0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
Ya kızlar derdim bitti sandım daha yeni baslıyomus uff sutum yok bide meme ucum da yok pompa kullanıyom daha doğrusu kullanamıyom ya canm cıkıyo sanki dun gece ilk defa yapdım bi damla su cıkdı baska bi sey yok bide cok acıyo yaa napa bilirim nasıl acıtmsz ki  ilac önerdi doktorum mama mecbur veriyolar bebryme ama isdemiyom sutum olsa asla vermemde isde ne yapayım kızlar yardımmmmmmmmmm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyice oturduğuna emin ol pompanin ve emzirirken bebeğini tahin varya tahinin üzerindeki yağı her emzirdikten sonra sur ben baştan beri sürdüm yara olmadı yoksa canın çok yanar ve doğru emzirdiginizden emin olun yanlış emzirme de yara yapar yada zeytinyağı sur kesinlikle yap yara olmasın 
tarafından
Tahin pekmez ikilisi hiç duymadin mi kız :)
(590 puan) tarafından
Pekmez var burda tahin bilmiyom arasdırcamm》》
tarafından
Anladım canım bulursun inşallah bulamazsan zeytinyağı sur benim ki öyle geçti valla krem falan hiç fayda etmedi inşallah geçer ama doğru emzirdiginizden emin olun yanlış emzirme de yara yapar onu da diyeyim canım ve pompayi iyice yerlestir hava almasın ki süt gelsin muhakkak sen canım acıyo diye cekemiyorsun pompayi bende öyleydim çünkü az sabret hepsi gecicek biraz sabır belki ağlaya ağlaya vericeksin memeni ama dayan hepsi geçecek benim gousum çok yara oldu çok acıdı ağlıyordum emzirirken yani ama ilk baştan sur ki acimasin allah sana bagislasin yavrunu
(590 puan) tarafından
Canım benim cok sagol bilgilerincin inseallah iyi olur Allah sanada bebisini bagıslasın canm benim
tarafından
Saol kuzum önemli değil
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Göğsüne masaj yap bol bol su iç pekmez şerbeti ve susam yer ilk başta pompa çok can yakıyo 
(590 puan) tarafından
Tmm canım benim cok sagol hastanedeyim daha eve gideyim yapcam dediklerini
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Sütün 3 gün içerisinde gelir sakın ol canım 
(590 puan) tarafından
İnseallah canmm ilac kullanıyom gelsin diye
0 oy
(247 puan) tarafından

Elektrikli al cnm Bn oyle kullanıyorum daha dur bismillah yolun basındsn

<3Şimdi görüyorum dogum mu yaptın hayırlı olsun cnm saglıkla buyut inş <3

(590 puan) tarafından
Canım kendi sıkanın aldım evt canm 20 subat sezeryan oldum sagol bitanem❤
0 oy
(247 puan) tarafından
Zeytin yağına tuzda koy cnm ıyıce karıstr o tuz erisin her emzirdiktn sonra sür biraz yakıyor ama hemen faydsni goruyorsun 
(590 puan) tarafından
Ayy tuz yakmazmı kızzz
0 oy
(905 puan) tarafından
Once bu dus  sonra  cikinca gogsune masaj yap  hemen pompayi iyice  yerlestr haava almsn yanlardan snra cek bak sutun nasl geliyo 
(590 puan) tarafından
Aaa inseallah canm yaa yaparım eve gidim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 131 göst.
5 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
1 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,535 puan) tarafından soruldu

379,226 soru

11,351,792 cevap

34,822 kullanıcı

...