0 oy
1,558 göst.
Aile kategorisinde (204 puan) tarafından

Kinada ve gelin cikartmada agladinizmi ? 

Ben aglamadim hic birinde sadece uzuldum.. benim gelin cikartma esimin kuzenin evinde oldu esimde ananesindelerdi yani annemin evinde cikmadim iki sehir arasinda 7 saat vardi.. 

46 Cevaplar

+1 oy
(264 puan) tarafından
Zorla agladim :) insanlar yadırgamasin diye çunku babam iyi bi baba degildi kurtulmak istiyodum bi an önce
(204 puan) tarafından
Yok sukur bizimkiler iyide aglama gelmedimi gelmiyor aksine asik surat olmamak icin guluyordum ben hep guldum sonra asik suratli demesinler diye
(264 puan) tarafından
Dügun günü aglamak normal surat asik diyemezlerdi
(204 puan) tarafından
Aglamadim bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy ben nisanim oldu aglamaya basladim kinama kadar agladjm 
(204 puan) tarafından
Bilmiyorum vallah eskiden aglamadinmi istekli derlerdi simdi aglasaymisim biraz diyorum :) gulerdim asik suratli olmamak icin
tarafından
Valla ben evden ciktim uzaga gelin geldim annem gil gormeyince gulmeye basladim
(204 puan) tarafından
Gulmeyemi ? O an duygular karisik ondandir
tarafından
He kiz bu sefer gulmeye basladim
(204 puan) tarafından
Bizimkisi delirdi demislerdir :D
0 oy
(119,137 puan) tarafından
Kinami kendimiz yaptik kimse yoktu esimin tarafinda ama gelin almada acayip agladim kuafor tekrar sac makyaj yapmak zorunda kaldi
(119,137 puan) tarafından
Ben halen dugun videomda gelin alma anini izlemedim olmuyo babam hickirarak aglamis bakmaya dayanamiyom yaa
(204 puan) tarafından
O gun normal gibi geldi bida hic goremeseydim aglardim belki ama mutluluktan goz yas da gelmiyor
(204 puan) tarafından
Bizimkiler kimse aglamadi gelin cikartmada tek halam agladi. Annem babam aglamadi Tabi icinden uzulmustur onlar aglasa ortam kotu olcak ben aglacam falan
0 oy
(9,169 puan) tarafından

Ben :) baya alel acele oldu gelin çkarması fln ağlayamadm doğru duzgun hahah :D kınada da ztn kına yakılrken surekli eşimle konuşuoduk onda da aglamadm. 

Vdeolar gelunce izlerken gelin çkmam da babamn ben merdivnlrden inerkeb ağladğnı gordm. Oturup saatlerce ağladm yeni evlyken :(

(204 puan) tarafından
Ben balayi bitti evime dondum sonra annem yanimda olmicak diye agladim o an ki duygular deysik aglamak icin dersin dusunmelisin benim icin ailemi bida gormicem dusuncesi yoktu adet yerini bulsun der gibi oldu. Ben agladim zaman gizli agladim ve eski gunler aklima gelirse kac kez babam icin agladim yanliz ken .
(9,169 puan) tarafından
Aynen oyle bende hep gzli gzli ağladm :(( Allah acılarnı gostermesn
(204 puan) tarafından
Amin canimmmm
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Kendi ağlamama değil de Babamın ağlama sınsa bitim annem zaten ağlıyordu ama babamın ağlaması ilkkez gördüm :'(

(4,646 puan) tarafından
Yaaa sen ne kadarlık evlisin benim 1 sene oldu kaç ay önce gitim çok zordu yaaa
(204 puan) tarafından
Ben 5 aylin evliyim :DD
(4,646 puan) tarafından
Maşallah benim daha 1 yıl oldu
(204 puan) tarafından
Gecende 2 aydi ne cabuk gecio keske aylarda kalsak. Seninde masallah yenisin :)))
(4,646 puan) tarafından
Ayyy ben bir ay kaldım 1 hafta gibi geçti çok zor ya
Teşekkür ederim cnm çok şükür 1 yılı şutladık
0 oy
(656 puan) tarafından
Agladim ama sonra dedim madem agliycan nie evlendin evlendin nie agliyon 3 senedir halen agliyim :D
(204 puan) tarafından
Ben aglamadim evlenme merakindan degil aglama gelmedi
(656 puan) tarafından
En iyi :D
(204 puan) tarafından
Yok kiz biraz aglican o gun oyle anlami oluo :D
0 oy
tarafından
Annemi görmeden önce hiç ağlamadım takı annemi zorla yanıma getirdiler onların gözyaşına dayanamayıp ağlamıştım 
(204 puan) tarafından
Anne baba yada digerleri agladimi ondan aglamaya basliyor gelin bizim gelin cikartmada tek halam agladi kinada aglayan gormedim
0 oy
tarafından

