0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Neden bebekler kumandayı bu kadar seviyorlar yaa bilen biri varmi

17 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

En İyi Cevap
❤❤⚘❤❤❤❤⚘❤❤❤⚘❤❤❤⚘❤❤
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Tuşlar ve üstündeki rakamlar hoş geliyor canım gözlerine o yüzden
0 oy
tarafından
ah bi bilsem videolari var yurutecteyken kanepede ki kumandayı alma çabalarıni gorsen :) simdide hep onun elinde bide babamdan kumandaya vurmayı ogrenmis tv tv ye tutuyo degismiyo diye kumandays vuruyo olmuyo yerw vuruyo :) izinle kanal degistiriyoruz:)
(3,769 puan) tarafından
Valla ben tv izlemem pek hani zaten izlemek istesemde genelde izltmior zaten ole kumandada her dk elimde olmaz nasıl bukdr seviyor bemim kız anlamiorm
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım bunu yıllar önce biryerde okumuştum. Çocuklar yetişkinlerin kullandığı araç gereçlere daha cok ilgi duyarlar. Örneğin kumanda, telefon  ya da gün içinde eline en çok ne alıp ne ile ilgileniyorsan ona çok cazip cezbedici geliyormuş.
tarafından
evet xok mantikli canim
0 oy
tarafından
Ayyy bnde sadece bizde var sanıyorum o kdr dikkatini çekiyor ki anlatamam ya 
(3,769 puan) tarafından
Valla ben tv izlemem pek hani zaten izlemek istesemde genelde izltmior zaten ole kumandada her dk elimde olmaz nasıl bukdr seviyor bemim kız anlamiorm
0 oy
tarafından
Oyuncağını versen o kadar ilgilenmiyorlar :) 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ay kız benim oğlum da bayılıyo kumandaya ya :) 
0 oy
tarafından

Benimki pil takmaya çalışıyor bebek psikolojisi bunu gerektiriyor demek ki :D

(3,769 puan) tarafından
Valla ben tv izlemem pek hani zaten izlemek istesemde genelde izltmior zaten ole kumandada her dk elimde olmaz nasıl bukdr seviyor bemim kız anlamiorm r3emen defalarca kez knstm soluorm kiziorm ama yok yok:))
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Buyuklerin elinden dusmeyen ya tl ya kumanda o yuzden kiymetli bsy saniyolardr
0 oy
(798 puan) tarafından

Senin elinden düşmediği icindir:))bizimki ondan sevior.

(3,769 puan) tarafından
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Valla bende çözemedim aylardır onunla oynuyo bide saklıyo bütün gün evde kumanda arıyoruz sonra bi anda çıkartıp getiriyo :D

(3,769 puan) tarafından
Valla ben tv izlemem pek hani zaten izlemek istesemde genelde izltmior zaten ole kumandada her dk elimde olmaz nasıl bukdr seviyor bemim kız anlamiorm Valla bugün durmuyor kafayı yiyecfm
0 oy
tarafından

Kumandayı sevmeyen var mı canım :D

Benim bile elimden düşmüyor :woot:

(3,769 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Bizim elimizde görünce merak ediyorlar telefonu felan da öyle bana göre oyle
(3,769 puan) tarafından
tarafından
Benimkide sever bbasi felan izlerken hemen kumandaya gider telefona gider bende hiç izlemem
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ahahah bende bir tek benim böyle sanıyordum :P

(3,769 puan) tarafından
Yook kız yanlız dglz:) valla beni. Kizin elinden zor kaliorz hersyden bi süre sonra bıkar ama kumandadn bıkmıyor
(2,067 puan) tarafından
Oyyşşş ben elime aldığım da eğilmeye çalışır ve direk gözü televizyona gider birbiriyle alakalı olduğunu biliyor artık :) :)
(3,769 puan) tarafından
Maşallah melegime :) şimdiki ccklr çok zeki
(2,067 puan) tarafından
Hemde nasıl :)
0 oy
tarafından

Ayy evet neden ya. Kosuyor kumandayi görünce :D

(3,769 puan) tarafından
Sorma valla hersyden bıkar bi süre sonra ama ondan skllmadi")) zor alıyoruz elinden:)
0 oy
tarafından
Bende çok seviyorum :)))
(3,769 puan) tarafından
Korumakla elindennalmaya clsmkla geçiyor sevmiorm artık:))
0 oy
tarafından

Bende daha bunu anlamadım,yigenim sürekli telefon gibi kulağında tutuyor ☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 715 göst.
29 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde 2 paşa annesi ♡♡ (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,566 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 516 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selma&furkan (970 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,528 cevap

34,966 kullanıcı

...