0 oy
1,123 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

30 yaşında  bir gorumcem  var 3 çocuğu var 

Kizim olduktan sonra  bir hâller  oldu

Deli gibi çocuk istiyor  

Ama eşimi  istemiyor niye yapmıyor anlamadım  

Annesine gelince BENIM  kızımı  sevmeye geliyor  :woot:

Ama kafayı yemiş  gibi davranıyor  ver emzireyim acıkmış dediğimde  açılmamış  elleme  

Seni sevmiyor beni seviyor  

Ona bakma bana bak diye gerzekce  şeyler söylüyor  seviyesi  benim le denk olmadığından  tartışmak  istemiyorum  

Ama sınır olmuyur  da değilim  

Akıl verin  

Geçmişte  bana  çok zararı   olan biriydi  şimdi ise iyice  sapıttı 

19 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kafasi govdesine agir gelior heral bu kiskanc insanlari anlayamiorum gercekten benim eltimde oyle iki cocugu var bir kiz bir erkek daha ben ilk cocuguma gebeyim gozu bende cok goruor heral bana bir cocugu Allah islah etsin ne diyelim herkesten uzak durmak en iyisi ben oyle yapiorum be kaynana ne gorumce ne de eltilerle cok sanimiyim hep mesafeli davraniorum 
(12,264 puan) tarafından
Güldürdün  beni okurken ☺☺☺☺:))))))  bende araya mesafe  koydum canım da bebek doğdu doğalı  coştu  habersiz  geliyor  oturuyor
(5,913 puan) tarafından
Gereksiz insan iste :S
-Reklam-
+1 oy
(3,769 puan) tarafından

Bebeğini onunla sakin yanlız brkma 1saniye bile ne edecgi belli olmaz.. verme ccgunu ona mümkün olduğunca saplanrti halinegetirrse işiniz iş olur:(

(1,826 puan) tarafından
Bı dk ya bu kadın halası dgıl mı o nasıl soz napabılır veya neden yapar yapmayın gunahını almayın
(3,769 puan) tarafından
Ben anlttklrndn dolayı hsswttgmi söledim vw halası malasi gark wtm3z bu zaman da insanın babası neler yapıor insana
(12,264 puan) tarafından
Halasi canim ama.kıskançlık  insana herşey yaptırır  
Ben de aynı düşüncedeyim  
Günahını  almam ama tedbirinde elden birakmam
(12,264 puan) tarafından
Geçen kaynima diyorki  sana benziyor  de bana kaynımda dedi ne alakası var sana benzemiyor  
Kaynımın üstüne  yürüdü
 bana benziyor   aynı sen deyin diyor  normal  mi bu
(3,769 puan) tarafından
Aynen bacım bende ole demek istedim
Bir evlat kolay büyümüyor kimse kbkmasn
+1 oy
(1,422 puan) tarafından
Ay çok komik ya kıskançlığını bu kadr çok belli eden insanlara çok gülüyorum sende yap bı tane gorumcecigim de gül.gec canm belli ki biraz problem bı tip
(1,422 puan) tarafından
Yok artık onun kızı mi yok ne bu düşkünluk
(12,264 puan) tarafından
Iste  anaları normal degildegilki kızları  da saglam olsun düşkünlük  değil  inanmıyorum
(1,422 puan) tarafından
Senin koca iyi çıkmış o zaman bunların arasından :D
(12,264 puan) tarafından
Ahahah evet bende  bazen diyorum  iyiki adam sağlam diye ama bazen onunda eşref  saati  tutuyor; )))
(1,422 puan) tarafından
O kadr olur canm o hepsinde var :)
+1 oy
(1,065 puan) tarafından

Görümce görmiyim seni ömrümce de :D

Çatlakmı ne  görgüsüz  kıskanç fesat   hiç sevmem yası ile ağzı aynı ayarda olmayan insanları  yani yaşı gibi  davranmalı biri azcık  ağır olur kadın dediğin cıvıklık bu kadar  gıcıklık bi bayana yakısmaz    bnde görümceyim yasım 33  yeğenim var ama hiç doğdu doğalı  ne fesatlandım kıskandım nede gelinimize vöyle saçma s.alak seyler söyledim ne demek seni sevmiyo    annee o anneee hey allam :angry:

