0 oy
824 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar görümcemle aynı evde yaşıyoruz. Eşim işlerinden dolayı arada bir köye gidip geliyor mecburen kaynanamlar da köyde yaşıyor. Ben şehirde ingilizce kursuna gidiyorum görümce de yoldaş diye geldi kısa süreliğine gel gör ki resmen ajanlığa gelmiş. Evimde ne oldu ne bitti hepsini köye anlatıyor. Hatta bi kere dersten erken geldim bağıra bağıra telefonla konuşuyor hakkımda, annemlerin aduna kardeşlerim adına atıp tutuyor dedikoducu. Bende biraz dinledim kapıyı sonra eşimi çağırdım bu arada o da sabah gelmişti şehire durağa beni almaya çıkmış. Hemen çağırdım ekim ayağım titriyor resmen meğerse bize bu kadar düşmanmış. Hemen içeri girdim köyü aradım az önce konuştuk kızına söylediklerini bana da söyleyebilirdin arkamdan dedikodu yapmak güzel birşey mi dedim hemen kız da bağırmaya ağlamaya başladı inkar üstüne inkar kavga büyüdü de büyüdü zaten hiç sevmem kendilerini fesadın teki ve ertesi gün kayınbabam geldi eve konuştuk kızını aldı gitti köyüne olan kursuma oldu senetleri geri çektik haklıyken haksız duruma düştüm çok fevri hareket ettim çünkü üstelik kocamda dahil omak üzere beni suçladılar yarın da köye gidiyoruz 

Benim yerimde siz olsanız ne yapardınız. Direkt yüzüne karşı  karşı söylemiydiniz birde gidermisiniz

30,195SORU

153,965CEVAP

209,597YORUM

9,803ÜYE

Uygulamamıza 5 yıldız vererek bizi mutlu edebilirsiniz :)

...

image

3 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah özü yoluna qoysun.Nə tərbiyəsizmişlər. Mənim də qaynanamda var.qızıyla telfonda məni çəkişdirirlər hərdən. Duymazdan gəlirəm.Allah verəcək cəzasını. Qeybət etmək ən böyük günah çünki

-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Bende konuşmayı duyduğum an kavgayı koparirdim ne demek bnm ailemi bnm evimin icini herkese anlatması fevrilik değil hakkını savunmussun gitme konusunda gitmezdim ha şartlar onu gerektiyorsa gider yüzlerine bile bakmazdim onlar yokmuş gibi davranırdim ama aileme laf geliyosa alttada kalmazdim

(9 puan) tarafından
Haklısın canım. Ah keşke bi atanıp doğuya gitseydim de bu yılanların yüzünü görmeseydim.
(137 puan) tarafından
Cnm su bir gerçek kimsenin hakkı kimsede kalmaz bı yalanda sonuna kadar sürmez sen onlar yokmuş hiçte olmamış gibi davran atanabilsem demişsin meslek ne cnm
(9 puan) tarafından
Biz aslında karıkoca öğretmeniz ama aranamadık eşimin ailesi çiftçi çiftçilik yapiyo r eşimde mecburen. Bende kızıp ağzıma gelen gitti doğrusu herşeyi döktüm resmen açıkçası yüzüm yok
0 oy
tarafından

Aynısını yapardım ben de hiçte fevri bir hareket değil ailene laf söyleyecek sen de susacaksin esas susarsan problem ve gitmezdim köye filan resti çekerdim hem suçlu hem güçlü bir de üste çıkmaya çalışıyor 

(9 puan) tarafından
Doğru diyorsun bacım. Ama Benim de ağzıma gelen gitti 1 sene ne bitiktirdiysem içimde hepsini döktüm sonra başladı ben senin için şunu yapıyorum bunu yaptım demek sen böyle düşünüyorsun demeye biranda haklı iken haksız duruma düştüm.
tarafından
O üste çıkıyorsa sen daha da üste çık dinsizin hakkından imansiz gelirmiş lafiyla hareket et ve altta kalma ne derse daha da yüklen öyle terbiyesizlik olmaz ailene kadar gittiyse acıma hakkı yok öyle konuşmaya yapmasaymis madem basina kakacakmis

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,018 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Miraysu (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 484 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.