0 oy
737 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (83 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar çindeki vüirüs hakkında ne düşünüyorsunuz ülkekize gelirmi nasıl korunmalı

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yarasa çorbasından bulaşmış her bulduklarını yedikleri için herşey olur tabi çer çöpü yemek yapıyolar :ermm:

tarafından
Bütün canlıları yiyolar işde bikere video izlemişdim halen midem bulanıyo qklıma geldikçe iyyyhhhh
tarafından
Hayvanlar dan bulaşmış haberler de okudum
tarafından
İşde bi desem yemek yemeye korkarsın omadar iğrençki o yedikleri onların yemek değil leş bakteri ürüyo işde o bakteri sonucu da hastalık ürüyo
tarafından
Embriyo bile yiyolar biliyor musunuz
tarafından
İşde anlatmak istemedim herşey mevcut
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Inşallah  gelmez  önlemler  alınıyor zannetmiyotum 
(83 puan) tarafından
İnşaAllah oyuncaklar genelde çin malı oluyor aldığımız şeylere dikkat etmeliyiz
0 oy
tarafından
Gelir tabi her yerde turistler var. Inşallah çok sıkıntı olmaz ülkemiz için. Zaten başımıza gelmeyen kalmadi
(83 puan) tarafından
İnşaAllah gelmez
0 oy
tarafından
Valla canım buraya gelirmi bilmem ama bu cinliler hak etiler hiçte üzülmüyorum çoğu turkustandaki misulmanalara çok zulüm etiler ülkelerine almadılar onlarida hiç hi musulman ülkesi almasın her b...ku yerlerse daha çok virüs bulaşıcı bunlar lanet midesizler kırbağ köpek fare akrep yiyorlar ya he bide hamam böceği başka bocekleride yiyorlar mide mide değil çok konteynırı 
tarafından
Almamak lazım hiçte gerek yok çok becil bi ülke zaten
(83 puan) tarafından
Ülkamize gelmez inşaAllah pislikler
tarafından
Bizim ülkemiz de yok mu müslüman müslümanı öldürmüyor mu dilnaz arkadaşım
Burda da her türlü pislik var
tarafından
Canım sen bi internetten ac izle o işkenceyi valla bu benim fikrim her ülkede var pislik ama ordaki çocukların kadınların insanların suçu neydi hamile kadını oldurub içindeki bebeği aldılar kemiğinden derisini ayırdılar kimler yaptı lanet cin budistleri yaptı bunu oruçlu müslümanların onune olmuş köpekleri at anlatımımı daha onun için hiç üzülmüyorum
tarafından
Ayy yaaa okudukça bnm nevrim dönüyor inan ki
0 oy
tarafından
Japonya değil canım Çin'den yayildı virus nerelerde var bilmiyorrm ama cok pis insanlar ya çinliler ahtapot kedi koala köpek utanmasalar b.k bile yerler yani belkide yiyolardir o kadar iğreniyorumki onlardan yarasa corbasi ne ya yarasa corbasi yapmislar ordan turemis virus evden cikmamak bi sure kimseyle gorusmemek en dogrusu cnim surekli el yikamak mecburi yerlerde maske takmak en onemlileri yani
(83 puan) tarafından
Düzelttim canım teşekkür ederim uyarın için birde oyuncaklar çin malı aldığımız herşeye dikkat etmeliyiz
tarafından
Ben almam made in china yazisi olan hic bir dandik oyuncaklarini sende dikkat et kuzum Allah belalarini veriyo iste
(83 puan) tarafından
Aynen bunu duydum artık aldığım herşeye bakıyorum
0 oy
tarafından

Onlarıda anlamak güç ne bulsalar yiyiyorlar, 

Ve bir sürede turistlerin , Türkiye ye girişi yasaklanmali bence yoksa buralarada yayılacak , 

Rabbim hepimizin yar ve yardımcisi olsun inşallah

(83 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

Bununla ilgili şöyle bi yazı okudum; https://twitter.com/baskebabiko/status/1220661723201462272?s=21

(1,523 puan) tarafından
Çok çok mantıklı..
tarafından
ben de bu şekilde olduğunu düşünmüştüm
0 oy
(8,527 puan) tarafından
Japonyalılar cok ayrı bır yere sahıp olan ınsanlar canım baslıgını cınlıler olarak degıstırebılır mısın? Çinlilere artık bir bela lazımdı zamanında bu virüs nerdeyse dünyayi bitirmiş inşallah rabbim yaptıkları zulmün karsılıgını bıraz bu dünyada verir.Sonucta dinen haram olan seylerı yedıklerınden oluyo bu.Tamam nufusları kalabalık ama herseyde yenmez yani.
(8,527 puan) tarafından
Bız turkıyeliyiz ya kuzum ondan oyle dedim :)
tarafından
Türküz Türkiyeli biraz yanlış bi kullanım oluyor ama sağlık olsun:)
(8,527 puan) tarafından
I form Türkey ne oluyo o vakit?  :)
tarafından
İ a**from Turkey o da.... birebir çeviri olmaz hiçbir zaman:)
tarafından
Be fiilinin ben karşılığı bile Türkçe de bambaşka anlama geldiği için sansür yemiş:D
0 oy
(214 puan) tarafından

Evleri devamli elma sirkesiyle silin diye uyari gelmis arkadasa bilmiyorum nekadar fogru:angel:

(83 puan) tarafından
Sirke ile silmek her zaman iyidir zaten canım
0 oy
(114 puan) tarafından
Ay onların mideleri çöplük kız ondan olmuştur şaşırmadım ben adamlar cenin yiyor ya dahası varmı canlı gara yılan yarasa böcek ıyy e ne bekliyorsun bunlardan 
(83 puan) tarafından
İğrenç yaa ülkemizede sıçramaz inşaAllah
0 oy
(60 puan) tarafından
Cenin bile yiyorlar Birak yarasayi Rabbim hepimizi korusun bence çin den turist almamalilar 
0 oy
tarafından
Valla bacim bende önüme gelen her canlıyı yersem olacağı bu olur. Hak ettiler demiyorum veren canı yanlız  allah alır ama müstehak onlara . Inşallah akıllanırlar diyeceğim ama o da mümkün değil. Malesef ki ne tedavisi var nede korunma yöntemi bu illet inşallah allahtan tek dileğim turkiyeye gelmemesi 
0 oy
tarafından
Ya yarasa çorbasından mı ne olmuş iğrençler ya
0 oy
tarafından
Tütkiyeye de girmiş diyorlar ama yalan haber mi bilemem 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 564 göst.
28 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,764 cevap

35,160 kullanıcı

...