0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Ay kızlar benim bi görümcem var sevdiğim birisi ama esimin öz kardesi değil babasının ilk evliliğinden ablası ama özden farkı yok gurbette yaşıyo her fırsatta geliriz ziyarete evli çocuklu, ben ondan 6 yaş küçüğüm, onun şöyle bi tavrı var kızlar azarlayarak emir verme ya da yanlıs bi sey yaptığında sanki geri zek alıy mışsın gibi tepki verme gibi huyları var.. Bunu gitsin eşine yapsın kardeslerine yapsın ama bana yapması ağrıma gidiyor. Bugün akşam bebeği için pijama istedi gittim dolabından getirdim bunu giyemez yatarken dedi gittim daha ince bi sey getirdim ayy bu da değil yaa bunu mu giydircem offf cocuk titiriyo üşüdü sırt cantamı getirsene diye azarlamaya basladı gittim getirdim koydum cıktım odadan ama suratımdan anladı, işte cocuk üşüyünce panik oldum kalbini kırdım heralde falan dedi ben de olabilir üşüyebilir ama ben otuz yaşındayım cocuk değilim sen bunu hep yapıyosun cocuk gibi azarlanmak zoruma gidiyo kusura bakma dedim, ben hep azarlamalarına sustuğum icin benden böyle tepki beklemiyodu ay işte ne hassassın bunda alınacak ne var otuz yaşındaysan aslında alınmaman lazım falan diyo hala, ben de otuz yaşında alınanlardanım demek ki ben ne bileyim senin senede bi kere gördüğüm çocuğun yatarken hangi pijamasını giyiyo sonucta cocuğum yok bu konuda fikrim de yok bilemeyebilirim falan dedim. Sadece bu konu değil kızlar her konuda sürekli azarlıyo o öyle mi yapılır öyle mi doğranır öyle mi sarılır öyle mi bilmem napılır bıktım ya. Eşimin kendi annesi öz kız kardesi de sıkıntılı şimdi ablanla tartıştım desem sen de kimseyle anlasamıyosun dıcek sizce esime bundan bahsedeyim mi bilmiyorum

19 Cevaplar

+1 oy
(244 puan) tarafından
Bence bahsetme kimseye kendini de ezdirme çok yüz bulmuş o kendini bir şey zannediyor 10 dk bile tahammül edilemeyecek insan tipi
-Reklam-
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Herşey eşlere söylenmez. Sen kendi işini kendin halletmişsin zaten canım. Gerektiği yerde vur lafını. 
(1,026 puan) tarafından
Ne güzel bir cümle
Her şey eşlere söylenmez:))
0 oy
(3,317 puan) tarafından
Cocuk giydirilmeden esyalari hazirlanip sogksa isitilip oule cocuk soyulur once onu bi ogrensin sonra konususn hem niye sen getiriyosun uşagi mi var gitsin alsim g.tynu kaldirma
0 oy
(1,470 puan) tarafından
Benm anlamadığım sen niye pna hizmetçilik yapıyon. Cocugunun üzerini değiltircekse bütün esyaları alsın öle soysun cocugunu ayakçısımı var ? Hep tamm dediğin için şaşırmış işte ses cıkarmana kendini kullandırma egosu tavan görümcenin eminimki bişeyde bilmiyo ama biliyom havasında
0 oy
(7,831 puan) tarafından

Cok uzun kiz okuyamadim:)

0 oy
(48,735 puan) tarafından
oda esinin öz ablası oluyor bunu düzeltmek istedim de  yapma ayak islerini sende kaldırsin totosunu alsin bir zahmet 
0 oy
(51 puan) tarafından
Manyak mıdır nedir, bi daha bi seyine kosturma bulmuş seni ayakcı
0 oy
(33 puan) tarafından
Bi de otuz yaşındaysan alınmaman lazım demesi.. Pardonda kaç yaşında alınacağımı sana mı sorcam 
(456 puan) tarafından
Şaka gibi dimi bazı insanlar
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Allah Allah hem ayak işini yapacaksın hem de azarlıyacak, çekilmez böylesi nesini seviyosun ki. Oh iyi de yapmışsın cevap vermekle, susma alışmış sessiz kalmana, alıncak ne var diyo bi de. Eşine anlatma boşver ama sessiz de kalma. 
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Nıye bahsedesınki? Aranızda olmuş bitmiş. Demen gerekeni de demişsin. 
0 oy
(256 puan) tarafından
Canim öz ablasi oluyor üvey degıl ama yaptigida cekilcek degil sinirim bozuldu sen ne bilcen cocucgunun donunu pacasini esyasini allah alla kalkip kendi baksin begenemediyse ayrica insan utanir bisey isterken ayak işcisimisin sen
0 oy
(5,079 puan) tarafından
O ne öyle ya. Bazı insanın mizacı serttir konuşma şekli insanlara sinirliymiş gibi gelir bende öyleyim mesela ama bu kadın olayı abartmış öf pöf ne demek yani az yesin de uşak tutsun kendine pijama getir diye emir vereceğine. Çok iyi yapmışsın susmamakla. Edepsizliğin alemi yok
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla aynı annem ya. Annem olmazsa suratına bakmam valla. Gerçe şimdi de konuşmuyorum ama. Bence sürekli böyle davranıyorsa ilişkini kes. 
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ay boşver anlatma. Bazı seyleri de bilmeyiversin. Ama görümceye de cevabını vermekle iyi etmişsin. Sustukça daha üstüne gelir. Belki bir dahakinde düşünerek cevap verir
0 oy
(13,298 puan) tarafından
Sen iyi demişsin ben olsam beğenmiyorsan kalk git kendin al ben ne bileyim senin çocuğun ne giyer neyle uyur. Ben kocamdan istiyorum aynı evde yaşayan çocuğa sürekli bakan kocam bazen doğrusunu bulamıyor 
0 oy
(3,740 puan) tarafından

Kocalarımız herşeyi bilmek için değil herşeyi almak için var :D

Söylemene gerek yok. Bazı durumlarla yalnız baş etmeliyiz bence. 

0 oy
(41 puan) tarafından
Aaa hadsize bak sen, hem işini yap hem papara ye ne iyiymiş
0 oy
(456 puan) tarafından
Ay belli sen çok naif birisin benimle konuşurken lütfen dikkatli ol de uyar yoksa da karşılığını ver ki bir daha yapmasn şımarık iğneleyici insan tipinden nefret ederim ki tahammül edemem taviz verme 
0 oy
(3,039 puan) tarafından
Bahsetme zaten dersini vermişsin o anlamıştır.Dikkat eder bundan sonra baktın coşuyor o zaman yalnız kalmamaya çalış hata yaptir tamda eşinin yanında ağzının payını ver fırtına öncesi sessizlik ile herkes yerini anlar.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 420 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
35 cevap 1,036 göst.
19 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ela1306 (64 puan) tarafından soruldu
+3 oy
9 cevap 622 göst.