0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (4,889 puan) tarafından

Kalplerimiz bu kadar mı katılaştı, zaman bizi bu kadar mı tahammülsüz kıldı. Insanlar nasıl bu kadar kolay kırabilir dökebilir dağıtabilir oldu kalpleri.. Bi karıncayı dahi incitmeyen O Peygamberin ümmeti değil miyiz biz?. Kimi rehber edindikte geldik bu hâle.. Sâhi neydi merhamet??? 

Az önce bi posttan etkilenip açtım bu postu. Ki bi yıla yakındır  üyeyim ilk postumu bu şekilde açacağım aklıma gelmezdi:/

13 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı post tan etkilenip aynı düşüncelere sahibiz canım.  Keşke olmasaydık. Orda da belirttim Rabbim görüyor biliyor ama keşke biz görüp bilmeseydik de başka si adına utanmasaydik bu gece 
(4,889 puan) tarafından
Maalesef kardeşim..
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hangi  postan  etiklendin 
(4,889 puan) tarafından
Herkesin önünde kayinbabasina saygısızlık  yapıp  ve bunu göğsünü gere gere burda anlatan bi post
(12,264 puan) tarafından
Evet ya şimdi  gördüm  yazık gerçekten  ://
0 oy
(47 puan) tarafından
Yazdığın yazıyı okuyunca aklıma o post gelmişti
(4,889 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
tarafından
Evet malisef bazı insanlar öyle oldu biri hasta kaynatasini istemez  biri anne babası olmayan yetim kaynini eve sığdırmaz dünyanın sonu geliyor galiba
(4,889 puan) tarafından
Alamet hepsi ..
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Maalesef canım bu durumda çogu insan daha sonraki nesil nasıl olucak kimblr:(
(4,889 puan) tarafından
Allah muhafaza düşünemiyorum
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Ah ahh sorma canım o kişinin yerine ben utanıyorum..

Düşcesizlik saygısızlık hat safada oldu artık :(

(4,889 puan) tarafından
Birde bunu burda göğsünü gere gere anlatmakta ayrı bi pişkinlik
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Allah merhamet içine koysun ayıp yapmış kocasının başını eğdirmiş resmen:pouty:

(4,889 puan) tarafından
Amiin
0 oy
tarafından
Ne güzel yazdın... Ellerine sağlık.. 

Gece gece yüreğime oturdu.. Sorgulamamda tamda bu yöndeydi :(   insanlar hiç bişey yaşamıyor sanırım.. Yaşadıklarını dert sanıyor ki dert olsa bile, bunun karşılığında ki sabrımız, hayrımız, duamız değil miydi imtihan olan zaten?..

Sonunu Allah ım senin rızan için.... e bağlayamıyorsak nerede merhametimiz, insanlığımız, inancımız.? 

Okuyunca hamd ettim, şükür Rabbime evet çok şey yaşıyorum, çok sınanıyorum ama hamdolsun merhametimle yaşıyorum Yarabbimmm... Sonuçta insanlar yüreği kadardır bu hayatta. 
(4,889 puan) tarafından
Imtihan unutulmuş zevk sefa peşinde herkes.. vicdan diye birşey var hıh işte o sıkar insanı ama acaba böyle insanları sıkmıyorda mı böyle bi pişkinlik  oturuyor beden dillerine..
0 oy
tarafından
Ahh ahhh çok dogru dedin o postu okuyunca babam geldi aklima oturup agladim ya ben olmasam ya bana bişey olsa babama kim bakacak iyi veya kötü o benim BABAM   ..... Yaşli olan kişiler çocuklaşir Bi bebege nasıl bakılıyorsa onada oyle bakmak gerekir görmüş yaşamış insanim içime oturdu. 
(4,889 puan) tarafından
Sorma kardeşim çoğumuz aynı durumdan etkilendik
0 oy
tarafından
Etme bulma dünyası canm kim ne yasatırsa aynısı yaşar ama bunu bilen cok az insan var
(4,889 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
(58 puan) tarafından
Kişi o kadar net konuşmuş ki diğer yorumlarında ben anlam veremedim bu kadar çapsız konuşmaya.  Her cümlesinde NET ifadesi beni ayrı bir ayar etti.  Ve içimi sızlattı bunu böbürlenerek anlatması.  Tebrik edileceğini düşünüyordu hanımefendi sanırım. Kibir şeytandandır . Sen de aynısı gibi davranırsan ne farkın kalır ki diğerinden? Büyüğüne saygısı olmayanın merhametini sorgularım ben arkadaş.  Diyeceklerim bu kadar   .. 
(4,889 puan) tarafından
Daha da diyecek bişey kalmadı zaten kardeşim söz bitti..
0 oy
tarafından

Allah sonumuzu hayr etsin:(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 410 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 506 göst.
0 oy
1 cevap 125 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu