0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar belki kötü yorum yapacaksınız ama kınamayın beni ben sürekli namazimı kilan bi insandın her sabah kendilğımden kalkardım namaza ama bu bir aydır kılmıyorum vicdan azabı çekiyorum resmen kendimi çok suçlu hisediyorum abdest aliyorum namaz kilcm derken üzerime buyuk bir ağrırlık çöküyo bir türlü kilamiyorum bi türlü nasip olmuyo çok üzülüyorum kilip kılip birakmak istemiyorum çok günah sürekli dua ediyorum bi türlü kılamıyorum çok zor geliyo bana cok ağıŕ geliyo bana napcm bilmiyirum böyle olaninız varmı

10 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Canm ezan okunur okunup bitince hic ertelemeden hemen kalkıp abdest al namazını eda et .ne kadar geciktirirsen o kadar çok ağırlık basar
(61 puan) tarafından
Oyle yapiyidum surekli evdeyim hiç bi yere gitmiyorum en son annem geldi bi hafta kaldı veya eve misafir gelince yemek ev iş temizlik derken o gun namaz geçiyo ve son zmnda gelen giden çok oldu böyle bırktm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şeytan vesvese veriyor bol zikir çek besmele çek kelimeyi tevhit kelimeyi şehadet getir şeytani kov inşallah kurtulursun bu durumdan bende ne zaman namaza dursam Hep içim bi ürperiyor sanki arkamda pesimde biri var gibi ") halbu ki allahin huzuru en guvenli yer 
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Şeytan vesvesesi 

Üzerine ağırlık koyup kılmanın engeller senin yapman gereken lanet edip bismillah deyip inadına kalkıp kılman olur bu şekilde baş edemezsen o seninle baş eder bırakma 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bende senin gibiydim şimdi hamileyim yine birgün namazı kılmadm yattım rüyamda çok kötü uyarıldım namaz kılmadğm için başıma koca koca kütükler geliyodu tövbe ediyodum yalvarıyodum Allah a affet diye kütükler düşmedi başıma ondan sonra hep kılmaya devam ettim bazen kaçıyo ara sıra sabah 2 ay oldu şükür hep miniğimin sayesinde sanki kılmasam bebeğime bişey olcakmş gibi geliyo 
0 oy
(2 puan) tarafından
Biliyorum o agriligi ama sen namazini  kil  hic gecikdurme weytanin seni vesvese etmesine izin verme
0 oy
tarafından
şeytana lanet getir canım vesvese veriyor o anlarında besmele çek kalk şeytanın vesvesesinden sana sığınırım de 
0 oy
(107 puan) tarafından
O ağırlık 5 vakit kılana da gelir , önemli olan daimi olmak, namaz ile alakalı teşvik edici şeyler okuyun izleyin .tamamen vesvese. 24 saati veren Rabb'e 5 vakti 1 saat olmayan namazı eda etmek çok gelmemeli...
0 oy
(107 puan) tarafından
  izlemenizi tavsiye ederim :)
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Canım aynı durumu bi kaç gündür bende yaşıyorum.. bi tırnak çekildi onu bahane ettim bi deprem oldu onu bahane ettim. Dün akşam yatsı namazıyla tekrar başladım. Ve öğleni hala kılmadım sana bu yorumu yazıp kalkıp gidip abdestimi alıp namazımı kılacam Alllah izin veirrrse. Bunlar hep vesvese.. ya Allah De kalk
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Allahım bizi affetsin bende öyleyim maalesef inşallah bir daha hiç bırakmayacağım çok dua ediyorum :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 265 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hazalcan hira (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 208 göst.
2 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,182 puan) tarafından soruldu

380,318 soru

11,386,887 cevap

34,887 kullanıcı

...