0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından
Bu aralar beynimin içi sallanıyor sanki, iyi değilim bu son olan olaylar hem çok üzdü hem de korkuttu beni. Bursa'da yaşıyoruz ama burdan taşınmak istiyorum, her gün diken üstünde olmaktan sıkıldım duvarlar üstüme üstüme geliyor. Karaman en güvenilir ilceymiş Türkiyenin ve iş imkanlari baya var. Tabii ecelinden kaçamazsın ama en azından her gün diken üstünde yaşayarak psikolojim bozulmaz. Nasıl bi yer ?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh ahh keske bizim de imkanimiz olsa gitsek o taraflara. Cok korkuyorum ıstanbul'da 
(10,046 puan) tarafından
Keşke canım benim valla ben kafaya koydum kalmak istiyorum hiç bu taraflarda yaa:(
tarafından
Bizim tayin istememize daha 1 yil var ki o zaman da asla cikmaz oralar
(10,046 puan) tarafından
Öğretmen misin kuzum
tarafından
Evet canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım binanıx sağlam ve depreme dayanıklıysa hiç twşınamana gerek yok bol bol dua et üzme kendini ❤️
(10,046 puan) tarafından
Taşıncam kuzum yaa etkileniyorum uyuyamiyorum felaket senaryolari kuruyorum kafamda dua ediyorum hep ama olmuyor Dünyam olmuyor:( ❤
tarafından
Off bende sana öyle yazıyorum ama ben de dün içime çok korku girdi :/ benim kafamda yazdığım senaryoları bir anlatsam şaşırırsın :// dua etmekten başka çaremiz yok
0 oy
tarafından
Canim benim ailem orda bende ordan denizliye gelin geldim gercekten orda kimse issiz kalmaz deprem icin bisey diyemem ama hic olmafi
(10,046 puan) tarafından
Sağol kuzum beni aydınlattığın için en kısa zananda gidecez oraya :(
tarafından
Hakkinizda hayirlisi kuzum
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah ❤
0 oy
tarafından
kuzum madencilik imkanı çok orda bide tarım yani arkadaşım oralıydı mersine geçti düşün yani 8senede neler değişmiştir bilemem 
(10,046 puan) tarafından
Anladım kuzum hayırlısı bakalim evlere baktık kiralarda uygun hatta bi ev bile beğendim iş imkanıda çok eşim için bakalım Allah izin verirse
tarafından
bence çok hassassın kuzum :( dusunmemeye çalış yeni bi başlangıç zor olabilir alışma süreci sancılı geçebilir yeni iş bulmak adapte olmak çok zor esin içinde sen duanı et ama hatırlamamaya çalış sonuçta bu basımıza gelecekse en olmadık anda yerde yine gelip bulur
(10,046 puan) tarafından
Yavrum için gitmek istiyorum burdan korkarak büyümesini istemiyorum, kafam rahat olsun istiyorum hiç bir şeye odaklanamıyorum inan ki:( Tabii ecel her yerde gelir bulur ona amenna ama diken üstünde yaşamam en azından kuzum
tarafından
offf :(( sen çok kötü etkilenmissin ya acaba birine anlatıp rahatlasan mi belki iyi gelir bizde bilecikteyiz tam hedef yani ama sürekli düşünerek daha kötü oluruz allah korusun herşeyin hayırlısını versin tabiki bence senin biraz uzak kalıp kafanı dinlemen ufak bi tatil yapman gerek
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Var mi daha yaşayan benim için çok önemli 
tarafından
Ben yaşıyorum canım gelirsen haber ver elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben gittim karamana...Çok güzel diyemem ama idare eder 
(10,046 puan) tarafından
Idare eder olsa da gitmek istiyorum kafam rahat olsun istiyorum
(610 puan) tarafından
Bende istanbul tarafindaym konyaya gitmeyi düşünüyorum ama havaalaninda korona virüsü tehdidi varmış otobüsle de gidemem bebek var ne halt edecem bilmiyorum ama hergun deprem olacak korkusuyla yaşamak çok kötü bide benim kapalı alan fobim var hemen nefesim daralıyo
(10,046 puan) tarafından
Otobüsle gideceksin idare edersin yapacak bir şey yok. Ahh benimde kapalı alan fobim var işte daraldım iyice yaa ben de ne yapacağımı bilmiyorummm
(610 puan) tarafından
Imkanin varsa taşın yer olarak bisey diyemem ama karamanın çok iyi insanı var biz hastaneye gittik bilmedigimiz yerdi ama insanlar çok yardımcı oldular
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Kuzum karamanliyim ama ıstanbuldayim şimdi gidebilme imkanın varsa nr güzel hiç deprem olduğunu hatırlamıyorum tabi rabbim bilir ama iki sene öncesine kadar orda oturdum ve istanbul buyk deprem bekliyor diyorlar bende kafayı yemek üzereyim 
