0 oy
760 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Google yorum yapıyorsun günlük yorum görevlerin var limit 10 tl görev başı 1 TL iki günde 23 yaptım iki kez hesabıma para yattı valla kazandım yorum bırakıp çıkıyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Okudum da gitmediğin bilmediğin yeri i in yorum yapıyormuşum 23 25 tl için değermu kul hakki bence bu senden misli ile çıkmasa da Rabbım huzurunds elbet hesabı var yanlış yapıyorsun bence vazgeç 
(1,240 puan) tarafından
Kul hakkina giriyorlar biz tatile giderken o yorumlara bakiyoruz gecen sene muglada bir villa kiraladik yorumlarda o kadar övülmustu ki bizde yorumlara aldanip tuttuk 5 bin lira verdik.Ama ev rezaletmis resimdekiler gibi degil esyalar eski oraya atilan esyalarla ayni fakat kac sene gecmis ustunden guncellememisler esyalar kotuydu havuz bakimi rezaletti tas evdi ve karincalarla doluydu ama yorumlar tam aksini soyluyordu.O yorumlari atanlara da sovmustum 3 hafta boyunca
(728 puan) tarafından
Sadece yorum değil ankette yapıyorsun şirketlerin anketleri var sana kişiler fikrini soruyor ev yemeğinimi yoksa dışarıdan yemek yemeyimi tercih ederisiniz gibi sorular yorumla sınırlı değil
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
nasil yaptin canim ya anlatir misin
(213 puan) tarafından
Hayirli olsun:/
(728 puan) tarafından
Kızıyorsunuz belki ama kimse çıkarıp beş kuruş vermiyor bu ara çok sıkışığım ne yapayım çocukla bu kadar oluyor
(2,749 puan) tarafından
Bunu gördükten sonra gerçek olacak yorumlarda inanansm gelmez
(346 puan) tarafından
canim bende yapmak istiyorum nasil yapabilirim yardimci olur musun
(213 puan) tarafından
Kul hakkina girerek kazandigin 3 bes kurus baska yerden cikmaz ins
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bu nasıl bi iş canım ayrıntıları nasıl anlatabilir mısın 
(728 puan) tarafından
Bi arkadaşım buldu bana canım gruba aldı beni orada günlük görev linklerini atıyor yazılımcı atıyorum bir otel onun hakkında yorum yapıyordun veya tatil yeri yorum yapıyorsun
(3,136 puan) tarafından
Günlük kaç saat uğraşıyorsun
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Nasıl yaptn tatlım bilgilendirir msn 
(728 puan) tarafından
Bi arkadaşım buldu bana canım gruba aldı beni orada günlük görev linklerini atıyor yazılımcı atıyorum bir otel onun hakkında yorum yapıyordun veya tatil yeri yorum yapıyorsun
tarafından
Bizede yardımcı olurmsnz
(3,750 puan) tarafından
Anladm cnm tşkler
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Bizedesoyle biz de üye olalım cnm
0 oy
(2,484 puan) tarafından
O para haram olur valla kul hakki resmen

Ben senin ve sizin gibilerin yorumlarina bakip oraya gittigimda memnun kalmazsam beddua bile okurum 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
İlk defa duydum böyle birşeyi. Demek ki yorumlara guvenmicez. Zor durumdasin biliyorum Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Ben doğrumu anladım acaba diyelimki sitede bir yemek restorant gördün yada satılık bir ev gördün ama hiç bilmiyosun gitmedin görmedin yada o restorantta yemek yemedin o sitenin sayfasına giripde ben çok beğendim yada ev çok güzel falan mı diyosun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 44 göst.
7 saat önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.