0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Google haberlerde okudum as önce 

Çin'de ki bir vatandas virüse yakalanmamak ivin ABD nin California eyaletine göç ediyor ve ülkeye girer girmez 4 kişi ABD de hayatını kaybediyor

Ve bu virüsün hiç bir ilacı yok yetelri sayıda 

Hayvanlar dan bulaşan bu virüs kısa sürede her yere yayılmış durumda 

Bence bu durumda vizeler iptal olmalı yurt dışından buraya gelen bir sürü insan var orda ki salgını buraya getirecekler diye korkuyorum ve cin tekrar açıklama yapmış bu virüs en tehlikeli virüs Allah'ım bizi korusun :( 

9 Cevaplar

0 oy
(9,209 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Türkiye Çin arasındaki hava yolu ilişkisi 2 gün once durduruldu diye okumuştm bnde haberlerde. Ne kadar doğru blmiyorum. Ama bu virüs olayı çok korktucu bi durum...
(105 puan) tarafından
Durdurulmalı kahrolası calar onlara ne olsa üzülmem bebek hamile var yaşli lar hariç.. Yaprıkkari zulum leri unutmadık pislikleri n
-Reklam-
0 oy
tarafından
Giriş çıkışlar cinse yasaklanmış zaten ama ABD de durum nr bilmiyorum ya çok dikkat etmek lazım Allah korusun 
tarafından
Hayvandn bulaşıyor ya şimdi belki saçma olur ama ne bilim buraya gelir diye aklım çıkıyor
0 oy
(326 puan) tarafından
Öyle herşeyi yerlerse olacağı buydu işte Rabbim bizleri korusun pis insanlar ya 
tarafından
Embriyo bile yiyolar biliyor musunuz
(326 puan) tarafından
Kız sırf satmak için kadınlar doğuruyor insan eti yiyo onlar
tarafından
Ayy Allah'ım ogggggggğğ
(326 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayra cikarsin
0 oy
tarafından
Evet ya gelmesinler Konyada da turist bi kadını karantinaya almışlar bundan şüphelenmişler allahtan çıkmamış vertigo imiş . Almasınlar ülkeye bari böyle bisey gelmesin başımıza://
tarafından
Burdasın yani vay hemşerim :D
tarafından
Sende mi konya neresinden:F
tarafından
Selçuklu kkuzum sille parsana mahallesi sen nerdesin
tarafından
Karatay istiklal bende canım:)
tarafından
Anladım kuzum ;)
0 oy
(58 puan) tarafından

Başımızdaki felaket yetmiomuş gibi bide ne yediklerini bilmeyen mahlukların belası çıktı rabbim müslüman aleminden uzak eyle başka bi.felaketle sınama bizi müslüman alemini bütün şerden beladan koru inşallah amiinn:(<3

0 oy
(905 puan) tarafından
Bende  az once ıstgramda  grdm cinli bi kadin konyada  kusma ve bas dönmesi  sikayeti ile gitms kadini hemen karantinaya almslar cok korkyrm bende yaa oglum  küçük  korkudan disari bile cikrmyrm
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Getrdiler zaten İstanbulda kaç hastane karantina altında 
tarafından
Gerçekten mi ya
0 oy
(2,100 puan) tarafından
Tam helak edilecek bir toplum rabbim bilir en iyisini bunlar insan değillerki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 346 göst.
0 oy
6 cevap 499 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 398 göst.
24 Mart 2020 Diğer kategorisinde METİNHAN'IM (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 514 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde Hafizee (605 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...