0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Kızlar bu postum tartışma amaçlı değildir kesinlikle ama yapılan yardımları bile küçümsicek şekilde konuşmayın ki ne kadar gurur verici bişey yaptığımız yardimlari burada paylaşarak hep beraber mutlu oluyoruz bunda kötü bir niyet artniyet yok mutluluk paylaştıkça çoğalır bunu unutmayın o resim atmış o bunu yapmış çok yersiz bu konuşmalar herkes istediğini paylaşmakta özgür burada ve ben yardım yaptığım postu paylaşmakla gururlaniyorum bizim için küçük ama depremzedeler için çok büyük bir yardım bu yapılan yapanlardan da Allah razı olsun ❤️

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne guzel yazmissin mervisim agzin bal yesin❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(1,983 puan) tarafından
Sağol canım benim seninde ağzından bal damlıyor ❤️❤️❤️
tarafından
Bitanemmmm❤❤❤❤❤
(1,983 puan) tarafından
Balimmmm ❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evet bu bir gurur Bi sevinçtir hamd olsun beraberliğin gücün dayanışmanın sonucudur yardım kötü düşününenler utansın. 
tarafından
Sercemmm ❤❤❤
(1,983 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim o yüzden paylaştığım postlardan gururlaniyorum ❤️❤️
tarafından
Canlarım ❤️ ❤️
(1,983 puan) tarafından
Canımsın ❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Rabbim hayırınızı kabul etsin inşallah canım.. önünüze getirsin
(1,983 puan) tarafından
Amin canım benim cümlemizin insallh ❤️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ne varki bunda gösteriş  değildir  inş Allah  amacı geriri  boş 
(1,983 puan) tarafından
Aynen canım ama işte bu tarz yardım postlarini gösteriş olarak algılayan var
0 oy
tarafından

Kızz ilk kez sevindim bende dedim ama burnumdan geldiya bi insanların bağışı kaldıydı zaten laf etmedikleri foto falan pay etmedim ama dediğime pişman oldum :(

(1,983 puan) tarafından
Valla canım ilk deprem günü ben Kızılay'ın fotosunu paylaştım belki inanan olmaz diye gelen cevabida paylaştım ve kotu niyetlede yapmadim yani amacım yrdim daha fazla ulaşsın diye ama millet gosters olarak algılamış
tarafından
Kisi kendinden bilir isi balim bosver senin niyetin belli rabbim kabul etsin kat ve kat hayrini onune getirsin❤❤
tarafından
Zaten bi bu kaldı demedikleri bunada dediler
(1,983 puan) tarafından
Amin canım rabbim hepimizin hayrını yardımını kabul etsin ❤️❤️
(1,983 puan) tarafından
Rahimem senin kalbin güzel sen yardım etmesende olur boşver isteyen istediğini desin ❤️
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yine ne kaçırdımmmm?

tarafından
Cok seyy☺☺☺
(1,983 puan) tarafından
Aman canım ya yapılan yardımları gösteriş olarak algılayanlar var malesf
0 oy
(774 puan) tarafından

Amaann elestirecek yer arıyorlar. Özellikle bazıları.

Dervişin fikri neyse zikri de odur. Herkesi kendileri gibi sanıyorlar işte.

Boşver. Takılma. Niyetini ne bilsin onlar.
tarafından
Alkis canimmm
(1,983 puan) tarafından
Aynen canım ben gayet memnunum paylastigimdan dolayı Allah'a şükür
0 oy
tarafından
Bu kadar mı kötü oldu insanların kalbi yazık çok yazık 
(1,983 puan) tarafından
Malesf ki yaptığımız yardimlari paylasmk rahtsz etmiş canım
tarafından
Bazen konuşmak için konuşuyorlar ya
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kim kimin yaptığı yardımı sorgulama yada küçümseme hakkına sahip.olabildiğini düşünür ki düşünüyorsa şayet kusura bakmasın da önce yardım etsin de konuşsun 

Ağzı olan yorum yapıyor bu halde bile kucumsuyorsa demek ki olanlar halen ders olmamış demektir 