(12,264 puan) tarafından
He vallah azına sağlık kuzum ❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘yenin le harekeleri  küçük  çocuk  gibi böyle hayretler  içind e izliyorum  onu
+1 oy
tarafından
kiskancligin bu kadari da pes dedirtti yani mesafe koymaya calissan ?
(12,264 puan) tarafından
Mesafe  koydum canım  da bebek  dogdudugundan  beri kendi kendine  kaldırdı  
Kaç aydır peşimde  evime gel diye gitmedim  uzak diye gelip alırım  arabayla  diyor  
Heee dedim her seferinde birşey bahane edip gitmiyorum  sma.kendisi  annesine gelince  hemen  dibimde bitiyor  altlı  üstlü yüz  kaynanamla
tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim
0 oy
tarafından
Kafayi bozmus belli ki
(12,264 puan) tarafından
Kiz gercekten vallahi eksigi var fazlası  yok deli gibi hareketler
tarafından
Haha bi hastaneye goturun☺️☺️
0 oy
tarafından
Kafada var helarde onun
(12,264 puan) tarafından
Yanlız değilim  demek eşime dedim kafayı  yemiş seni kardeşim diye  işine gelemedi tabi o ayri://
0 oy
tarafından

Senin bebise aşık olmuş , görümcek ☺☺❤☺

(12,264 puan) tarafından
Amannnn ALLAH aşkına allah'a yakın bana uzak  bide bana emzir  uyut  gene gelicem diyor
tarafından
Emrin olur deseydin ☺☺☺ istersen gel bizde kal deseydin ☺
(12,264 puan) tarafından
Heee hee dedim gitsin diye
tarafından
Neyse ki gitmiş ☺☺☺
0 oy
(65 puan) tarafından
Bunlar hep kıskançlık belirtileri :)
(12,264 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor ama bu biraz daha fazla  gibi geldi
0 oy
tarafından
Ne yapman gerektiğini en iyi sen bşlirsin bence :) 
(12,264 puan) tarafından
Ben ne yapcağını sasridim  gorsen hak verirsin  canım
0 oy
(481 puan) tarafından

Kız onunda mı üç oğlu var kızı mı yok niye aminemizi kıskanıyo kıskanç :D

(12,264 puan) tarafından
Hayır canım 2 kızı 1 oğlu var hatta dedim yap bir tane belki oglun  olur 2 kız 2 oğlan olsun  nr güzel die
(481 puan) tarafından
Daha ne işte yeterince varmış daha neyini kıskanıyo büyütsün onları yeter yani
(12,264 puan) tarafından
Sorma kız mart kedisi   diyordum  3 sene içinde 3 tane  çocuk  yaptı en küçüğü  ilkokula yeni başladı  ozleedi sanirim
0 oy
(86 puan) tarafından

Çocuğumu ben ne zaman istersem o zaman kucağına alırsın onun anası benim kendi doğurduklarını al kucağına derdim ben olsam. Zaten kıskanç bir yapım var seni sevmiyor beni seviyor dicek ha bana söyleyeceği son şey o olurdu sanırım en nefret ettiğim şey annecilik oynayan akraba bozuntuları. Oracıkta hallediverirdim onun ağzını torba gibi büzerdim :D