Hiçbirinde ağlamadım:D

(204 puan) tarafından
Sendemi niye ki ?
tarafından
Genel olarak ağlak bi insan değilim. İnce ya da romantik bi tip de değilim:d annemin evinden ayrı babamın evinden ayrı çıktım ona rağmen ağlamadım.
(204 puan) tarafından
Ayri niye ? Sizde aglayan oldumu
tarafından
Ayrılar çünkü
(204 puan) tarafından
Tm canim
0 oy
(10,225 puan) tarafından
Uzun süredir zaten babaevinde değildim çalıştığım için gayet ikisinde de güldüm sadece kına yakılınca anneme sarılmak içimi burktu ağladım biraz
(204 puan) tarafından
Bizim kinalari medineler yakti annem ve kaynanam ordan bakiyorlardi sarilma olmadi
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben ağlamadım herkes dedi niye ağlamadın. Dedim aglamam mi gerekiyor illa. Aglayasim gelmedi napim zaten zar zor yaptık düğünü hep tartışmalı geçti hazırlıklar. Ee o kadar uğraştan sonra düğün yapmışım bi de ağlayacak miyim? Ağlamıyoruz diye annemizi babamızı sevmiyoruz sanıyorlar
(204 puan) tarafından
Bilmiyorum insallah insanlar merakli evlenmeye dusunmemislerdir.. kimse aglamadi .. aglancak durum yokki bide gelmedimi gelmiyor aglama tamam cocukluk gunlerini aklina gelse anilarin belki aglarsin ama o bile gelmio ..  bide benim annem babam turkiyede kaldilar sonra temeli icin. Avrupada yasiyoruz turkiyede dugun oldu sonra balayi gittik tryeye 1 hafta sonra fransaya donduk evimize ama aglamadim hic hic. Annem babam vedalasirken bile dugun gunu
(3,107 puan) tarafından
Babam benimle dans etti herkesin gözü şelale ben gülüyorum :D ayipladilar beni ama napim zaten uzağa gitmedim haftada 3 kere falan annemlerle görüşüyoruz ağlanacak ne var :D bı de ben uzakta okudum hani ayrı kalmaya alışkınım
(204 puan) tarafından
Ben bilmiyorum nie aglamadim kimsede aglamadi ondan galiba baska gun olsa durduk yere aglarim o gunleri aglamadim iste azcik aglamak isterdim :)))(
0 oy
(2,746 puan) tarafından

Kına da değilde düğünde cook aglamistim :D

(204 puan) tarafından
Aglama gelmedimi gelmio ve nie aglamadim ben onu da bilmiom
0 oy
tarafından
Ben çok ağladım hem kına hem düğün halada video izlediğim de ağlarım :((
(204 puan) tarafından
Hmm :((
0 oy
tarafından
Ağlarım dedim aglayamadim o telas kuaföre gec kalma meselesi derken aglayamadim. Düğün salonundan cikarken baya agladim ama
(204 puan) tarafından
Aglamak biraz iyi o gunlerde ama olmadi olmuo
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Gelin çıkarma da ağladım kına da aksine çok güldüm millet beni ağlatmaya çalıştıkça ben gülüyorum valla :D :D

(204 puan) tarafından
Sen ne dion kiz :D Kina yakildi Esim duvaki acti animdan opcek an guldumu gordu :D
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ben sadece evden çıkarken ağladım 
(204 puan) tarafından
:D:DD
0 oy
(12,893 puan) tarafından

Kınam da hiç ağlamadım ama evden çıktığım gün çok ağladım :(

(204 puan) tarafından
:((((:((
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Kinamda babam yanıma gelince çok duygulandım baktım gözleri dolmuştu bende ağladım ama çok ağladım kim geldi durduramadi  
(204 puan) tarafından
Iste yakinin aglayinca ondan agliyorsun ondan da biraz etkisi olmustur o gun aglamamam
0 oy
tarafından
Ben aglamadim düğünde annemle vedalasirken agladim sadece annem gitti eşimde beni sevmiyon mu ki agliyon dedi güldürmeye çalıştı 
(204 puan) tarafından
Ne guzel soylemis istediginle sevdigine kavusuyon istemedin biri olsa aglada agla
tarafından
Aynen öyle canim hayatimdaki en iyi karar esimle evlenmek oldu iyiki cocuklarimin babası bu adam
(204 puan) tarafından
Iyiki canim mutlulugun daim olsun
tarafından
Aminnnm
0 oy
tarafından
Ayy ben ağladım :/ annemin halini görünce 
(204 puan) tarafından
Benim annem aglamadi yoksa duygusal biri aglasaydi aglardim
0 oy
tarafından
Nişanımda abımle oynarken agladım

Kınamda annemle azerı oynarken agladım

Düğünde de düğün bitimi çaktırmadan agladım annem babam hastalanmasın dıye
(204 puan) tarafından
Milleti uzmek istemiyorum aglasam uzulcekler ....

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 671 göst.
0 oy
2 cevap 245 göst.
23 Şubat 2022 Moda kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu