0 oy
1,120 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oncelikle merhaba kizlar nasilsiniz bn cok şükür oğlumu kucağıma aldim. Darısı sizlerin başına olsun insallah. 25 sabahi 40 haftam bitmis arti 1 e girmistim. Hafif bi sanci ile uyandim ama yalancı sancidir die hic onemsemedim. Derken oglene dogru iyice siklasti. Kizimda erkenden gittigim icin hastanede burnumdan getirmislerdi. Bunda gitmemeye kararliydim. Derken her agri geldiginde kendimi temizlige vurdum. Aksam dahada siklasti agrilar annemleri cagirdim ve hala gitmemeye kararliydim. Yemegi guzelce yedim dusumu aldim kurani okudum derken bnm sancılar 5 dakikaya bir dustu. Annemin zoru ile kalktik hastaneye geldik hemen kontrole aldilar 7 cm açıklık var dogum baslamis dediler sanci odasina aldilar yarim saat durdum orda acikligim 10 cm olunca aldilar dogumhaneye ve oglumu cok sukur dogurmustum. 23.35 de girdigim hastaneden 00.26 da dogum yapmis olarak ciktim. Ve iri bebek sezeryan olabilirsin dedikleri halde 4150 gram 54 cm olarak dunyaya geldi saglikli bir sekilde çok sukur. Sizlerede cok dua ettim darisi basiniza kizlar.

34 Cevaplar

0 oy
(16,238 puan) tarafından
Bende kızıma hamileyken bütün sancimi evde çektim hastaneye gider gitmez doğuma alındım şimdi oğluma hamileyim 39+2 haftalık oldum bakalim bunda nasıl olacak doğum süreci 
tarafından
Valla bn bilmeden cektim sanciyi ilkinde cunki agrim olmadan suyum gelmisti mecbur gitmistim bunda biraz daha diye diye megersem az daha doguruyormusum.
(16,238 puan) tarafından
Benim de suyum geliyordu ben onun geldiğini bile anlamadım taa sancı çekene kadar
tarafından
Yaanoda degisik bak cnm :) bn ilkinde suyumun geldigini hemen anlamistim
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Vallahi bıravo sana ve helal olsun 
tarafından
Saol cnm bnm.
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ 
tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(119,878 puan) tarafından
Aayyyy canim benim gozun aydin hayirli evlat olsun ins darisi benim basima
tarafından
Amin bana hafta sonu dogur hafta icide ben demistin bn sirami savdim sira sende hahah :)) sozunu tuttum. Bu arada tesekkur ederim cnm.
(119,878 puan) tarafından
Kiz ben bugun 37+0 oldum valla tik yok gelmiycek yaa
0 oy
(8 puan) tarafından
Hayirli olsun canim Allah uzun omur versin masallah cok kolay bi dogum olmus . Ilk bebeginde de boyle kolaymiydi
tarafından
Ilki vok cok zordu cnmm onda oldum gebermistim. Bunda ne oldugunu anlamadim.
(8 puan) tarafından
Iyi bari benim ilk bebegim de cok zor olmadi ama ikinciyi yapmasam mi diyr korkuyodum :)) ikinci daha kolaysa sicak bakabilirim 2. Çocuğa:))))
0 oy
tarafından
Allah bağışlasın cnm güle güle büyüt evladini geçmiş olsun
tarafından
Saol cnm :))
0 oy
tarafından
Ben de aynı senin gibi oldu doğumum gece 3 te hafif sancılarim başladı sonra kalktım sancımı çektim akşam 5 te hastaneye gittim 8 cm açılma olmuş 6.10 da da doğum yaptım en son ben gitmiştim ilk ben çıktım doğumdan ama diğer kişiler sancılanıp hemen hastaneye gidenlerdi evde çekmek en iyisi. Bu arada gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
tarafından
Valla bu bana buyuk bi tecrube oldu bundan sonra boyle. Saolasin cnm :))
0 oy
(116 puan) tarafından

Masallah gozun aydin<3 ama anlamadigim sey nasil korkmadan bekleyebiliyosunuz, guzel bi sey tabi de ben korkarim aksi bi durum olur kordon dolanir kakasini yapar vs diye. Ben hemen hastaneye kosarim heralde:ermm:

tarafından
Valla cnm bebegin hareketlerinden anliosun hareket varsa sikinti yok :))
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün. İnşallah hayırlı salih evlatlardan  olur
tarafından
Amin cnm Allah razi olsun.
0 oy
tarafından
Maşallah kuzum sana da bebeğine de 
tarafından
Tesekkurler kuzum :)
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsun canım oğlunun adı Toprak'mı nickinde gördümde :)
tarafından
Toprak koyduk cnm :) kizimda Yagmur  :)
0 oy
(458 puan) tarafından
Oooyyyy maşallah ne güzel canım ben tam 15 saat kaldım o odada 
tarafından
Sonu guzelya cnm hemen unutuluo :))
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Rabbim hayirli evlat olmasini nasip eğlesin anali babali buyutun insallah Dikisin varmi aciyormu benimde dogum yaklasti korkular basladi
tarafından
Valla cnm dikisim ewet var ve ewet acioda ama bebegin yanindaya iki gune gecio merak etme unutuosun gidio :))
(2,765 puan) tarafından
Kiyamam ya Gecmis olsun canim gözün aydin o zman insallah tez zamanda iyilesirsin
0 oy
(202 puan) tarafından
Gözün aydın güzelim. Analı babalı büyüsün. Ad düşündünüz mü
tarafından
Adini toprak koyduk cnm :) tesekkur ederim bu arada :))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 237 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 494 göst.
2 Haziran 2019 Diğer kategorisinde saime.4242 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.

383,578 soru

11,478,090 cevap

35,094 kullanıcı