0 oy
1,562 göst.
Aile kategorisinde (204 puan) tarafından

Kinada ve gelin cikartmada agladinizmi ? 

Ben aglamadim hic birinde sadece uzuldum.. benim gelin cikartma esimin kuzenin evinde oldu esimde ananesindelerdi yani annemin evinde cikmadim iki sehir arasinda 7 saat vardi.. 

46 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kendi memleketinde kina yapmadin mi yani
(2,484 puan) tarafından
Ya benimde izmirde kinam urfada da dugunum yapildi canim ondan sordum
Ben kinamda kendi evimden ciktim urfada da kuaforde kuşagimi annem bagladi oyle ciktim yani
(204 puan) tarafından
canim kinada bindaligi ve normal mor elbise giymistim. Gelinligimi 1 kere giydim. Hmmmm gelin cikartma kina gunumu oldu O zaman o gundemi gelinlik giydin  ?  . Benim memleketimde gelinligi giyio sac makyaj kendin yaparim dedim orda gelinlik cikarim dedim ama oglan tarafi icin zor olcak onlar ucakna geldiler kina icin. Biz dugun icin arabayna gittik araba lazim olur orda diye . Yani istanbulda oglan tarafinda gelin ciktim . Obur turlu zor ve yorucu olcakti .
(2,484 puan) tarafından
Ben izmirde dugun yerine gelinlikle girdim sonra bindalli giydim kinam yakildi aradan 10 gun gecti urfaya gittik ucakla 2 gun sonrada orda dugunum yapildi orda sadece gelinlik giydim
Tabi canim o anki duruma bagli imkanlara bagli
(204 puan) tarafından
Dugun yerine derken canim kina salonundami gelinliginle girdin bi kac saat gelinline oynadin kina yakilca saatede bindalini giydin yani
(2,484 puan) tarafından
Bildigin dugun salonu tuttum canim gelin başımı rahatca kiyafet degistirebilcegim bi model yaptirdim
Dugun yerine girdik 1-2 halay cekildi
Sonra ben indim gelin odasina bindalli giydim organizasyonla ciktik giriş yaptik bindallim ustumdeyken takılarım takıldı sonra o sekilde bindik arabaya geldik baba evine
Aradan 10 gun bisey gecti ucak biletleeimiz alinmisti urfaya gittik 2 gun sonrada dugunum oldu urfadanda 1 hafta sonra izmire kendi evimize geldik esimle
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bende hiç aglamadım sadece gelin cıkarken kavga oldu herkesin suratı düşüktü ona aglıycaktım bi mafediyolr iki ailede en güzel gnümüzü
(204 puan) tarafından
Ne diye kavga oldu ben cok sinir olurum evlencem gun kavga olsaydu
(1,175 puan) tarafından
Sacma sacma seylerden ya. Kapıyı biri tutar paraister ya gelin cıkarken o ara yasanan seyler işte
(204 puan) tarafından
Hmm allahindan bulsun ! Gecti bitti
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben hiç ağlamadım. Söyledim beni ağlatmaya çalışmayın diye. Kolay kolay ağlayamam ki ben.
(204 puan) tarafından
Ben aglarim cok duygusalimdir ama o gun kimse aglamayinca aglamadim ... ondan galiba..  Kina ve dugunde mi aglamadin
0 oy
(423 puan) tarafından
Bende hiç ağlamadım yaa neden acaba 
(204 puan) tarafından
Bende onu bilmiorum dugun bittio sonra diyoz nie aglamadik ki aaa .. aglancak ortam yoktu annem babam aglamadi.. ve anilara gitmedim o an ki durumdaydim
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Hiç ağlamadım :D

