0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (902 puan) tarafından
Kızlar hayatta öyle yada böyle bi sebepten birileri ölüyor birileri doğuyor. Şu son olaylar yani deprem.

Ben kendim için değil ama sevdiklerim için endişeliyim annem babam kardeşlerim eşim ve daha doğmamış bebegim.Acabalar oluyor ya doğmadan kaybedersem ya eşime anne baba kardeşime bisey olursa gibi gibi şeyler geçiyor aklımdan. 

Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın:(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Amin insallah :(

-Reklam-
0 oy
(119,577 puan) tarafından
Tek sende olmuyo inan ben de ayniyim surekli dusunuyom 
(902 puan) tarafından
Herkeste vardır ama işte hep önceliğimiz sevdiklerimiz Allah acılarını göstermesin
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bende bikaç gündür korku içindeyim ya kızıma bişi olursa yada eşime anne babam kardeşime  die  düşünmekten çıldırcam  ya onlara doyamazsam die sürekli dua ediyorum rabbim  yokluklarıyla sınama beni diye
(902 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizde var bu Allah içimize ferahlık versin
0 oy
tarafından
Ben kafayi yemek uzereyim
(902 puan) tarafından
Allah korusun içini ferah tut Tm korkarız ederiz ama kendini çocuklarını da düşün. Dua edip Allah'a sığınıcaz inşalalh  geçicek bunlarda
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Her an ağlamaklıyım ya Rabbim korusun hepimizi :'(

(902 puan) tarafından
Amin inşallah canım.lutfen bak böyle kendine zarar veriyosun sevdiklrrinde etkilenir sen güçlü olursan yavrunda güçlü olur o şekil düşün
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Hangimizin aklından geçmiyor ki kuzum :(. ALLAH'IM yardımcımız olsun. Sen nasılsın bitanem uzun zamandır görmüyorum seni ?❤
(902 puan) tarafından
Amin aminn.iyiyim canım valla ne olsun herşey yolunda ama bu son olaylar insan bi değişik oluyor. Inşallah doğumu görürüm ya bebeğimi goremicem.korkusu var:((
Sen nasılsın bebiş nasıl ❤❤
(6,725 puan) tarafından
Çok şükür kuzum benim. Hepimizi etkiliyor doğal afetler:( iyiyim bende çok şükür kuzum benim oğlum da iyi teyzesi büyüyor her geçen gün işte 6.5 aylık oldu  ❤❤
(902 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım. Rabbim korusun hepimizi ❤❤benim yerime öp tosunu ❤
(6,725 puan) tarafından
Amin balim benim cümlemizin yavrusunu bağışlasın ALLAH'IM ❤❤öperim tabiki teyzesi. Sen üzme kendini bol bol dua ve sure oku bitanem için ferahlar. Zikir çek bebeğin için esin için kendin için ❤
(902 puan) tarafından
Okurum canım Allah razı olsun ❤❤
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Evet haberler de izledim deprem anında bir bebek doğuyor diğer kanalda da depremde 22 kişi ölüyor 
(902 puan) tarafından
Dünya böyle bisey işte insan büyüdükçe anlıyo.kucukken herşeyden  habersizdik dunya bizim etrafımız da dönüyodu ama şimdi herşeyin farkındayız
0 oy
(849 puan) tarafından
Suan antepteyim dun yasadik cok korkunçtu enistemin annesinde kaldik ama geri donmek zorumdaydik 7. Kattayiz ve kalbim agzimda atiyor az once lamba sallandi artci oldu galiba evet vade yettiyse kacis yok ancak bu kadar yuksekte olmak beni daha cok tedirgin ediyor 1 saatlii uykuyla duruyorum gozlerim kapaniyor ama beynim uyumuyor biran once sabah olsa hayırla oglumda hasta Allah izin verirse sabah memleketime gidecek adanaya orasida deprem hatti ama ne bilim 1. Kat bilmiyorum ya hic ama hic iyi degilik Rabbim elazigdaki diger sehirlerdeki kardeslerimkzon cumlemizin yardımcısı olsun suan kalbim resmen agzimda
(902 puan) tarafından
Amin amin Rabbim yardımcımız olsun.gorumcemde antepte oda oğluyla yanlizdi evde telde konuşurken deprem oldu çok.kotuydu oda 5.katta yeni taşındı önceden 8 mi 11.kat miydi neydi orda oturuyodu

İlgili bir soru bulunamadı

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...