0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar eşimin ailesinden yana sular yeni duruldu gibi kendimi artık uzmeme kararı aldım burda baktim yine konular ayni kaynana akrostisleri vs içimdeki devi uyandırmayın :D

Hani hint dizilerinde kizla erkek bakisiyor ask sahneleri var ya gecen gozume takildi bi an kizla oglan bakisiyor icimden diyorum bosver kız ailesi vardir o kadar psikolojim bozulmuş siz düşünün :ermm::D

Aman boşverin sizde bee kendi hayatınıza bakin ne kendimizi uzdugumuze degiyolr ne günahlarını aldığımiza biz bize yeteriz :))<3

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim uyuyan dev uyandı bile sabahtan beri kayinvalidemi çekiştiriyorum
tarafından
Valla benim hiiç niyetim yok sinir krizleri geçirmeye inşaallah boyle devam ederim rahat olmak gibisi yokmus ya insan kendini yiyip bitiriyor vallaha
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Bende tam takmiyorum diyorum cidden o ara  bi umursamiyom sanki inadina yapar gibi yine bi laf bi soz duyuyom canavar uyaniyoo ben mesela artik gorusmeme karari aldim.. zorladilar iice sabrimi simdi onlar dusnsun.. zaten ogluma ismini koymayarak kayinbabam ilk darbeyi yapmistm
tarafından
Aman görüşmemekle bitmiyor ki canim ben esimin halaları ile gorusmuyorum da noluyor yine bir ton kavga ettik. Ben görüşmüyorum o gorusuyor sorun sorun sorun aman saldım artık bende bosa nefes tüketiyoruz
0 oy
tarafından
Sen umursadıkça bilerek yaparlar umursamamak en güzeli
tarafından
Aynen ya umursamamak en güzeli bazen başaramasak da
0 oy
tarafından

ahahahaha :D:D:D

bırak o dev uyuşun kız valla 

tarafından
ezilen olur altinda neme lazim ahahaha :)))
tarafından
Demi ama :)))
tarafından
bana bazen geliyorlar o zaman herkes gülüyor kenara geçip ses etmiyorlar :)))))
tarafından
Bana artik gelmiyorlar sukur gelmesinler de ya keskin sirke kupune zarar sonra istahim kaciyor sonra yemek yiyemiyorum sonra sütüm azaliyor vs vs mideme de kramplar giriyor yazık bana :))
tarafından
ahahaha:))) alemsin valla

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 264 göst.
5 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mheser22 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 496 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 382 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

381,388 soru

11,418,074 cevap

34,973 kullanıcı