0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından
Kızlar bizim apartman müstakil gibidir 5 hane var 2si akraba 3ü kiracı herkesde çalışır dün asansöre bindim pat diye kaldım yarım saat sesimi duyuramadım aklıma neler neler geldi burda sancım tutsa naparım ya nefesim kesilirse diye cok kötü oldum bagılıcam diye 37 haftalığım bu arada allah bidaha yaşatmasın 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tek binemem hayatta kapali yer fobim var kalabalikla binsem bile kalbim yerinden cikacak gibi oluyo
(370 puan) tarafından
Öyle bişe yok bende ama ya kimse bulmaz beni diye korktum
tarafından
Tek binme bidaha gecmis olsun bi korku yasamissin
(370 puan) tarafından
Saol canım öyle yapıcam artık:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde ay i.apartmanda herkes çalışıyor bende 34 haftalıkken kalmıştım allahtan telefon cekiyodu eşimi aradim.kapiciyi aradı çıkardılar ama çıkana kadar aklıma neler geldi
(370 puan) tarafından
Telefon normalde çekiyodu ozaman çekmedi ay hiç sorma insan neler düşünüyo belkide burda ölücem bile diye düşündüm
tarafından
Öyle kuzum aklına her şey geliyor insanın
0 oy
tarafından

Ben asansörden öyle bi korkuyorumki bende panik atak var bide bikere kaldımda az kalsın ruhumu teslim ediyodum birinci hamilelikde o asansörde dokunmatikliymiş bilemedim anneme bina temizliğinde yardım edeyim dedim asansörün aynasını silerken kapandı kapı ayyy allah ım yaşatmasın bidaha 

(370 puan) tarafından
Cok kötü gerçekten ya mezar gibi kapalı kutudakalıyosun elektrik falan gidiyo ayyy
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim
(370 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun canım  dikkat  et yanlız binme bence bundan sonra 
(370 puan) tarafından
Bundan sonra binmicem canım zaten 37. Haftadayım doğuma kadar merdiven cıkarım doğuma faydası olur
(12,264 puan) tarafından
Aynen canım Sağlı kla  sıhhatle  gelsin  yavrun ❤⚘☺
0 oy
(640 puan) tarafından
Kız çok geçmiş olsun dikkat et tek binmemeye çalış bende çok korkarım asansörden 
(370 puan) tarafından
Saol canım artık mervinle cıkıcam zaten 3 kat bişe olmaz
0 oy
tarafından
Benm en buyuk fobim:(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay canım ya çok üzüldüm geçmiş olsun benimde asansör fobim var tekken binmem bir iki kere tek bindim aklıma neler geldi neler :(
(370 puan) tarafından
Benim yoktu ama artık benimde asansör fobim oldu :)
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim
(370 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim kim bilir nasil korktun ee sonra nasil ciktin peki
(370 puan) tarafından
Birisi girdi apartmanada allahtan girişte kaldım hemen o açtı şarteli
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Cok gecmis olsun yaaa 
(370 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Off cok hecmis olsun kuzum ben o konuda cok sansliyim esim esim asansorcu kayinlarim asansorcu kayinbabam asansorcu esimin amcasi oyle oyle asansorcu kalsam yani ariyacak cok insan var ayrica onlar yanimda konusa konusa asansorcu oldum diye bilirim 
(370 puan) tarafından
Canım o konuda asansörcü olman bişe değiştirmiyo :) içerdeyken telefon zaten çekmiyo sende içeriden bişe yapamazsın anahtarsız yani dışardan müdahale şart:)
tarafından
Yok kuzum bagzi asansorlerde cekiyor relefon o yuzden dedim
(370 puan) tarafından
Çalışırken çekiyo ama aksilikya o zaman çekmedi neyse allahım bidaha yaşatmasın :)
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ay canım çok çoook geçmiş olsun o duyguyu çok iyi bilirim 7 ay öncesi bende kaldım hemde 2 saat 20 gün vardı doğumuma haziran ayıydı baya sıcaktı bağırıyorum çağırıyorum asansörü tekmeliyorum kimseden ses yok bizimde daire herkes çalışıyo bina yeni asansörde telefon var arıyorum açan yok eşim işte kayinvalidem kayınbabamla bana süt yollamıştı aşağı indim sütü aldım bindim asansöre bastım düğmeye gitmiyo kayinbabamda hemen arabaya binip gitti rahatsız etmemek için uyuyodum zaten aradı kızım süt getirdim diye öyle indim bide aşağı telefonumuda almadan sütü alıp çıkarım diye tam 2 saat o sıcakta öyle ağlaya ağlaya bekledim terden sırılsıklam olmuş halde en son bagirmaktan yardim istemekten yorulup asansörün içine oturup kaldım kendimi teselli edip çünki her streste aglamada bagirmada karnım kasiliyodu kızıma bişey olucak diye de korktum en son bu böyle olmaz yakında anne olacaksin kızını korkutma strese sokma kızım dedim içimden sakin olup kızıma şarkı söyledim karnımı okşayıp sevdim korkma annem çikicaz annen yanında dedim cidden sakinleşti tabi o aralarda eşimin mola saati olduğu için 50 defa mi ne aramış kaynanam arayıp durmuş kayinbabam aramış bişey oldular düştü doğum falan mi diye kayın babam geldi binanın yedek anahtarı vardı açtı kapıyı ben tabi kapı sesini duyar duymaz imdat diye bağırmaya başladım o şekilde kurtuldum ardından acile gittim kızıma bakitmaya hemşirelere anlattım noldu diye sordular onlar bile korktu benim başımdan da geçti cnm yani uzun oldu ama 
(370 puan) tarafından
Ayy canım benim seninki daha kötü olmuş iyiki bişe olmamış birde yazın. Ben allahtan yarım saatte kurtuldum okurken dahada korktum binmicem bebeğimi doğurana kadar 6 yaşında oğlum var o aşırı korkar böyle şeylerden allahtan o yoktu yanımda
(1,134 puan) tarafından
Aynen cnm daha kötü ya 2 saat gebe halimle son 20 gün falan vardı sıcak bi yandan zaten hamilelikte kan basıncı yükseliyo sıcak basiyo bide sıcağı seven biride değilim allahtan bişey olmadi acilde kalp atışlarını dinlediler hemşirelere bile anlatınca ay sus cnm tmm biz bile bunaldık yaşadık olayı anlatma dediler o derece sende eğer asansöre binersen cep telefonunu almadan binme bana ders oldu artık her zaman yanıma aliyom eşimde kızdı baya zaten tekken binme asansöre biniyosanda telini yanına al diye
(370 puan) tarafından
Canım telefon vardı ama ne fayda çekmiyoki :(
0 oy
(864 puan) tarafından
Ya canm kıyamam telfn cekmedimi oradakilere de söyle de asansörde kaldm diye 
(370 puan) tarafından
Yok canım çekmedi aksilik
(864 puan) tarafından
Ya tüh dikkatli ol cnm

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 439 göst.