0 oy
387 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (278 puan) tarafından
Arkadaslar ya ben cok kararsizim gunlerdir arastirmadayim hatta istadan  https://instagram.com/muhendisinoglu?utm_source=ig_profile_share&igshid=7c2tyqawr8eb takip ediyorum inceliyorum ama sizede danismak istiyorum ilk bebisim ve hangi marka sampuan pisik kremi yag olarak goz yakmayan zararli olmayan ne kullanyosunuz acaba yarn alisverise cikcam ve kolay bulunabilen bimde 101 de bulabilcegm bisi olsun lutfen  

38+4

6 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından
Ben farmasinin sampuan ı kullnyrm çok memnunm
(278 puan) tarafından
Farmasini mi peki goz yakma olasiligi filan yok demi
(247 puan) tarafından
Yok cnm goz yakmıyor Bn hem bebek kolanyasnı hem sampuanımı kullanıyorum çok memnunum bitkisel hiç Bi kat kimyasal alkol yok
(278 puan) tarafından
Heryerden bulabilyomuyuz yoksa sadce net sitelerindenmi sparis veryoz
(247 puan) tarafından
Farmasi yapan birinden ala bilirsin cnm bnm annem yapıyor hatta annem almıştı onlarıda ilk kutularım dha ama bitince alcm güzel çünkü sende üye olup sipariş verebilirsin
(6,136 puan) tarafından
Şimdi arkadaşların ve çevrenin çoğu farmasi yapıyor canim bulmakta zorlanmazsin
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım çok araştırdım mustelanin sampuani ve yağını kullanıyorum a 101 de felan yok ben de n 11.comdan sipariş ediyorum imkanın varsa sende sipariş edebilirsin ordan gerçekden çok iyi ve instegramdan varsa muhendisinoglu sayfası var bı kimyager baba ürünleri inceliyor ben sağlıklı bir çok ürün var ben mustelayi seçip aldım başka markalarda var ve pişik kremi olarak Bepanthol kullanıyorum 
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Ben başta iyice araştırmadan dalin marka şampuan yağ ve pişik kremi almıştım ama sonra biraz araştırınca artık dalin almaktan vazgeçtim. Banyo yaptırırken de sadece şampuan kullanıyorum sabun da almadım bebek losyonu da almadım arada bi yağ kullanıyorum sadece. Artık araştırmalarım sonucunda e bebeğin kendi markası olan baby me şampuandan alıyorum içinde zararlı kimyasallar yok ve fiyatı da uygun 750 ml 15 liraydı yanlış hatırlamıyosam. Pişik kremi de bepanthol aldım. Yağ almadım daha alınca bübchen alacam :)

0 oy
(929 puan) tarafından
Bende çok araştırdım herkes onun içinde alkol var bunun içinde bilmem ne var herkes farklı bişey söylüyo en sonunda sebamedin aldım bakalım nasıl görücez artık
0 oy
(278 puan) tarafından
Arkadaslar hepiniz sagolun bugun gittik kaynanamla civilden dalinin goz yakmayan sampuanini aldik ve durunun sabun tozunu aldik sizin dedigininiz farmasinin bulamadm kaynanamda bunu kullan dene farmasinin bulunca onu alirsin dedi 
(845 puan) tarafından
Canım farmasiya kendin de üye olup alabilirsin ben kendim üye oldum öyle yapıyorum mesela tüm ihtiyaçlarımı ordan alıyorum hem daha uygun alıyorum
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben de detaylı araştırma sonucunda mustela aldım her şeyi. İlk dogdugu zamanlar hassaslar önemli sonradan ne kullanirim bilmem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
18 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,880 cevap

34,840 kullanıcı

...