Yardımın küçüğü büyüyü olmaz elden ne gelirse verilen bir 5 krs bile bazen büyük yardım olur 
(1,983 puan) tarafından
Aynen öyle canim şuan yapılan bir TL bile onlar için dünyalara bedel aynı durumda şuan bu saçma yorumları yapıp o bir TL'ye muhtaç olanda olabilirdi halimize şükürler olsun ki elimizde varki yardım ediyoruz bu ne kadar güzel bişey
0 oy
tarafından
Degisik degisik kisilerdi ben senin paylastigini bile gormedim vallahi
(1,983 puan) tarafından
Neyse kimse burada o paylaşımları kötü niyetle yapmadı canım buna bende dahil insanları yargılamadan önce tebrik etmeyi gururlanmayi öğrenin sonuçta senin benim diye bişey yok bu yardımı hepimiz birbirimiz adına yapıyoruz kisişel değil yani
tarafından
Kiz sen anlamiyosun vallahi billahi ben senin paylastigini bile görmedim ki eger gördüysem kör olayim
0 oy
tarafından
Cok haklisin valla ayni dusunuyorm bende
(1,983 puan) tarafından
Aynen canim ne mutlu bize ki yardımlaşmayi sağlıyoruz
tarafından
Kim ne derse desin bir TÜRKİYEM  hep boyle bir oluyoruz en cok bunu seviyorm keske gidebilsem oraya
(1,983 puan) tarafından
Keşke benimde imkanım olsa da elimden fazlası gelse Rabbime emanetler insallh
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Ne gormek istersen onu gorursun canim. Gosteris gormek istersen gösteriş mutluluk gormek istersen mutluluk. Eminim paylasanlar gosteris amacli degil ama hemen kotu tepki veriliyor. Hani iyilik gizli yapılır amenna uyarmak isteniyorsa da okadar iyi niyetliysek ozelden yazilsin. Hadi onun yaptığı yanlis e karsi post acip yargılayınca da karsidakini kiriyosun bu cok mu dogru.?  Degisik degisik insanlarin oldugu platformda bu denli tepkileri dogru bulmuyorum bnde

Herseyi gectim uyarmak isteniyorsada herseyin bi adabi vardir. Neymis aklislayalimmi madalyami takalim napalim yardim ettiyseniz. Hic hos degil..:ermm:

(1,983 puan) tarafından
Cok özür dilerim canım o zaman kusura bakma evet ben yanlış anlmsim bende bana tepki veriyorsun gibi algıladım
(7,412 puan) tarafından
Estağfirullah canim benim ozur dilemene gerek yok. Uzun yazinca yanlis anlasilabiliyor.☺ Sana sonuna kadar katiliyorum bende. Bugun bi kac postta gordumsinir  oldum.
 Ee napalim yardimettiysen madalyami verelim yazmislar. Sen okadar iyiysen guzelce uyar bide hadisi serif paylaşıp boyle deyip kiricii kirici konusuyorlar. Cok iyi niyetli insan ozelden yazar ha karsidaki anlar anlamaz ona kalmis.
(1,983 puan) tarafından
Ayy aynen canım ya kendimi kötü hisettim valla yazin uzun olunca yanlış anladım gerçekten kusura bakma ❤️☺️ insanlar gerçekten yapılan yardımada saygı göstermiyor üstüne bide Allah kabul etsin diyecekleri yere dalga geçip laf söylüyorlar ne kadar ayıp birşey ya
(7,412 puan) tarafından
Yok canim kotu hissetme lütfen ☺❤ olur oyle vakalar.
(1,983 puan) tarafından
Sagol canım anlayısın için ❤️
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Kiz bazen isi gucu olmayan sirf bisi yazmak icin elestiryo yaa ne kadar guzel damlaya damlaya gol olucak ins rabbim yapanlarin hayrini kabul etsin yapamayanlara yapacak imkan nasip etsin ins
(1,983 puan) tarafından
Amin canım inşallah gerçekten ufacık bir hayır yüzdeki kocaman gülümsemeye bedel rabbim gônlünden dahi geçirenleri kabul etsin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 343 göst.
19 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,022 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı

...