0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (5,960 puan) tarafından
Kızlar benim eşim niye böyle ben anlamıyorum. Yeme içme konusunda hiç üçü beşi dert etmez ama konu kıyafete giyinmeye geldiği zaman çok katı ya çok sinir oluyorum . 

Dolabimda yeterli kıyafetim var çok şükür 1 yıllık eliyim neredeyse 2 3 tane etek 2 3 de kazak aldım şimdiye kadar hepsi bekarliktan kalma kıyafetlerimin . Mesela intagramda dolaşırken bi elbise görüyorum sadece inceliyorum eşim görünce hemen konuşuyor kıyafetin dolu hala bakıyon diye.  Geçen gün dedim ki kışlık montum yok bi mont alayım kendime . Bu soğukta zaten bi yere gitmiyonki ne gerek var falan dedi . Kendisinin 2 deri montu 1 de kabanı var hergun farklı farklı giyiyor tabi ben bi mont istedim diye söyleniyor sonra . Allahtan bi bota ihtiyacım vardı doğum günümde almış o da biz bi ara tartışmıştık biliyordu boya ihtiyacım var sipariş vermiş önceden bi de kavganın üstüne gelince inadından aldı botu annesine verdi sana aldım diyr o kadar üzüldüm ki anlatamam sonra 2 hafta falan sonra doğum günümdü farklı bi bot almış bana sırf doğum günü hediyesi olduğu için kabul ettim zoruma gide gide . Sonra mont konusu açılınca dedim ki madem bi yere gitmiyorum niye o zaman bot aldin keşke almasaydım dedi . Hep böyle yapıyor dışarı çıktığımız da birşey beğensem de uzaktan bakmıyorum bilr sırf laf yapmaması için 

normalde oğluma kıyafet alsam yada yiyecek içecek alsam tüm parayı yesem hiç sıkıntı etmez ama konu kıyafet olunca böyle yapıyor niye anlamıyorum yeni evlendiğimiz zaman iki kazak sipariş etmiştim internetten niye bana söylemden aldin diye demediğini bırakmamıştı  çok zoruma gidiyor hala düşündükçe 

Anlatmak birseye çözüm değil ama yinede icimi dokmek istedim size :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin aslında cimri değil ama kiyafeti gereksiz fuzuli masraf olarak görüyor sanırım 
(5,960 puan) tarafından
Mont fuzuli değil ki canım ihtiyaç hatta temel ihtiyaç nereye gitsem alttan kazak hırka ferace kat kat giyerek çıkıyorum:(
(5,436 puan) tarafından
Bende öyle dicektim canım:/
tarafından
Bencede değil de o öyle görüyor sanırım başka hiç bir şeyden kismiyor demişsin ya ondan
(5,436 puan) tarafından
Aslında oda doğru mont fuzuli değil tane olsun şart
tarafından
Acaba kıskanıyor olabilir mi ? Senin güzel giyinip dolaşmani istemiyordur ondan yapıyor da olabilir .cimri insan her şeyde cimri olur çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya canım benim belki de kıyafete olumlu bakmıyodur eskiyo diye çeşit çeşiti gereksiz buluyo olabilir. Bazı insanların huyları böyle kıyafete para vermek istemiyolar. Aranızda başka bir problem yoksa bence çok ta kafana takma ya sen bizim evliliği görsen haline şükredersin :D belki de zamanla düzelir çok takılma bence 
(5,960 puan) tarafından
Kendi her ay kendine kazak pantolon almasını biliyor ama 2 montu vardı gitti 2 mont daha aldı kendine toplam 400 liraya sonra gitti birini arkadaşına verdi :(
tarafından
Canım bunu baştan belirtmeliydin ilk başta nasıl alıştırırsan öyle gidiyo erkekler
(5,960 puan) tarafından
Ilk evlendiğimizde borç harç coktu öyle şeylere hiç harcama yapmadım kendi istediklerini aldı aldı giydi çalışıyor insan içine giriyor giyinsin etsin dedim ses çıkarmadım dediğin gibi öyle basladiigi için şimdi böyle devam ediyor
tarafından
Bi insanı sonradan değiştiremezsin canım o yüzden kendini fazla yıpratma bence
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Allah Allah ne degisik insanlar var yaa ona neymis evde oturuyoz diye ciplakmi dolasalim duyelim ki acil bi yere gitmen gerekti o zmn nolcak 
(5,960 puan) tarafından
Valla oğlanın aşısı doktor muayenesi market annemler falan derken baya baya çıkıyorum haftada iki üç gün dışarı o da biliyor ihtiyacım olduğunu ama işine gelmiyor demek ki
(2,627 puan) tarafından
Ama cok sacma karismasi ilk once kapali giy falan diyo sandim ama baya hicbisey alma ciplak otur evde diyo
0 oy
tarafından
Eşin kiyafete para harcamasını sevmiyor belli kı
(5,960 puan) tarafından
Benim harcamami sevmiyor kendi bol bol harcıyor ama :(
tarafından
Acaba senin giyinib süslenmeni mi kıskanıyor?
0 oy
(860 puan) tarafından
Onun huyunu en iyi sen bilirsin kuzum ama yaptığı hiç hoş değil piskojik meselesi Allah yardimcin olsun kaynanan konuşsa belki düzelir 
(5,960 puan) tarafından
Bi bu huyunu çözemedim kendine gelince herşeyi alıyor ben isteyince yok diyor kendinin 3 tane montu var ya tami tamına 3 benim 1 tane bile yok bi de bi yere çıkmıyor diyor sinir oluyorum :((
0 oy
tarafından
Öyle erkek malesef sinir oluyorum sonucta kıyafet. Benim esim hiç karışmaz Allahtan
0 oy
(6,828 puan) tarafından
Ayni benim esimi ve benim hayatimi anlatmissin canim ne gerek var zaten biyere gitmiyosun der hep ama ogluma bisey isteyince aninda alir yeme icmedede ayni benim fazla abur cubur almaz yada canim pide lahmacun gbi seyler cekince soylerim gerek var mi ki falan der
0 oy
(987 puan) tarafından
Canım erkeklerde aileden görme alışkanlıklar oluyor. Bazen direk olarak babasından gördüğünü kopyalayabiliyor erkek. Daha çok yeni evliliğiniz. Onu sen değiştireceksin. Sakın kabullenme bu huyunu. Güzellikle devamlı söyleyerek telkin göndererek değiştir onu, hiç hoş bir huy değil 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Botu annesine mi werdi aldı botu kafasında parçalardım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 249 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 364 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 702 göst.