0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (820 puan) tarafından
Canlar 18+1 gunluk hamileyim 3.cocuguma bi oglum bir kizim var buda kizmis bugun kesinlesti elhamdulillah hastaneden dondum kaynanam acti kapiyi direkt naptin ne ettin demeden cinsiyetini sordu kiz dedim aradan iki saat gecti yorgundum uyudum esimde gececi oldugu icin oda uyuyordu kapiyi caldi actim neyse icime bi kurt dusurdun gercekten kizmi diyor yalana borcummu var yada evladimdan acizligimmi dedim kiz ozaman bidakine erkek olur diyor bende ben birdaha dogurmam eltime soyle onun 3 kizi var o calissin erkek dogurmaya dedim herkese bir baski halinde eltime erkek olur diye diye 3 tane dogum yaptirdi ama ben cahil degilim veren Rabbim ve hamd olsun ben cok mutluyum bu konuda❤O gidince esime dedim birdaha annen bebek hakkinda konusmasin yeter artik hamile kaldim kalali aman vermedi bana diye diyecegim oki evlat evlattir onun tirnagini bulamayip arayan var Rabbim herkese bu guzel duyguyu nasip etsin insAllah

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kaynanana akil fikir versin. Saglikla kucagina al.
(820 puan) tarafından
Amin canim sagolasin insAllah Rabbim olmayanida sevindirsin❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu kaynanalar yokmu kaynanalar atılmalı kaynar kazana ☺:D

(820 puan) tarafından
Yok kiz cani degilim rahat biraksin yeter valla zaten faydasi yok bari strese sokmasin:))
tarafından
Allah yardmcn olsun canm Kaynanada akıl fikir versim
(820 puan) tarafından
Amin canim amin bozuldu boyle ne bileyim sanki kendi cocugu ben ve kizim cok sevindik valla❤❤❤
tarafından
Takma kafana canm saglıkla kucağına alırsn İnşallah
(820 puan) tarafından
Amin canim amin❤
0 oy
(1,639 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar doyumsuz zaten hem kızın hem oğlun var bir daha oğlan isteme bekleyişi neden ?
(820 puan) tarafından
Valla anlasam canim bende bilmiyorum inan 3 de kiz olsa aklimdan gecmiyor ya Rabbimin gucune gidecek diye korkarim ben vermisya elhamdulillah demeyi bilmeli insan
0 oy
tarafından
Kayanın ağzın ortasına çakasım geldi 
(820 puan) tarafından
Valla canim sorma benim anlam veremedigim erkek olunca ne oldugu Rabbim hayirli evlat nasip etsin kendi hep kizlarindan memnun lakin erkek istiyor
tarafından
Kendi yapsın ozmnn
(820 puan) tarafından
Ahahahah kiz Allah emi kendinin 4 oglu var bende dedim zaten hangisinin faydasi var:)) Dogru dedin diyor birde
0 oy
(246 puan) tarafından
Kiz ayni benm kaynanam benim ve iki eltimin de ikiser kizi var neler edyo bize bi gorsen korkumuzdan cinsiyeti soyliyemiyoduk kiz deyince kiziyodu anan gibi hep kiz getiriyon dyodu bna neler neler bi bilsen ama senin bi oglun varmış zaten niye bukar oglan sevdasina dusuyolar anlamiyom tm gonul bu hangisi olmayinca gonul ondan da istyo ama hayrlisiysa olsn 
(820 puan) tarafından
Valla gulum bir bilsem ah ah ben lafini veriyorum zaten  esimde soyledi kizdi kackere ama ne bileyim Rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin bak evlat ayirdim asla yapmam ama ben kizimi daha cok seviyorum ne biliyim simdiye kadarda su olsun bu olsun demedim yeminle korkuyorum Rabbimi gucendirecem layik gordu verdi ben nankorluk yapiyorum diye Rabbim islah etsin artik diyecek bir kelimem kalmadi
0 oy
(864 puan) tarafından
Hayırlı olsun canm benim kaynanayi boşver o konuşsun dursun eski kadın ne desen boş 
(820 puan) tarafından
Sagolasin gulum Rabbim kucagi bos olanlarida en kisa zamanda sevindirsin insAllah
(864 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(820 puan) tarafından
Amin sagol canim insAllah
(864 puan) tarafından
Ne demk cnm
0 oy
(98 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin böyle insanlara, cahil kadın ya:angry:

(820 puan) tarafından
Amin canim amin islah etsin demekten baska birsey bilamiyorum bende
0 oy
tarafından

İçime kurt düşürdün ne ya ,

Veren Allah , insan şükür eder ,kadının mantığına bak ...

(820 puan) tarafından
Kurtlar kemirsin ne diyim kizim dogsun hele bi Allah kerim sevdirmeyecem boyle dediydin diyecem
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Nefret ediyorum bu insanlardaaaaan. Nefrettttt. Bana da eşimin halası kiz mi erkek mi dedi doktor ilk kız gibi dedi. Bende kız dedim tüh kardeşimin soyu durdu mu dedi. Çıldırdım deli oldum kafayı yedim eşime söyledim. Esimde aradı benim soyumun derdi sana mı düştü dedi. O kadar kinleniyorum ki bu laflara
(820 puan) tarafından
Terbiyesiz kadin olmasin bakalim o soy neyle yuruyecekmis bunun gibilerine hadlerini bildirip bidaha muhatap olmamak gerek
(2,575 puan) tarafından
Ya eşim kız cocuklarina o kadar düşkün ki keşke hepsi kız olsa der. Çok seviyor. İki gelini var her hamile kaldıkları zaman cinsiyet öğrenene kadar melek gibi. Ta ki cinsiyet kız olduğunu duyuyor yine doguramadinizmi kız diye dövdürüyor gelinlerini oğullarına. Böyle bi zihniyet aklıma geldikçe kafayı yicem ya
(820 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsin ne kadar gunah ya Allahda onlara cocuk layik goruyor iste:(

İlgili bir soru bulunamadı

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,826 kullanıcı

...