(12,264 puan) tarafından
Aynen  yaaa annecilik  yapıyor oynuyor  daha doğru su
Zamanında  çok zararı  oldu bana yılan  biri kafası pislige  caliyir kaç kere eşimle aramı bozdu  
Önceden mücadele ettim ama şimdi hiç o kafada değilim adamı da bırakır  giderim
Çünkü eşim ailesine  çok düşkün
(86 puan) tarafından
Kimsecikler yokken hallet sende yalnızken söyleyeceğini söyle sonra herkesin içinde hiçbirşey olmamış gibi davran yakın dur kocanı doldurmaya çalışsa bile ikna edemesin yalancı konumuna düşsün aslında bunlar hep o yılanların taktiği ama madem bu kadar kötü niyetli sende sinsi davranacaksın yapcak bişey yok onlar söyleyip söyleyip ben ne dedim ki kötü bişey demedim deyip nasıl sıyrılıyorlar işin içinden sen de aynısını yap salağa yatan kazanıyor vallahi bak tecrübe ile sabit.
0 oy
(264 puan) tarafından
Kız benm görumcemde öyle kiskancc sevimsizz 10 yaşinda kizi var bu zamana kadar ikinciyi istememiş ben hamile kalinca kadinda bebek istyo hamileyim diye dolaniyo ortada ama tabi bebek yok 
(12,264 puan) tarafından
Amannnn seninkide kötüymüş  bacım bir anda bebek olunca  şuurunu kaybetti kadin
(264 puan) tarafından
Valla ya manyaklar
0 oy
(2,609 puan) tarafından

Aaa ver bebwgimii defol git deee birak cocugumu de ben olsam kafayi yerdim dokundurtmam yavrumaa :angry:

(12,264 puan) tarafından
***** saptal  hareketler her geldiğinde düşmemiştir  belki diyordum  ama her defasında ben bir daha şaşırıyorum
(2,609 puan) tarafından
Çocuklarida varmis neyin sevgisi bu normal degil verme al emzir bezini degis uyut esine falan solerse ablani hastaneye gotur de ellemesn bebegimi de
(12,264 puan) tarafından
Valla esim hic karışmaz  
Söyledim eşime eşim diyor  geçen bana g...t dedi sevinç  kafada  var boaz eski ben olsaydım dayaktan  gebermiştim  onu
Esim le 6 yaş var aralarında  
Durup dururken  eşime ne yapıyorsun  
Ğ.. t demis  dedim iyi oldu sana:))))
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Cok kiskaniyo ve belli ediyo abooo
0 oy
(4,540 puan) tarafından

Aaaa benim görümcemi anlattın kız elti olmayalım mı biz :O

(12,264 puan) tarafından
Ahahah eltim olmanı isterdim:))) canım ❤❤❤❤❤
(4,540 puan) tarafından
Benim eltim çok şanslı hamileyken aylarca işini yaptım doğumuna gittim bebeğine hep ben baktım banyosunu yaptırdım kendime ne alsam ona da aldım ailem bana ne getirse ona da getirdi daha neler nelerrrr ama o kıymetini bilmedi keşke senin gibi bir eltim olaydı
(12,264 puan) tarafından
Kız bunları yaptım hala da yaranamadıysan  samsun yok bacım eltiden  benim de bir eltim  var da var la yok arasında  acayip  birşey  onuda görümce  bulsa zaten aynı onun gibi
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Yegenı oldugundan belkı ekstra tatlı can geliyordur sımdı halası sonucta belkı cok guzel bı duygudur dogum yaptm ilk zamanlar bana da sanki herkes cocugumu elimden almak ıstıyo gibi mnyakca bi dusunce his gelmstı gectı cok sukur kimseye sevdirmek ıstemıyodum belkı seninde oyledır 
(12,264 puan) tarafından
Kız 15 senedir  içlerindeyim  ciğerlerini biliyorum  
Diğer oğlanlarda öyle yapmadı
0 oy
(4 puan) tarafından

Seni aşırı kıskanıyor belliki :P ona birşey diyipte seviyesine düşme derim fakat çocuğunu onunla tekte bırakma bence

(12,264 puan) tarafından
Kız dermiyim  geldim geleli kisakniyir   beni adlarımı giyerdi biz aynı evde oturuken  parfümümü  sıkardı  nişanlısına  da abim aldı bana derdi
Yanlız bırakmam  kız ALLAH  korusun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 392 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 944 göst.
1 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 485 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

378,942 soru

11,342,734 cevap

34,808 kullanıcı

...