0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Geçen sene taşındık daha Nisan'da 1 yılımız doluyor kimseye bı lafimiz yok ben zaten evden dışarı kolay kolay çıkmam zaten gurbetteyim . Benim annem babam geldi dun arabayı garaja çekmişler boş olduğu halde ev sahibi  arayıp arabayı ordan alın diyor eşim sinirlendi babam daha çok sinir oldu aradı almiyorum gelde aldır dedi kavga ettiler daha öncede aynı şey olmuştu . Babama diyormuş ki Nisan'da kontrat doluyor cikaricam zaten . Ya nasıl bu kadar kötüleşti insanlar ben hamile halimle evi topla taşın dose derken canım çıkmış şimdi çıkın diyorlar . Eşim daha günü gelmeden kirayı öder . Birde inmiş gelmiş karısı kapımiza çıkacaksınız diyor . Rabbim herkesi ev sahibi etsin bunun gibilerde sokakta kalsın insallahta akılları başlarına gelsin 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parana yazık daha huzurlu bir eve çık
(3 puan) tarafından
Çıkayım canım cikmasinada cikmakta tasinmakta parayla . Eşimde inadima cikmicam çıkarsın nasıl oluyorsa diyor . 7 aylık çocuğum var birde
tarafından
Aman Allah korusun çokta inatlaşmayın canım haberlerde görüyoruz aman eşini sakin tut sen
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Saten insanların az bi kuyruguna bassan zıtlaşsan hemen iç yüzleri çıkıyo meydana 
(3 puan) tarafından
Aynen birde birinci katta oturuyorum getirip camimin önüne çekiyor arabasini elime ne gecerse firlatasim geliyor
(382 puan) tarafından
arabasının tekerinin havasını indir böylelerine haktır
(3 puan) tarafından
Kamera koymuş bı tarafının korkusuna yoksa yapardım valla
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun bacım zoe hemde çok zor :(( bizede ev sahibi demiş bi ara cck oldu durumumuz da yok hani zam yapmasin yada az yapsın diye knstu eşim oda bana kiracı çok sizede ev çıkarsınız olmadi demiş 30tlinn ladini ediyor onca mali mülkü var allah gözünü doyursun ne diyim

(3 puan) tarafından
Diyorum ya Allah böylelerini kiraya düşüşün kendi gibide ev sahibi versin inşallah
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah cnm. Cikicgz evden elinde sonunda zaten ben bu eve 750 800 tl vermem.
0 oy
tarafından
Geri zekalılar! Sen bedava oturmuyorsun paranla rezillik bu olsa gerek üzülme canım 
0 oy
tarafından
Bir deli de bnde var ağustosa kdr sözleşme var satılık ilanı asayım mı kızım diyor cins bnde sinirlendim uyardım sustu 
(3,769 puan) tarafından
Allah vijdan merhamet versin ev sahibilerine
Kiracilarn halindn anlamıyorlar
0 oy
(119,483 puan) tarafından
Rabbim bazilarina denemek sinamak icin mal veririmis yaa aman boyle insanlarim evimde durma zaten allah herkesin kendine versin
0 oy
tarafından
akılları fikirleri para olmuş insanların hiç düşünce yokki çıkmanız en hayırlısı kuzum bela ile uğraşmaktansa biraz daha sıkıntı çek yorul daha iyi bence 
0 oy
(175 puan) tarafından
Nisandan önce çıkarmaya çalışırsa mahkemeye verin anlaşmalı çıkarız deyin. En azından taşınma paranızı karşılatabilirsiniz belki. 
0 oy
tarafından
Rabbim herkezi ev sahibi etsin inşallah akin böyle tip tip insrıda allah islah etsin 
0 oy
tarafından

Allah kendimize versin canim paramla rezillim iste ben sirf insanlarla ugrasmamak icin dua ediyorum kira evi zor.

Biz bi ev baktık geçenlerde adam diyor ki suriyeli iseniz kurt iseniz vermem oyle olmadığımızı gördüğü halde bunu ustune basa basa dedi. Sigara içiyor musunuz diy soruyor bir de neymiş karısının astimi vsrmis balkondan sigara kokusu rahatsiz edermiş sanki kiraci degil kendine gelin ya da damat seçiyor çok acayipler ya.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu

381,145 soru