri güzel duruyor canım yada kırmızı krem 
tarafından
Kız inan aklımda bu renkler zaten var ama işte karar veremedim bakalım hayırlısı olsun :)))
(1,983 puan) tarafından
Benim oturma odam kırmızı krem gayet güzel duruyor salonunda siyah gri yap o renklere bayılıyorum
tarafından
Aynen cnm ben de çok seviyorum kırmızıyı kremle hiç düşünmemiştim Bi bakıyım cnm :))) araştırayım... :)))
0 oy
tarafından
Ferah olmasını istiyosan gri ve vizon renkler seç bak mesela benim komşum evini yeniledi aşırı beğendim çok güzel oldu, gri renk koltuklar zivon siyah hali gri perde aynalı orta sehpa siyah abajur şamdan güzel dekore etmiş inşallah benim evim olunca öyle yapmak istiyorum, ayrıca sakin siyah yada kapalı renkler seçme benim koltuklar petrol mavisi yeni aldım iğrenç hergün toz tutyor
tarafından
Anladım cnm tskedrrim bu dediğini degerlneidrrecem cnm benim tskedrrim :))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 621 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 761 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.