(10,046 puan) tarafından
Anladım kuzum Allah izin verirse inşallah gidecez yaa Rabbim yardımcımız olsun hepimizin :(
(10,567 puan) tarafından
Amin canım keşke bizim de gitme imkanımız olsa valla mart 2 3 diyor adamın birisi deprem için:(
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bitanem ablam üniversite yılları orada oturdu 2 3 yil bende o yazlar ona gitmiştim yazı hep ablamda geçirmiştim.. mahalle kültürü vardı ablamın oturduğu yerde öyle yüksek binalarda yoktu müstakildi genelde ve 2 3 katlı..  geceleri çocuklar sokakta oynar yetişkinler çekirdek çıtlar hatta yetişkinlerde toplanır okey falan oynardı çok sıcak bi yerdi ablamın oturduğu yer öğrenci diye herkes yemek yapar getirir yemeğe çağırırdı falan :) ben orayı çok sevmiştim benimde arkadaşlarım falan olmuştu :) hatırladıklarım bunlar bitanem ❤
(9,651 puan) tarafından
Bitanem ama s en sakin olmalisin.. bukadar cok dusunup bugynu zehir etme kendine evet yarin sagligin yerinde olmayabilir yada hic birsey de olmayabilir ama bugunu suanda kendine ve ailene zehir ediyosun ve yarin keske dunu yasasaydim deme.. yasa bugunu zehir etme kendine..
(10,046 puan) tarafından
Çok çok haklısın kuzum deneyeceğim umarım başarırım çok hassas yapın var sanırım konular ailem olunca tabii herkesin öyledir, fazla etkileniyorum diyebilirim.
(9,651 puan) tarafından
Bitanem esin iş bulsun öncesinde öyle tasinisirsiniz kış vakti
(10,046 puan) tarafından
Zaten yaza doğru anca gidebiliriz para biriktirmemiz lazım kuzum
(9,651 puan) tarafından
Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah bitanm
0 oy
(798 puan) tarafından
Zeytinburnundami oturuodun cnm
(798 puan) tarafından
Orasidami riskli bolgeymis.
(10,046 puan) tarafından
Bursa'da riskli canım fay hatları tam merkez içinden geçiyor bir de
(798 puan) tarafından
Anladim cnm karamandada fuhus faln var diye duymustum esimdn polis kendisi arkadslari var . Ne biliyim cnm sen bilirsin heryerde ayri bi olay Allah sonumuzu hayir etsin
(10,046 puan) tarafından
Fuhuş her yerde var kuzum olmayan yer var mı,  o tür şeyleri bulmak istersen memleket dolu haklısın valla Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
(798 puan) tarafından
Kucuk yer ya orasi fuhus cok diyolarmis polislerde bilmiyorum .
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız ben bursa da karaman ilçesi var ora sanıyrm ya :D
(9,651 puan) tarafından
Ozaman sıfır bilgi :D yazdiklarimin hepsini geri aliyorum :D bursa da yasadigini bikiyorum ya karaman diyince de aklim sasti :D sorry :D
(10,046 puan) tarafından
No problem bebeğim:D iç anadoluda iyidir ama ya iş imkanıda var baya
(9,651 puan) tarafından
Bak tekirdağ da iyi diyolar :D iş imkanı da çok varmış fabrikalar falan dolu...
(10,046 puan) tarafından
Ama orada Istanbula çok yakın:D
(9,651 puan) tarafından
Ama ora bizede çok yakın:D
0 oy
tarafından
Karaman küçük ama iş imkani oldukça geniş olan bir yer .ve Türkiye'de altında fay hattı geçmeyen tek il diyorlar .ben doğma büyüme ikamet karamanliyim 
tarafından
Gel valla karı koca girerseniz gül gibi geçinir gidersiniz burda...hayat şartları İstanbul'a göre tabiki çok daha uygun
tarafından
Yani o yol üzeri :) otogarla biraz ters tarafa düşer
(10,046 puan) tarafından
Bursa'da yaşıyorum kuzum burada pahalı kiralar valla ora uygunsa hem kafam rahat olur yaa
tarafından
Evet ya annem.gile baya uzak nerdeyse 1 saat suruyo
tarafından
Ya en güzeli annene yakın olacaksın bı kere ben 500tlye oturuyorum ama evim iki artı bir doğalgazlı yani orta karar bir ev aman aman lüks bir ev değil ama Allaha şükür kotu de değil.ha sen ben şık bir ev istiyom dersen 600 700e beğendiğin eve oturursun
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben karamanda yaşıyorum ama karaman ilce değil?
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Eski postmuşşş.     

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.