0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Böyle güveç tencere almış annem zamanında kapağı da var . İçi normal fırın da sütlaç yapılan güveçler gibi yağlı değil . Ben bunu nasıl kullanabilirim daha önce hiç güveç te yemek yapmadım tadı nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim tecrübeli bayanlar :) 

Teşekkür ederim şimdiden :)

6 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından

Önce içini dışını yağlıyorsun, fırına atıyorsun sonra yemekler falan güzel oluyor onda

(2,705 puan) tarafından
Sıvı yağ ile canım, kağıt peçete ile iyice yağla iç dış sonra fırına at iki saat fırında beklet. Kapağını da yağlamayı unutma, diğerleri gibi mi oluyor derken? :)
(2,705 puan) tarafından
180 derece de atacaksın
tarafından
Fırında sütlaç yaparken kullandığımız güveçler gibimi demek istemiştim :)
tarafından
Teşekkür ediyorum:)
(2,705 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Bunun biraz daha büyüğü  var Bende de ben bisey yapmadim yanlış hatrlamiyosam eşim 2 yumurta siviyag bisey daha var miydi tam hatrlmyrm ekmek firinina gotrmstu orda ypmslrdi sende yakın firin varsa oraya götür muhteşem tadlar oluyo
tarafından
Yumurta ve sıvı yağla ne yapıp fırına yollıcam canım
(653 puan) tarafından
Firinci  onları sürüp yapıyor sağlam olsun çatlak olmsn diye
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Et fln guzel oluyo fırında 3 saati buluyo pismesi ocak ustunde 1 bucuk saat. Kurufasulyede cok güzel oluyo bunda. Sanki daha lezzetli gbi gelito bana
tarafından
Evet bende et kuru fasulye taze fasülye yaparım diye kullanmak istiyorum ama içi yağlı olmadığı için tadı değişik olur mu bilemedim
tarafından
Daha lezzetli oluyo. Ilk kez kullanicaksan yikayip icini dısıni kapağını fln yag sür bi bezle
tarafından
Evet canım ilk kez kullancam teşekkür ederim her kullanmamda yağ sürcekmiyim
tarafından
Yok bi kez yapsan yeterli
tarafından
Teşekkürler canım:)
0 oy
(640 puan) tarafından

Ben bundan alacaktım sonra yemeğin tadı güzel olmaz nasil yaparim fln gibi düşüncesine kapılmıştım almadım :)

tarafından
Banada annem almiş tadı güzel oluyor et yemekleri falan ama bilemedim hiç kullanmadım önceden :) şüphede kaldım
0 oy
tarafından
Tum malzemeleri dogra icine at salcali su yap ustune dok baharatini at koy firina pissin ara ara karistir o daha kolay tencereden
tarafından
Fırında mı yapılıyor canım ocakta yapılmaz mı küçük ocakta;)
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Ockta dA frında da kullanıyorum
tarafından
İçinin yağlamasını nasıl yaptınız ve yemeklerin tadında değişiklik oluyor mu? Bide yemekleri kavuruyor musun yoksa çiğden mi yapıyorsun:)
(1,467 puan) tarafından
Eline yumuşamış tereyağını alıp içini heryerini yağla vr tadı daha güzel oluyor yemeklern
tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 384 göst.
0 oy
4 cevap 422 göst.
0 oy
4 cevap 213 göst.
27 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ceysen (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 349 göst.