0 oy
362 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Tezgahın üstünde bulasiklik kullaniyomusunuz kızlar acaba bide davlumbaz temizliğini nasıl yapiyosunuz bazi inatçı yağlar çıkmıyor 

10 Cevaplar

+1 oy
(107 puan) tarafından

Ben kullanıyorum çok işime yarıyor. Davlumbaz im yok onu bilmiyorum :/ 

Paçamdan fakirlik akıyor ;)

(758 puan) tarafından
Bnde aynisini yazcaktimm canim  bulasiklik demir olanlar daha hos gorunuyo onu kullniyorum davlumbazim henüz yok :)
(55 puan) tarafından
Bende ikea dan demir olanindan aldim altina suyu akitmasi icin metal bi tabak vardi yalniz onun rengi bi tuhaf oldu sarardi soldu. Davlumbaz benimde yok surekli kabarmasin dolaplar diye silmeye gayret ediyorum :) cif yag çözücü kullaniyorum
tarafından
Por coz var canim ben ondan kullaniyorum isil isil oluyo
-Reklam-
+1 oy
(545 puan) tarafından
Yok canim kalabalik gosterio tezgahin ustunu oyuzden hicbisi kullanmiorum.bi cop kovasi var okadar davlumbazin sokulen parcalarini yag sokucu ve camasir suyuyla siliorum diger yerlerinide bezle yine camasir sulu yag sokucuyle siliorum bide ben bakiorum.eger yemek yapmissam bekletmeden silmeye calisorum.bekleyince yapisio cok zor cikio tabi simdi bebek oldigu icin pek mutfaga girip gonlumce temizleyemiorum.ama eskiden boleydi
(545 puan) tarafından
Bendede vardi kocaman yer kapliodu en sonunda sıkıldım kaldirdim.attim gozum gonlum acildi valla simdi illa bisi yikicaksam temiz mutfak havlusu yayiorum tezgaha onun uzerine suyu suzulene kadar duruo sonra hepsini yerli yerine kaldiriorum oylesi daha ii gibi ferahlik iidir herzaman
0 oy
(597 puan) tarafından
Davlumbazin altındaki tel kısmı söküp ben direk çamaşır suyu döküyorum pırıl pırıl oluyor yağ çözücüler o kadar parlatmiyor bence  
(597 puan) tarafından
Domestosu direk tele döküp bulaşık süngeriyle yıkıyorum sonra musluğun altında duruluyorum
0 oy
tarafından

Mutfak tezgahmın boş we temz olmasindan yanayım bulasiklikmis, baharat takimi, çayci, kahwe makinesi, tost makinesi... gbi gbi daha aklima gelmeyen ruhumu daraltiyo o kadar esyanin icinde nasil biseler yapabiliyolar hc anlamiyorum benm tezgahm sadce sürahiden ibarettir:D:D

tarafından
Davlumbazida bimin yağ çözücüsünü kullaniyorum mis gbi temzliyo
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bulasiklik. Kullanıyorum iyi oluyor  çünkü damlimvaz  ida Kızartma falan yapınca hemen silerim normal de de haftada 2 kez silerim siyah zaten hemen toz olsa belli oluo asla  mr muscle mutfak kullanıyorum ben çıkan parçaları da makinaya atiom
0 oy
tarafından
sık sık silerim oyle ckmiycak gbi yag olmadi benm tezhanmn ustu sade benm yag olmamas icin baharatlk ve cay sekerlik icin porselen koyma kablarm var bide mikrodalgam var
0 oy
(256 puan) tarafından
Bulasiklik kullanmıyorum temiz örtü kullanıyorum hazır  oluyor mikrofiver bez çokta bulaşık tutmam üstünde boş olcak makineye atarım davlumbaz yağ sökücü çamaşır suyu kullanıyorum beyaz davlumbazim sarariyor çabuk silmek gerek 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
O teli çıkarıp bulaşık makinen varsa bulaşık makinenin temizleme zamanı gelince biraz yağ çöz sık köy birlikte yikansin ayrıca bulasikligin altı da sararıp kirleniyor ya onu da koyabilrsin
0 oy
(929 puan) tarafından
Tezgahımın üstü dolu :D kahve makinesi,kettle,yağdanlık bulaşıklık,fırın :D ev kendi evimiz olmasına rağmen ilk başta ankastre yaptırmadım onun ceremesini çekiyoruö fırında biyere sığmıyo . Bulaşıklık işime yarıyo yine büyük tencereleri falan elimde yıkıyorum.  

Davlumbazımıda telini çıkartıyorum bimin yağ çözücü spreyi var çok memnunum onu sıkıp biraz bekletiyorum sonra telle hemen çıkıyo. Diğer taraflarınıda yine o yağ çözücüyle siliyorum bulaşık süngeriyle onlarda hemen temizleniyo
0 oy
(673 puan) tarafından
Bulaşıklık kullanmıyorum gözüme çok kalabalık geliyo nedense davlumbazın filtresinide sıcak suda bulaşık tableti eritip filtreyi o suda bekletip ovalayın mis gibi oluyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 670 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 506 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 551 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 805 göst.