0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte 3 defaciğer doğrayıp ciger yemeği yaptım bu bebek için zararlımı leke yaparmi bebeğe 

14 Cevaplar

+1 oy
(119,203 puan) tarafından
Bunlar hep hurafe batil inanc ben inanmiyom
(835 puan) tarafından
Hımm anladım canım bide zararlıymış bakteri varmış cigerde
-Reklam-
+1 oy
(2,172 puan) tarafından
Oyle diyolar ama bende dogradim yedim bisey olmadi leke yok oyle. Cigeri dograrken kan degiyo ya eline onu hemen yika bi yerine degme oyle leke olusuyo diye biliyorum 
(835 puan) tarafından
Yıkadim zaten başka yerime değmedi
+1 oy
(4,646 puan) tarafından
Kız hepsi boş hurafeler aman takma böyle şeyleri 
(835 puan) tarafından
Leke oluyomuş bakteri varmış falan
(4,646 puan) tarafından
Kız yokyaaa ona bakarsan çilek te yenilmenesi gerekiyormuş anliyacagin boş şeyler
(434 puan) tarafından
Ay ben çilekle beslendim 3ay. bişey yiyemedim çilekten başka. Hiç bir şey olmadı.
(4,646 puan) tarafından
Kız adı üstünde hurafe hepsi yani insanı iki arada bir derede bırakıyorlar
+1 oy
(1,262 puan) tarafından
Neden zararlı olsun iyi ve güzel pişirince oh mis 
(835 puan) tarafından
Aynende dokunmak zararlıymış bakteri varmış cigerde
(1,262 puan) tarafından
Çiğ yenmiyecek bence bi zararı olmaz biz dışarda yiyoruz evde pişirince hayatta yiyemiyorum
+1 oy
tarafından
Batıl inanç olarak gözüksede kızıma hamileliğimxe son 3gün kala bilinçli bir şekilde popişimi kiiaşıdım kızımın aynı kaşıdığım yerinde lekesi vardı ve yaşı büyüdükçe o da onla beraber büyüyor ☺️
(835 puan) tarafından
Ciğerlemi yaptınız bunu
tarafından
Evet cigeri doğradım sonra kaşımıştım herkes aman dikkat et şöyle böyle dedi ben o güne kadar dikkat ettim sonra bişey dürttü bende kaşıdım elllerim temiz değildi gerçekten de çıktı o leke
(2,575 puan) tarafından
Annemde çilek yemiş bende hamileyken bacağını kasimis sol bacagimda çilek var bildiğin benekleri felan da var
0 oy
tarafından
Ben yaptım bişey olmadı
(835 puan) tarafından
Hurafedir o zaman
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bnde yaptım yedim de hiç bisi olmadi valla inanma böyle şeylere 
0 oy
tarafından
Tabiki bişey yapmaz ya korkmayın lütfen 
0 oy
(652 puan) tarafından
Bende yaptım leke falan olmadı ensesinde gül var güle ellersen koklarsan çıkar ne güle elledim ne kokladım sevmem pek çicek ama gül şeklinde kırmızılık var bağtıl inanç bunlar 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Dokunduktan sonra elini vücudunun herhangi bir yerine sürersan leke oluyor canım. Sürmemişsen bir şey olmaz. Çevremde deneyip leke olanlar var 
0 oy
tarafından
Kız bunlar hepsi yalan ben hem yedim hem doğurdum oğlum şuan fıstık gibi
0 oy
(10,282 puan) tarafından
Kuzum yemek iyi değil dedi dr bana ki ona bile tadına baksan sadece abartmadan bir şey olmaz. A vitamini fazla diyeymiş yeme kısmı da
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Lekeyi felan bilmem de A vıtamını mıydı tam hatırlamıyorum doktor demıstı fazla oldhndan cok tuketmek bebekte anomaloye sebepmıs ıkı uc haftada Bı yersen bıse olmz ama
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben bir kaç kere yedim . Bir kaç kere de doğradım eldivenle ama . Kızımın vücudunda leke falan yok .

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 310 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 176 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 521 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 62 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,018 puan) tarafından soruldu

378,799 soru

11,337,924 cevap

34,801 kullanıcı

...