0 oy
669 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle dün ufak bi sebepten çok ağır kavga ettik sabah işe gitti telefonda da laf sokmalarimiz devam etti tabi işten geldikten sonra ikimiz de gülüstuk ama hâlâ laf sokmalar devam neyse ben içeri geçmiştim yanima geldi sarıldı falan özür dilemicek mısın dedim suçlu sensin dedi değilim kalbimi çok kırdın dedim ben öyle deyince başka odaya geçti sarılmayı bıraktı sonra telefonuna baktım benim fotoğrafım vardı onu kaldırmış sadece kızımızın fotoğrafını koymuş şimdi o içerde ben yatak odasında yanına gitmeli miyim gitsem bak bak geldi hemen affetti olucak gitmesem ben bo adım attım o gelmedi olucak 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Karı koca arasına giresim gelmedi ama biraz sakinleşince daha sağlıklı düşünürsünüz 

tarafından
Çok ağır laflar etti bende ona öyle çok kırıldim ama yapı gereği maalesef gülen ni insanım esimi görünce ciddi duramıyorum o gülünce gülüyorum hemen bu sefer burnu surtunsun istiyorum ya
tarafından
Bende öyleyim valla 11 yılı geçicek halende öyleyim ne yazıkki küsemiyorum ama bu akşam biraz sakinleşirsiniz hiç olmasa yarın konuşursunuz ama ben olsam cenemi tutamam yanına gidip konuşurum durmadan sürekli hatalı olduğunu dile getiririm oda tamam tamam der dahada agrasif olurum susarım sabah olunca unuturum bende bu huyumu sevmiyorum
tarafından
Ay valla ayniyiz rahime abla bende öyleyim ne kadar haklı da olsam sinirli de olsam susmuyorum karşımda ki bikana kadar konuşuyorum az bi vakit geçince hiç bi şey olmamış gibi davranıyorum
tarafından
Hahaa geçer geçer merak etme azcık yüzüne gül hemen yumuşar cocuk gibiler o şimdi senden ilgi bekliyoda oyüzden öyle yapıyo sana
-Reklam-
0 oy
(557 puan) tarafından
Bence gitmelisin canim arada olur oyle seyler o gelmis sarilmis zaten bazen o bile bi ozur sayirlir :)
tarafından
Ya aslında öyle ama hep özürü benden bekleyen biri biraz burnu surtunsun istiyorim
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Bence git odaya ve birden saril ona bir daha birbirimizi kucuk seyler icin uzmeyelim de uzatmayin ♥️:angel:

tarafından
Azıcık daha burnu surtunsun bakalım:)
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Bence makaraya vur hadı affettim yaz obur odadan cilveli fotolar at :) 
tarafından
Dün 22 saat kizim kucağımda evde dolandım valla şuan ahmet abi gibiyim ne cilvesi : D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hayır kırıldı isne gitme hep aynısı yapar 
tarafından
Evet bende o yüzden istemiyorum burnu surtunsun istiyorum
(12,777 puan) tarafından
Gitme o zaman 1 2 gün bekle bidaha olur nasılsa n o gelir der yaptığı farkına varsin git patlat mısır al çay otur TV karşısına
0 oy
tarafından
Yani adam gelip sarilmis illa ozur dilerim beni affetmi demesi gerekiyor bazen davranislarda pismanligi gosterir keske bukadar uzatmasaydin evlilik bu bazen gormezden gelmek gerekiyor huzur icin
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Git tabikide rabbim bile sevmezmiş eşlerin küs yatmasını 
0 oy
tarafından
Affet gitsin bence uzamasın aman 
0 oy
tarafından

Sen niye gidion bırak o gelsin , biz mi hep bunların ayaklarına gidecez, 

Bırak sen gitme o gelsin ...

0 oy
tarafından

Lanet şeytana getir git canm o bı kere gelmiş yanına bı adım atmış sende uzatma git yanına şeytan karıştırıyor aklını ;)

0 oy
(119,598 puan) tarafından
Baristinizmi kiz
tarafından
Gittim yanına da konuşmadım hiç konuşmak için fırsat kolluyo bende sert de davranmıyorum hemen yumuşamadım da azıcık korkuttum benu üzersen sütüm Allah korusun kesilir diye epey bi tırstı incir falan getiriyo sütüm artsın diye:D
(119,598 puan) tarafından
☺️☺️☺️ kiz bu erkekler acayip tirsiyo yaa
tarafından
Bi kere mama aldı da fiyatını görünce şaştı kaldı tabi bide anne sütü daha sağlıklı  çok korktu ki yalan değil hamileleri emziren anneleri hatta anneleri üzmemek lazım:)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Fazla naz aşık usandirir canım. Karı koca arasinda küslük olmaz gelmiş sarılmış şimdide sen git sarıl canım
tarafından
Içerde duramadım zaten daha fazla ya gittim artık canım sağol:)
(2,575 puan) tarafından
Mutluluklar canım yuvanda
0 oy
tarafından
Hemen resim kaldırmak nedir ya çocuk gibi :) bu arada kavga edince benimde yaptığım ilk şey bu :D ama erkeğin yapması garip geldi 
tarafından
Ay benim ki hep öyle valla benim yapmam gerekenleri o yapar:D
0 oy
tarafından
Bence herzaman kari koca arasında Bir tarafın herzaman yumuşak başli olmasi lazım yoksa iş çok uzar üzülürsünüz cnm git git o senin kocan ahiretligin Allahım ayırmasın 
tarafından
Amin canım inşallah doğru söylüyosun
0 oy
tarafından
Git canım sonuçta gelmiş sarılmış büyütmeyinn
tarafından
Canım sıkıldı zaten fazla duramıyorum maalesef öyle, :D
0 oy
(194 puan) tarafından
Cnm yanina gelip sarılması bi özür yerine.erkekler lafta söylemez hareketleriyle belli eder.benim eşim de öyle. Ben özür dilerdim.ne gerek var 3 günlük hayat...

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 184 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 494 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 384 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 641 göst.