(204 puan) tarafından
Kinada ve dugundedemi :D
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben hep giderken asla ağlamam ne aglicam millet zaten nasıl ağlıyor diyordum kınada fazla dglde evden çıkarken çok ağladım salonda gelinlikle otururken korna sesini duymamla ağlamam bir olmuştu :) 
(204 puan) tarafından
Hmm ;((
0 oy
tarafından

valla kinada guome krizine girmistim :Dama simdi.agliyorum 

(204 puan) tarafından
Ben hep guluyordum hemde kucuk gulmeler degil :))  kinanin gidisinde bi guluom bi asiom stresten giriste ben dans ettim
tarafından
allah seni dans mi;))))
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Ben aglamadim valla bi an once olsada gitsem dedim babam yuzunden ama annemi dusndkce deliriyodum cnm annem
(204 puan) tarafından
Anneler baska ..
0 oy
tarafından

Ben ben ben:D:blush::getlost:ağlamadım 

(204 puan) tarafından
Ne kinada nede dugundemi niyeeee kizzzz
tarafından
Annem babam olmadığı için hep eziyet gördüğüm ve mutlu olmadigim için  eşime gelmek  sıcak bi yuvam olmasını o kadar çok istiyordum ki mutluydum  o evden çıktığım için şimdi eşim ve bi oğlum var kimsesiz değilim  eşimle görücü usulü evlendim
(204 puan) tarafından
Hm anladim canim
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ben kaçtım kinam evde oldu kına yakılırken ağlamadım evdende çıkamadım zaten :(

(204 puan) tarafından
Gelinlik giymedinmi sonra Canim kactiktan sonra
(5,436 puan) tarafından
Giydim ama annemin evinden çıkamadım
(204 puan) tarafından
Hmmm ona kalirsan kendi annemin evinden kendi memleketimizden cikamadim uzak diye esimin memleketen ciktim herseyden var canim herkez ayni olamaz durumuna sartina gore hayat nasip
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm bunada şükür gelinlik giydim en azından
(204 puan) tarafından
Evet canim ❤
0 oy
tarafından
Ben gelin almada bir ağladım ki sorma gitsin ") içim dışıma çıktı böğüre böğüre ağladım ") hahahaha sonra da gidip düğünde göbek attım 
(204 puan) tarafından
Hmm aglarim hem giderim hahayyy :D
tarafından
Ayenn hem ağladım hem gittim ")) kızın biri aynı benim gibi böyle çok ağlamış babası da durdurun düğünü vermiyorum kızımı vazgeçtim kızımın böyle üzülmesine dayanamam demiş ") kız da amaaannn baba sen bana ne bakıyon ben hem ağladım hem giderim çalın çalın demiş "D hahahahah aynı o hesap
(204 puan) tarafından
:DDDD
0 oy
tarafından

Kinamda da nişanımda da güle oynaya eğlendim. Düğünün sonunda sadece bizden kimse kalmadığında herkes gittiğinde yalnız kalmış gibi hissettigim için ağlamıştım :D

(204 puan) tarafından
Ayy kiyamam gelin yanliz birakmislar :P :DD
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Kınada ağlamadım gelin çıkmada perisan oldummm:'(

(204 puan) tarafından
Hmm :S
0 oy
(142 puan) tarafından
Bizde kacarak evlendik oyle apar topar yaptık dugunu aglamadim tabi uzunda surmedi dugun zaten
0 oy
(557 puan) tarafından
Kinada ağlamadım ne ettimse olmadı lan çıkartma da olmadı ama düğün bitiminde ağladım biraz ama dış çekim vardı diye annem dedi aglama
0 oy
tarafından

Kinamda ağlamadım ama düğün günü evden çıkarken annem aglamami istedi hep zorladı ama yine kendimi tutamayıp ağladım çoğu arabada oldu:D

0 oy
(462 puan) tarafından
Ben düğün günü gelin odasında ağladım nedense. Bi yandan da eşime karnım aç diyordum hahahaha 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hic ağlamadım aglayamqdim
0 oy
(774 puan) tarafından
Kına da ağlamadım ama düğünde çok kötüydü evden çıkarken ağladım ama heyecandan geçti ama düğün bitip salondan ayrılırken çok kötü oldum aglamaktan yüzüm gözüm şişti
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben hüngür hüngür ağladım ya :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 672 göst.