0 oy
1,329 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Bundan 1 yıl önce falan bi post açılmıştı brnde cevap verdim şehirlerden falanda açıldı benim izmirli olduğumu duyan bi arkadaş öyle bi hücum etti ki bana yok işte izmirliler çıplak gezermiş neden sadece izmirde deprem oluyo falan diye öyle bi saldırdı ki izmirde deprem olsa bile üzülmezmiş zina şehriymiş burası şimdi soruyorum sana bizde sallandık bebeğimi kucağıma alıp sıkı sıkı sarıldım bi kısım yıkıldı elazığ  ne halde şuan mutlumusun acaba 

26 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
Kız izmirde zina olduğunu nerden biliyormus çok mu denk gelmiş  terbiyesiz ahlaksız yahu herkes kendine baksın kendine il ilçe farketmez manyak mı yok Bu ülkede arkadaş o iki metrelik çukura tek giriyor insan kimeneeeee neymiş deprem oraya vuraymıs uzulmezmiş onca can yerşebir oldu elazığda ne yanı ordada mı zina varmış Vayyyyyyy ne günlere kaldık o kadın kimse alsın eline tesbih önce Allah'ı zıkretsin tövbe etsin bilmiş sözde Müslümanlar... 
(588 puan) tarafından
Bunu söyleywn kapalı bide yani demek ki öyle düşünüp üzülmüyo
(143 puan) tarafından
Valla bu ülkede Bu cahiller oldukça daha Rabbimin gazabından korkarım.. Başkada bişey dememm
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Şimdi elazığ da mı zina şehri oldu. Mardin de kayseride de deprem olmuş oralarda mı zina şehri oldu. Bu depremin bilimsel bir açıklaması var burda boş boş millete sallayacağına açıp azcık okusun. Ben de izmirliyim zina mı yapıyorum. Ne demişler aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan görenler iki aptalın tartıştığını zanneder.
(588 puan) tarafından
Asıl gerçek fay hattı değil zina canım sen bilmiyorsun
(434 puan) tarafından
Ay tüh okula yanlış öğretmişler bize
0 oy
(204 puan) tarafından
Arkadaslar cok guzel soylemis soylencek laf kalmadi.. ben izmiri severim hemde cok balayina oraya gitmistik ❤ izmirlilere selamlar ❤
(588 puan) tarafından
İzmir sevilmeyecek şehir değil canım teşekkür ederiz
0 oy
tarafından
Bunu şehirle ölçmek ne kadar saçma.acik olmak mı zina yapmaya delil.gecen gün müge anliya bir kadın gelmişti çarşaflı sadce gözleri açıktı ama maşallah yapmadığı kalmamıştı.ne yaşanan şehir ne giyim ne başka bir şey .. karakter meselesi bu.sacmalik başka bir şey değil can sıkmaya bile değmez canım boşversene 
(588 puan) tarafından
Herşet baş örtüsüyle ölçülmüyo ki canm ama gelde anlat
(434 puan) tarafından
Ama herkes de onun arkasına sığınıyor. Müge anlı da Esra Erol da görüyoruz ne kapalılar var
0 oy
tarafından
Kim ki o kız çok merak ettim 
(588 puan) tarafından
Onun seviyesine düşmeyeyim canm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,201 göst.
0 oy
18 cevap 776 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde isimsizzzzz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy