0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu aralar salgin var sanirim hic iylesmeyen oksuruk ates var 2 haftadir cocuklar perisan oldu yok bi geciyor gibi gecesine yine ates  cok yoruldum artik lutfen dua edermisiniz butun hastalara şifa bulsunlar icinde benim yavrularim sifa bulsun insallah:'(

9 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Cokngevmisnolsun ayninseykeri yaşadık inan 2 çocuk birden ateşlendi  eşim ben ve büyük oğlum baktık  

2 haftadan falza oldu ama oksuruyur  lar

Limonu 4 de böl  üzerine tuz ve  karabiber  sık yedir çocuklara 

Öksürüğü iyileşmesini hızlandırıyor  geçmiş olsun canım 
tarafından
Cok sagol canim limonata yaptim bugun bende surekli iciriyorum limonuda denerim insallah :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben suan oyleyim yataktan cikamiyom
tarafından
Rabbim sifa versin ilaclar bitecek hala ara ara cogaliyor :(
tarafından
Kiyamam ya ben onlara cok gwcmis olsjn
0 oy
tarafından
geçmiş olsun canim
tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Amin amin inşaallah ya 2 aydır çekiyorum bu durumu valla size de çok geçmiş olsun 
tarafından
Sanada cok gecmis olsun kuzum
0 oy
(52 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim bebeğimde bronşit oldu çok öksürük oluyor ateşle başladı
tarafından
Domuz gribi falan salgin diyorlar ayy valla tedirginim bi turlu gecmeyincede :((
(52 puan) tarafından
Allah korusun canım benm doktorumda gripli kimseye yaklaşmayın dedi çabuk atlatır kuzularımız inşallah
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok gecmis olsun rabbim sifa versin
tarafından
Amin canim sagol
0 oy
tarafından
Allah sifa versin kuzum biz bu halimizle dayanamıyoruz rabbim yardım etsin biran önce iyilessinler 
tarafından
Amin canim amin annelik iste belki siradan bisey ama akluma hep kotu seyler geliyor :(
tarafından
Öyle kuzum biliyorum allah yardımcın olsun korkma salgın var ve çok ağır geçiyor inşallah düzelirler bir an once
0 oy
(3,149 puan) tarafından

O salginin adi infulenza 3 çeşit türü var güncel adıyla domuz gribi 

Benim yavrularımda aynı biri az toparladi bu günlerde 
tarafından
Antibiyotikmi kullandin canim kullaniyorum ama biraz iyi oluyorlar uykuya dalinca yine hasta kalkiyorlar
(3,149 puan) tarafından
Evet ikisi de antibiyotik kullanıyor bebek olduğu için atlatamıyor küçük oğlum
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Canım doktora götürdün mü. Eğer salgındansa onun bi ilacı var o çok işe yarıyor böyle evde zor 
tarafından
Goturdum canim 3unede antibiyotik basladik ama yok yani iyilesmiyorlar bi turlu o.ilaci biliyorum ama kafamda soru isarwtleri var

İlgili bir soru bulunamadı

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...