0 oy
1,273 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hep çocuklarımın yanında olmak isterim belli yaşa gelene kadar ama bir taraftan da çalışsam eşimden sürekli bişeyler istemek zorunda kalmazdım sanırım. Eşim herşeyimi alır söylemeden aldıgı da oldu ama bilmiyorum ikilemde kaldım bu konuda. 

29 Cevaplar

0 oy
(10,476 puan) tarafından
Canım ben çalışmayı tercih ederim ki edeceğim de ona daha güzel daha kaliteli bir yaşam için çalışıyorum sonucta. Bir de şu var tabi ben programımı esnek ayarlayabilirim o da avantaj benim için. Yarım gün bir bakıcı olacak ya da eşimle dönüşümlü bakacağız 
tarafından
Eşinizle uyum dayanışma içinde olmanız bir eğitim zaten herşey gönlünüzce olsun ❤️
(10,476 puan) tarafından
Amin canım sağolasın ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekarken keske evlensemde evde otursam dıen ben smdı keske calıssam dıorumm
tarafından
Evlilik bunaltır bazen canım..
tarafından
Insan ozgur hayatını ozlıo aslındaa
tarafından
Yoruluyor insan çok
tarafından
Hemde cokkk
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Tabiiki çalışmak en iyisi. Bütün gün evde kalıp hem bebek hem ev işleri derken bi noktada kendini yıpranmış hissedebilirsin fakat çalışırsan hem kazancın olur hem sosyal çevren artar hemde eşine yük hissetmezsin. Benim bebeğim 2 aylık, yaz gelsin hemen işe başlıcam mesela
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yıllardır çalışmış biri olarak kesinlikle çalışmamak. Evde olmak gibisi yok
0 oy
(45 puan) tarafından
Bebeğini en iyi sen büyütür yetistirirsin senn gbi kmse olamaz ne kndi annen ne eşinin ailesi sen calisirken onlar yardim eder ama yine sen bakarsin
0 oy
(119,604 puan) tarafından

Valla sercem eylulde okula basliycam eve kagit geldi dun :'( 7 aylik bebemi birakip okula gidicel seneye bu vakitlerde ise gircem mecburen

tarafından
Kime bırakcan kuzum
(119,604 puan) tarafından
Okul ucretsiz kres ayarliyo okul bitirince hemen is veriyolar yine ucretsiz kresle en iyiside calistigin yerdeymis kres saat basi 20 dk bebegi gorme izni varmis imkanlar iyi mecbur caliscam
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Konu sadece ekonomik ozgurluk olarak bakma calis firsatin varsa lutfen
0 oy
(341 puan) tarafından
Bende ayni iklimdeyim canim vllhi sikinti sikinti kendi istediklerimi birine soleyemiyorum laf oluyo sinirim bozuluyo calisma imkanin varsa calis kendin kazan kendin ye
0 oy
tarafından
En güzeli evden çalışmak benim gibi :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Eranur (41 puan) tarafından soruldu