0 oy
661 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Ben tasinicam yeni aldığımız ev temizlenecek benim 11 aylik bebegim var gorumcem gelecek bide esimin dayısının kizi gorumcem çalışıyor esim diyo 2 sinedxe 100 100 tl vericem içimden diyorum ben görünenden ne gördüm :( yanlış mi

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ozmn kendin yap canım 100 versn nolckki temizlik yapck sonuçta 
tarafından
Annem var yengem var ne 100 sınır oldum
tarafından
Esinmi vercm diyo onları istiyo cnm
tarafından
Eşim vericem dedi ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Temizlikçi gelse daha iyi almamaları lazım zaten vermeyin yardım etseler nolacak sanki
tarafından
Benim annem yengem olacak aynen ya sanki herşey parayla mi
tarafından
İyi annenede versin yengenede versin
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bence verin ilerde lafini yapamazlar.
tarafından
Ya ne bilim para vereceksem hiç gelmedin ben annemle yaparım
(1,567 puan) tarafından
Parayı kendileri talep etmemis ki. Esin demis verelim diye. Bence verin almalari ayip olur ama en azından ilerde lafini yapamazlar. Basina kakamazlar yani. Doğru olan gonullu yardimda bulunmalari elbette.
0 oy
(264 puan) tarafından
O ne yaa para icinmi yardim etcekler hic etmesinler senin akraban para istese laf ederdi
tarafından
Eşim diyi vericem diye kardeşi mecbur yardim edicem
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Parayla mı gelip temizlicekler yani akraba bide 
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Hayatta vermem yardım da istemem.yerinde olsam 
tarafından
Bencede ne parayla mi
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Aman onlar geleceğine bi temizlikçi tut 
tarafından
Çok haklısın aslında
0 oy
(640 puan) tarafından
Para icin temizliceklerse hiç temizlemesin
tarafından
Valla bende bilmiyorum keşke gelmese
0 oy
(181 puan) tarafından
İnsanlık ölmüşmü canım sonuçta onların gelinisin ne parası 
0 oy
tarafından
Yeter tabi hem kardeslerinin evi bi gün yardim etseler ne olacakki insanlik ölmüş mu
0 oy
tarafından
bi temizlikci tut daha iyi ileride laflarını da cekmezsin annenle yapı ver bosver yazik o paraya bem taşındım 4 aylik bebekle tek basima temizledim kimse gelmedi
0 oy
(798 puan) tarafından
Sizin tarafada vwrsin ozaman sende bende yengeme vericem hak gecmesin de
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sanirim.ailendende gelen olacak o zmn onlarada versin ki gorumcende biraz seyse almaz o parayi 
0 oy
tarafından
Ayıp yani kendi ailesi güle veriyor o zaman senin annengilede versin gorumcenin gönlü istiyorsa gelsin gelmezlersede boşver yani ben olsam böyle bir şey söylediği için kızardım eşime
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Eşin saçmalamış valla bende abimin evini gittim temizledim gelinin annesiyle asla para istemem abimin evi nolcak sanki elimemi yapışır abim versede zoruma giderdi ha çocuğumun eline verse dayısıdır ama temizlik yaptim die bana verse kabul etmem.
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Madem para vereceksin normal kadın tut onlara herşeyi istediğin gibi yaptıramazsın üstün körü yaparlar emin ol
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Esimle ben insaat temizligi yaptik gorumce kaynana yan evde oturdular hic bisi yapmadilar agir agiri yaoin ikiniz ben 30 haftalikken yaptim bebege baksinlar para alcaksa zaten yapmasin onu elde yapar
0 oy
tarafından
Pardon da 100-100 onlara vercegıne kadın tutsun daha içten temız yaparlar :) 
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Eşin demiş onların suçu yok ki canım annen yengen ve görümcene birer hediye alın hem gönül hoşluğu olur yeni ev temizlemek de kolay değil ama benim kardeşim bana para verse zoruma gider. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
18 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde hatice2134 (1,454 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 154 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,469 soru

11,359,618 cevap

34,836 kullanıcı