0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından
3 aylık kızım sabah uyandığından beri bir sıkıntısı var anlamıyorum. Sürekli ağlıyor her şekilde, salladığımda fln. Elini emiyor ama göğsümü emmiyor. Biberonla mama yaptım onu da içmedi. Sabah kakasını da yapmıştı.

Acaba bir yeri mi ağrıyor, ateşi 37 derece anlamıyorum ilk bebeğim yardım edin napayım. 

(şimdi zar zor uyuttum beşik sallıyorum) eşim de hasta öksüyor acaba bebeğime mi bulaştı

5 Cevaplar

0 oy
(2,603 puan) tarafından
Bilmiyomki doktora gotur cnm keske qarantinaya alsaydin esin yaklsmasin bebise insallah gecmemistir ya belki dis etleri kasinyodur sorun yukari ciksin
(1,390 puan) tarafından
Aslında diş etleri beyazladı çok salyası var sürekli elini oyuncağını ağzına götürüyor. Bu kadar erken diş belirtisi olur mu ki
(2,603 puan) tarafından
Doktora gotur cnm baksin eyer cikiyosa jel falan verir hafifletir sizisini olur tabiki komsumin bebegi 3 aylikkrn cikardi ama cikarmaya hazirlaniyo da olabilir kasiniyo disleri ishal varmi ?
(1,390 puan) tarafından
Hep sıvı yapıyo zaten ama 2 gün önce rotavirüsü aşısı oldu ondan olabilir mi
(2,603 puan) tarafından
Hmm bilemedim ki simdi kiz belki asi oldugu icindir huzursuzlugu asi oluncada ates olur bebekler aglarlar uyumazlar
(1,390 puan) tarafından
Ben de bilemedim işte canım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gazi olabilir kuzum ondan dolayi da huzursuzlanabilir belki de uykusu vardi
(1,390 puan) tarafından
Uykusu kesin vardı zaten canım ama hiç böyle yapmazdı ondan şaşırdım elim ayağım dolandı
tarafından
Uykusu oldu icin huzursuzlanmistir mamasini yememistir kuzum benim oglan da uykusu gelince biyle yapiyor
(1,390 puan) tarafından
Korkuttu sıpa ya, sağol canım
0 oy
(640 puan) tarafından
Canım doktora gotur devam ederse gazi falan varmi 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Belki bir yeri ağrıyordur kıyamam kuzuma 
0 oy
tarafından
kuzum.salgin var esin hasta ilac falan kullanmadiysa eger bebegine bulasmis olabilir .... ve bebegin hasta gibi aates 37 demissin daha yeni hastalaniyor belkide .... aglamasi durmazsa wn azindan bi acile goster ...

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 981 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...